KONKURS

Konkurs polega na opisaniu postaci która potem będzie brała udział w moim opowiadaniu z wattpada (tytuł: ,,w innym świecie,,). Postać będzie czarnym charakterem. Wystarczy opisać wygląd postaci, podać imię i nazwisko, można podać też np. wzrost, wagę, co lubi ta postać. Konkurs trwa do 15 maja. Wybiorę 2 opisy. Oprócz pojawienia się postaci w opowiadaniu, zwycięzcy dostaną spam serduszek, obserwacje (chyba że już mają) i dodanie do ulubionych
Biorę udział!
Nahh

25 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Senpai__
Senpai__
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 2

nvtalcia

nvtalcia

Imię: Allisa
Nazwisko: Pierce
Wygląd: długie, kręcone ciemnobrązowe włosy, średni wzrost (około 167cm), szczupła, czekoladowe tęczówki, dość długie paznokcie pomalowane zawsze odcieniem czerwonym, posiada małą bliznę od oparzenia w dzieciństwie, która znajduje się na nadgarstku, usta maluje czerwoną lub bordową szminką i nosi czarne kreski na powiekach, często ubiera się w czarne kolory.
Zainteresowania: interesuje się modą, akrobatyką i różnymi sztukami walki
Krótka historia (nie wiem czy się przyda, najwyżej zignoruj): Ojciec zostawił ją, gdy była mała, założył drugą rodzinę, więc nie ma z nim kontaktu. Mieszkała z matką i od najmłodszych lat musiała pracować na utrzymanie, w końcu zakochała się w toksycznym mężczyźnie, który często nadużywał przemocy. Nie był niczym książę z bajki, który ją uratuje. Odtąd wiedziała, że jest zdana tylko na siebie i stwierdziła, że zrobi wszystko, aby przetrwać w tym świecie i mieć lepsze życie.
Charakter: impulsywna, egoistyczna, myśli tylko wyłącznie o sobie i nie robi nic z czego nie dostanie korzyści albo jakiejkolwiek satysfakcji, ambitna, sprytna – zawsze ma plan b, a nawet c. Kombinatorka i manipulantka.
Dodatkowe informacje: słabym punktem jest jej mama, zależy jej głównie na pieniądzach.

Odpowiedz
1
Aloez2008

Aloez2008

Imię: Reynold
Nazwisko: Blackeye
Wygląd: Czarne oko (po tym, jak zostało spalone zmienił nazwisko), bez zarostu, ciemno-brązowe włosy, ok. 170 cm wzrostu.
Co lubi: lubi napadać na ville i bogate domy
daj link jak skończysz ;P

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej