O jak się cieszę że sie natknęłam na twój profil, szukałam ostatnio jakiegoś nowego fajnego twórcy bo wszyscy uciekają z tej aplikacji i nie mogłam znaleźć, spadasz mi z nieba :PP bardzo ciekawe, przyjemne opowiadanie 💞💞
Świetne opo, klimat totalnie nietypowy taki troche z horroru, ale na polskim gruncie. Nie lubię opisów, ale tutaj czytało je sie bardzo przyjemnie i dało sie wczuć. Daje mi troche vibe Marty bijan
uszanka
O jak się cieszę że sie natknęłam na twój profil, szukałam ostatnio jakiegoś nowego fajnego twórcy bo wszyscy uciekają z tej aplikacji i nie mogłam znaleźć, spadasz mi z nieba :PP bardzo ciekawe, przyjemne opowiadanie 💞💞
charloethecat
• AUTOR@uszanka omg dziękuje takie komentarze jak Twój zawsze robią mi dzień <3
Lodowe._.Oko
Fajne :)
litruwa
Świetne opo, klimat totalnie nietypowy taki troche z horroru, ale na polskim gruncie. Nie lubię opisów, ale tutaj czytało je sie bardzo przyjemnie i dało sie wczuć.
Daje mi troche vibe Marty bijan
charloethecat
• AUTOR@litruwa o myslę, że głębiej w to wejdę w następnej części hehe :3
litruwa
@charloethecat ooo
Eisou
Woowwoo jak mi się to podoba!!!!! ten klimat taki niepokojący i jednocześnie komfortowo niekomfortowy… dziwne ale piękne, takie lubię najbardziej
charloethecat
• AUTOR@Eisou dziękuję bardzo <3