Komu i jakiego w Hogwarcie zrobisz psikusa w Halloween?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 58

Bellatrix0508

Bellatrix0508

Każdy w Hogwarcie cieszył się z tego, że nadchodzi Halloween. Jedynym wyjątkiem był Draco Malfoy, który siedział w swoim dormitorium i czytał zadanie domowe. Zawsze taki był w to święto, więc uznałaś, że trzeba go trochę rozbawić. Przygotowałaś jabłka w karmelu i jedną cebulę w karmelu. Zaczęłaś częstować innych uczniów tymi pysznościami, chowając cebulę. Gdy zobaczyłaś Draco, od razu podeszłaś, trzymając cebulę i udając, że to zwyczajne jabłko w karmelu.
– Draco, nie bądź taki, spróbuj! – Ślizgon posłusznie wziął duży kęs. Jednak chwilę później wypluł cebulę i zaczął krzyczeć z obrzydzenia. Wszyscy mieli niezły ubaw. Nawet sam Draco uznał, że było to zabawne i przyłączy się do reszty w obchodzeniu Halloween. Oczywiście, tym razem będzie bardziej ostrożny.

Odpowiedz

Lolixox

Impreza halloweenowa była świetna za sprawą piwa kremowego i słodyczy. Bawiłaś się świetnie, dopóki Fred i George – którzy tego wieczoru byli bardzo aktywni jeśli chodzi o żarty – wylali na Twój strój zimną, czerwoną galaretkę.
– Zemszczę się! – krzyknęłaś, ściągając kawałki galaretki z włosów.
– I tak nie przebijesz naszego żartu! – zaśmiał się Fred, wybiegając za George’em. Ty jednak już miałaś pomysł na psikusa dla nich. Weszłaś do łazienki w swoim dormitorium i zebrałaś całą galaretkę. Potem wyciągnęłaś z kosmetyczki dwie podpaski i wlałaś na nie dużo galaretki i czerwonego barwnika. Wieczorem, gdy impreza już się kończyła, dodałaś eliksir nasenny do piwa kremowego, które pili Fred i George. Dzięki temu zapadli w mocny sen. Gdy zapadła noc, weszłaś do ich dormitorium i włożyłaś im podpaski pod kołdrę. Dla lepszego efektu, wylałaś jeszcze czerwony barwnik na ich piżamy. Potem wróciłaś do swojego łóżka. Rano, obudził Cię głośny śmiech. Wstałaś i zobaczyłaś jak całe dormitorium chłopaków płacze ze śmiechu, widząc jak Fred i George wyciągają podpaski, niczego nie rozumiejąc. Też zaczęłaś się śmiać. Bliźniacy popatrzyli na Ciebie.
– To twoja sprawka! – zaczęli Cię gonić, również się śmiejąc. Kiedy Cię złapali, musieli przyznać, że Twój kawał był bezkonkurencyjny.

Odpowiedz
___Milciaa___

___Milciaa___

Draco Malfoy,cebula w karmelu zamiast jabłuka.

Odpowiedz
1
Bazikq

Bazikq

Harry’emu Potterowi ubrudziła byś okulary pastą!

Był już wieczór, wszyscy wracali z imprezy halloweenowej, a Ty prosiłaś każdego o parę cukierków, grożąc, że jeśli nic Ci nie dadzą, to marny ich los. Większość osób dała Ci słodycze, jednak Harry Potter uznał, że jednak nic Ci nie da. To był dla Ciebie znak, że czas na psikusa. Wiedziałaś, że Harry zawsze zdejmuje okulary do spania. Kiedy już wszyscy byli w łóżkach, wstałaś i weszłaś po cichu do jego dormitorium. Wyjęłaś lepiącą się pastę do zębów i zaczęłaś smarować nimi okulary Harry’ego. Potem poszłaś spać, wiedząc, że ten żart musi się udać. I rzeczywiście, rano usłyszałaś jęki Harry’ego, gdy dotykał okularów i śmiech Rona. Weszłaś do ich dormitorium i patrzyłaś jak Potter próbuje nie wpadać na poszczególne meble. Po jakimś czasie ulitowałaś się nad nim i dałaś mu chusteczkę, mówiąc: – A było dać kilka tych cukierków! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Oj Harry… Mi się cukierasów nie żałuję!

Odpowiedz
Skulli

Skulli

Fredowi i George’owi żart z podpaskami
Impreza halloweenowa była świetna za sprawą piwa kremowego i słodyczy. Bawiłaś się świetnie, dopóki Fred i George – którzy tego wieczoru byli bardzo aktywni jeśli chodzi o żarty – wylali na Twój strój zimną, czerwoną galaretkę. – Zemszczę się! – krzyknęłaś, ściągając kawałki galaretki z włosów. – I tak nie przebijesz naszego żartu! – zaśmiał się Fred, wybiegając za George’em. Ty jednak już miałaś pomysł na psikusa dla nich. Weszłaś do łazienki w swoim dormitorium i zebrałaś całą galaretkę. Potem wyciągnęłaś z kosmetyczki dwie podpaski i wlałaś na nie dużo galaretki i czerwonego barwnika. Wieczorem, gdy impreza już się kończyła, dodałaś eliksir nasenny do piwa kremowego, które pili Fred i George. Dzięki temu zapadli w mocny sen. Gdy zapadła noc, weszłaś do ich dormitorium i włożyłaś im podpaski pod kołdrę. Dla lepszego efektu, wylałaś jeszcze czerwony barwnik na ich piżamy. Potem wróciłaś do swojego łóżka. Rano, obudził Cię głośny śmiech. Wstałaś i zobaczyłaś jak całe dormitorium chłopaków płacze ze śmiechu, widząc jak Fred i George wyciągają podpaski, niczego nie rozumiejąc. Też zaczęłaś się śmiać. Bliźniacy popatrzyli na Ciebie. – To twoja sprawka! – zaczęli Cię gonić, również się śmiejąc. Kiedy Cię złapali, musieli przyznać, że Twój kawał był bezkonkurencyjny. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
TheHope

TheHope

Wysmaruję Harremu okulary pastą
świetny quiz

Odpowiedz
The.Dream.Amelka

The.Dream.Amelka

Fredi i Gorge (nwm jak się pisze te imiona SRK)

Odpowiedz

Liv1200

Każdy w Hogwarcie cieszył się z tego, że nadchodzi Halloween. Jedynym wyjątkiem był Draco Malfoy, który siedział w swoim dormitorium i czytał zadanie domowe. Zawsze taki był w to święto, więc uznałaś, że trzeba go trochę rozbawić. Przygotowałaś jabłka w karmelu i jedną cebulę w karmelu. Zaczęłaś częstować innych uczniów tymi pysznościami, chowając cebulę. Gdy zobaczyłaś Draco, od razu podeszłaś, trzymając cebulę i udając, że to zwyczajne jabłko w karmelu. – Draco, nie bądź taki, spróbuj! – Ślizgon posłusznie wziął duży kęs. Jednak chwilę później wypluł cebulę i zaczął krzyczeć z obrzydzenia. Wszyscy mieli niezły ubaw. Nawet sam Draco uznał, że było to zabawne i przyłączy się do reszty w obchodzeniu Halloween. Oczywiście, tym razem będzie bardziej ostrożny

O haha 🧡

Odpowiedz
potter0222

potter0222

Draco Malfoy cebula zamiast jabłka

Odpowiedz
Devilish_Virgin

Devilish_Virgin

Wysmaruję Harremu okulary pastą. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej