Kto z uniwersum Avatara nauczy Cię panowania nad żywiołami?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 30

Kasjopea

Kasjopea

Avatar Aang nauczy Cię panowania nad żywiołami!
Wow super

Odpowiedz
Amy_Lyndy

Amy_Lyndy

Aang

Odpowiedz
Rysuje_cudo

Rysuje_cudo

Avatar Aang nauczy się panowania nad żywiołami!
Fajnie! Świetny quiz, chociaż wolałabym Jinorę 😉

Odpowiedz
1

Harven

Avatar Korra nauczy Cię panowania nad żywiołami! Muszę przyznać że szukałam takiego quizu 👁️👄👁️💅

Odpowiedz
1
Paulina2333

Paulina2333

Avatar Aang nauczy cię panowania nad żywiołami

Odpowiedz
1
QSunshineQ

QSunshineQ

Avatar Aang nauczy Cię panowania nad żywiołami!
Aang to bardzo łagodny, skory do zabaw i wygłupów Avatar, który stał się potężnym magiem, który zakończył stuletnią wojnę. Aang stara się nie używać przemocy wobec swoich przeciwników, gdyż jak inny magowie powietrza jest pacyfistą. Najchętniej nauczyłby Cię panowania właśnie nad powietrzem, gdyż tę sztukę opanował na mistrzowski poziom już w wieku 12 lat! Jako ostatni mag wiatru, Aang będzie starał Ci się przekazać nie tylko technikę panowania nad powietrzem, ale również tradycje i kulturę magów powietrza. Jako avatar może Cię również nauczyć panowania nad resztą żywiołów. Jest w stanie pokazać Ci techniki takie jak Tańczący Smok (tradycyjna technika magii ognia), czy Odczucie Sejsmiczne (technika używana przez Toph Beifong, która pozwala wyczuwać nawet najdrobniejsze drgania). Aang nie jest surowym nauczycielem, więc podczas treningu będziecie mieli dużo zabawy! Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Super quiz 💜

Odpowiedz
Mistrzyni.Wiatru

Mistrzyni.Wiatru

Zuko nauczy Cię magii ognia!
Zuko jest księciem narodu ognia. Początkowo był głównym wrogiem Avatara Aanga, ostatecznie jednak postanawia mu pomóc pokonać Naród Ognia i przyłącza się do drużyny Avatara, by nauczyć Aanga panowania nad żywiołem ognia. Znakiem rozpoznawczym Zuko jest blizna na lewym oku, powstała w wyniku rany zadanej mu przez jego własnego ojca podczas Agni Kai. Zuko nie jest idealnym nauczycielem. Czasem nie ma zbyt wiele cierpliwości względem swoich uczniów. Zazwyczaj zimny, nieraz okazuje się niezwykle troskliwy, głównie za sprawą wpływu jego stryja Iroh. Zuko jest jednak potężnym magiem, który niejednokrotnie wykazał się bardzo dużą zdolnością do tkania ognia. Potrafi także tworzyć potężne bicze, wybuchy ognia i sznury ognia. Zna również technikę Tańczącego Smoka — tradycyjną formę magii ognia praktykowaną przez Wojowników Słońca, którzy nauczyli się jej od pierwotnych mistrzów tkania ognia, smoków. Nauczy Cię zatem magii ognia, która nie polega jedynie na agresji. Z pewnością pokaże Ci również jak przekierować błyskawicę! To mało znana technika, którą wymyślił jego stryj — Iroh! Może nie nauczy Cię tkać błyskawic, ale technika przekierowania ich może kiedyś uratować Ci życie! Może podczas Waszych lekcji Zuko nauczy Cię również jak posługiwać się mieczami. Książę ognia, oprócz panowania nad swoich żywiołem potrafi również walczyć swoimi podwójnymi szablami. Podoba Ci się wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Odpowiedz
-Mirror-

-Mirror-

Lin Beifong nauczy cię magii ziemi!
Lin jest dzielną i lojalną osobą, będąca w stanie poświęcić się temu, co uważa za słuszne. Jako komendant policji w Departamencie Policji Miasta Republiki i córka Toph Beifong Lin jest nie tylko potężnym magiem ziemi, ale jest również szczególnie biegła w sztuce magii metalu. Lin jest twarda i nieugięta, niczym żywioł, nad którym panuje. Lin wytrenowała wielu członków policji Miasta Republiki i ciebie również weźmie pod swoje skrzydła. Nie będzie to jednak łatwy trening. W trakcie waszego treningu skupicie się głównie na tkaniu metalu. Oprócz tego Lin z pewnością nauczy cię wszystkiego, co przekazała jej matka. Na przykład widzenia falami sejsmicznymi. „Widzenie” w ten sposób pozwala wyczuwać nawet najdrobniejsze drgania, co daje jej szansę na przewidywanie ataków wroga i równie szybką reakcję. W ten sposób mag może również wykryć przeciwników ukrywających się pod ziemią. Lin skupi się na zwinności i szybkości w twoim stylu walki. Po takim treningu będziesz gotów na każdy pojedynek!

Wybrałam Ogień, nie mam pojęcia jak, ale Mag ognia uczony przez Lin byłby potężny :O

Świetny quiz!

Odpowiedz
1
XxAlecxX

XxAlecxX

Wyszła mi Toph, tak szczerze to tego się akurat nie spodziewałem, ale i tak jest dobrze

Odpowiedz
MisZelus

MisZelus

Zuko nauczy Cię magii ognia!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej