Kto ze Spangeboba Kanciastoportego się z Tobą ożeni?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
MajaMalfoy101
MajaMalfoy101
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 6

Szalona.Wariatka

Szalona.Wariatka

Patryk Rozgwiazda !

Ach… Jaki to był wyczerpujący dzień, aż 5 godzin przed telewizorem! Postanowiłaś pójść do sklepu ze słodyczami, twoja ręka wyciąga się po Lizaka w kształcie ukwiału i spotyka jaką różową rękę przystojnego gwiazdy! Zdziwiony twoją urodą mówi "O" chwila rozmowy o waszych ulubionych słodyczach kolacja na tyłach sklepu ze słodyczami tam gdzie ludzie pozbywają się resztek tego pysznego żarcia. Ślub na ogromnym Żelków w kształcie serduszka! A jako prezent dostałaś lizak w kształcie ukwiał, ten dzięki któremu się poznaliście ! Pochwal się w komentarzu! Co sądzisz o wyniku ?

Nieee! A w tytule powinno być "Kto weźmie z Tobą ślub?,, Żeby było dla wszystk8ch odpowiednie, bo ożenić się może tylko chłopak ;)

Odpowiedz
StrawberryDevil

StrawberryDevil

Eugeniusz Krab !
No tego to się nie spodziewałam xd

Odpowiedz
1
MajaMalfoy101

MajaMalfoy101

•  AUTOR
Odpowiedz
2
KlocYT

KlocYT

Perła !

OMG Brandon znowu założył tomiego obca chodzą kurteczkę– mówisz. Zamyślony o jego prze okropnym w stylu spotykasz pewną bardzo stylową wielorybi C! Rozmawiałam z sobie trochę o modzie trochę o pieniądzach, o wszystkim. Najpierw jako para później jako narzeczeni a później małżeństwo. Ślub odbył się w knajpie jej skąpego ojca kropka podarowała ci przepiękne glany. Pochwal się w komentarzu! Co sądzisz o wyniku ?

Odpowiedz
2
Smuty_Clown

Smuty_Clown

Sendy pysia

Odpowiedz
1
.K.S.I.A.Z.K.I.

.K.S.I.A.Z.K.I.

Patryk Rozgwiazda !
Ach… Jaki to był wyczerpujący dzień, aż 5 godzin przed telewizorem! Postanowiłaś pójść do sklepu ze słodyczami, twoja ręka wyciąga się po Lizaka w kształcie ukwiału i spotyka jaką różową rękę przystojnego gwiazdy! Zdziwiony twoją urodą mówi „O” chwila rozmowy o waszych ulubionych słodyczach kolacja na tyłach sklepu ze słodyczami tam gdzie ludzie pozbywają się resztek tego pysznego żarcia. Ślub na ogromnym Żelków w kształcie serduszka! A jako prezent dostałaś lizak w kształcie ukwiał, ten dzięki któremu się poznaliście ! Pochwal się w komentarzu! Co sądzisz o wyniku ? Wolałabym być tą wiewiórką (Wendy?)🐿️

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej