Kto z Creepypasty zostanie Twoim halloweenowym charakteryzatorem i jaką charakteryzację stworzy dla Ciebie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 43

Llomya

Llomya

L.J Chce mi się teraz jeść przez te jabłko ;w;

Odpowiedz
.Nevermind.

.Nevermind.

Laughing Jack
Wszyscy patrzyli w stronę Jacka, który dokładnie przyglądał się Tobie. Nikt jednak nie śmiał do niego podejść, ani tym bardziej zaprzeczyć, gdy zaproponował charakteryzację tak głupią, że aż śmieszną. Postanowił zrobić z Ciebie przeklęte, zgniłe jabłko. Chyba uznał to za bardzo dobry żart, bo jeszcze przez długi czas śmiał się ze swojego pomysłu. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie.

Odpowiedz
ZwariowanaTb

ZwariowanaTb

Toby, Tim i Brian

Trzech młodych mężczyzn stanęło nad Tobą, szeptali coś między sobą, aż w końcu jeden wypalił z propozycją przebrania Cię za gofra zombie. Dwóch pozostałych szybko wybiło mu ten pomył z głowi i wszyscy trzej zgodzili się na zmutowanego wilkołaka. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
QueenOfElements

QueenOfElements

Toby, Tim i Brian
Trzech młodych mężczyzn stanęło nad Tobą, szeptali coś między sobą, aż w końcu jeden wypalił z propozycją przebrania Cię za gofra zombie. Dwóch pozostałych szybko wybiło mu ten pomył z głowi i wszyscy trzej zgodzili się na zmutowanego wilkołaka.

Ale ja chce być gofrem XDDDDD

Odpowiedz
Emilka_Debecka

Emilka_Debecka

Toby, Tim i Brian
Trzech młodych mężczyzn stanęło nad Tobą, szeptali coś między sobą, aż w końcu jeden wypalił z propozycją przebrania Cię za gofra zombie. Dwóch pozostałych szybko wybiło mu ten pomył z głowi i wszyscy trzej zgodzili się na zmutowanego wilkołaka. Podziel się wynikiem w komentarzu! Jej super przebranie xd

Odpowiedz
darkgirl112

darkgirl112

trójca święta
nie miałaś zbyt dużego wyboru i zostałaś posadzona na krześle obok swoich nieprzytomnych znajomych, podeszły do Ciebie trzy postacie. Szybko dowiedziałaś się, że to one mają się Tobą „zająć”. Chłopak imieniem Jeff upierał się na wycięty, odwrócony uśmiech, bo jego zdaniem było to niezwykle śmieszne, niższy blondyn zaproponował Zeldę przebraną za kobietę lekkich obyczajów, a ostatni chłopak w masce siedział cicho. W końcu zdjął swoją maskę i założył ją Tobie oświadczając, że jeden idiota z rozciętą mordą tutaj wystarczy, a drugiemu odpowiedział, że kobiety lekkich obyczajów ma obok skrzyżowania w centrum miasta. On sam zaproponował za to kanibala.

Odpowiedz
Madam-Red

Madam-Red

E. Jack jak zwykle trafny, dobrze że chociaż on jest mądry z tamtej trójki <3

Odpowiedz
PalemkaMalinka

PalemkaMalinka

Nie miałaś zbyt dużego wyboru i zostałaś posadzona na krześle obok swoich nieprzytomnych znajomych, podeszły do Ciebie trzy postacie. Szybko dowiedziałaś się, że to one mają się Tobą „zająć”. Chłopak imieniem Jeff upierał się na wycięty, odwrócony uśmiech, bo jego zdaniem było to niezwykle śmieszne, niższy blondyn zaproponował Zeldę przebraną za kobietę lekkich obyczajów, a ostatni chłopak w masce siedział cicho. W końcu zdjął swoją maskę i założył ją Tobie oświadczając, że jeden idiota z rozciętą mordą tutaj wystarczy, a drugiemu odpowiedział, że kobiety lekkich obyczajów ma obok skrzyżowania w centrum miasta. On sam zaproponował za to kanibala.
Bjutiful xD

Odpowiedz

Tina_Suicide

E.Jack Jeff Ben Drowned

Kocham cie za to *-* Ben to …hm…. pedofil i seryjny gwałciciel …. Ale ja go tak luubie xd Tak jak Jacka ;3

Odpowiedz
2
unisilver

unisilver

wiktoria aksamitowska ja też

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej