Kreator: Stwórz swoją własną wioskę na Star Stable!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 61

LenkaEn

LenkaEn

Chodziło mi bardziej o taką dla mrocznego jeźdźca haha, a wyszła w stylu dundul

Odpowiedz

Cora_Sourpath

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
LenkaEn

LenkaEn

@Cora_Sourpath kurde udało się pomyślałam że w jeźdźiectwie skończę jeźdźić na lonży i tak już skończyłam sorry za orto ale mam nową klawiaturę

Odpowiedz

AlexandraZX

moja wioska nazywa sie Star Valley i caly czas przychodza nowi ludzie czesto ich witam

Odpowiedz

Olka.

Cicha spokojna tajemnicza xd🤣🤣🤣

Odpowiedz
lenaiza

lenaiza

jest podobna do jodłowego gaju i dundull i właśnie tak chciałam yupii

Odpowiedz
BrigittexBatsparrow

BrigittexBatsparrow

Właśnie stworzyłaś swoją wioskę. Jest bardzo przytulna! Drewniane domki i ciepłe latarnie nadają temu miejscu klimat idealny dla domatorów. Ma nieco wspólnego z wioskami takimi jak Jodłowy Gaj, albo Dundull.
Chciałam inne domki, ale nie będę się czepiać 😅

Odpowiedz
LoveHorsepl

LoveHorsepl

piękny <3Gratulacje!
Właśnie stworzyłaś swoją wioskę. Jest bardzo przytulna! Drewniane domki i ciepłe latarnie nadają temu miejscu klimat idealny dla domatorów. Ma nieco wspólnego z wioskami takimi jak Jodłowy Gaj, albo Dundull. Opisz swoją wioskę w komentarzu!

Odpowiedz
Chara201X

Chara201X

Gratulacje!
Właśnie stworzyłaś swoją wioskę. Mieści się ona w Pandorii i żyją tutaj głównie Pandorianie, tacy jak Ydris! Panuje tutaj magiczna i unikatowa atmosfera, której nie spotkasz nigdzie indziej! Opisz swoją wioskę w komentarzu!

*ekhem* Może to szczegół, ale na początku zaznaczyłam że moja wioska będzie w urodzajnych hrabstwach

Odpowiedz
Roksanaikonie.pl

Roksanaikonie.pl

Nawet, nawet.
moja wioska by była na terenach Mistfall i miałaby drewniano, kamienne domy jak są w Valedale, tylko by było ich mało. Chciałabym, żeby było tam wiele zwierząt i roślin, a mało ludzi. Żebym miała tą naturę dla siebie.

Odpowiedz
1
klolah

klolah

A i jeszcze opis:
Miasto mieści się na Półwyspie Południowego Kopyta, bo jest tam bardzo mało ludzi, więc postanowiłam, że zaludnię ten teren. :) Są tam domy z cegieł z drewnianymi detalami i kamiennymi dachami. Jest tam średnia ilość domów ale za to każdy jest wielki i ma ogromny ogród. Jest tam dużo latarni które automatycznie zapalają się w nocy i świecą żółto – pomarańczowym ciepłym światłem aby nadać przytulną atmosferę. Wioska jest otoczona grubym kamiennym murem jak w Jarlaheim. Jest w niej 800 mieszkańców aby każdy mógł z kimś pogadać. Jest tam rynek w którym jest wielki zegar jak w Miasteczku Srebrnej Polany i Dużo sklepików z ubraniami dla postaci i konia. W miasteczku mieszczą się jeszcze: 3 sklepy zoologiczne, 2 fryzjerów, 2 stylistki koni, Autobus prowadzący do pobliskiego centrum handlowego zbudowanego specjalnie dla mojej wioski, jest też klub taneczny ,, Apollo ” (xD nie umiem wymyślać nazw) który co roku organizuje 2 lub 3 występy charytatywne, jest tam także wielka restauracja, lodziarnia i Luksusowy 5. gwiazdkowy hotel do którego codziennie przyjeżdżają turyści. I najważniejsze: w mieście mieści się ogroooomna stajnia! O, i zapomniałam dodać, że każdy nowy gość w mieście po wykonaniu kilku zadań otrzymuje: siodło, czaprak, ogłowie, koszulkę, bluzę, buty i kask. Oczywiście wszystko z największymi statystykami UwO. Jeśli dotrwałeś/aś do tego momentu (straaasznie to długie =w=) napisz w odpowiedzi pod tym komem pomysł na nazwę dla mojego miasta. Życzę Ci wytrwałości w tym trudnym czasie ;)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej