Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Kilka powodów dla którego nie nawidzę contryhumans

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
aleks123456
aleks123456
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 17

LAMKU

LAMKU

Siedziałam w tym gandomie ale się z niego wyrwałam i TEŻ UWAŻAM ŻE TO JEST Zj*****

Odpowiedz
AnonFriknobFarnetez

AnonFriknobFarnetez

wsm teraz na dole ci co bronią countryhumans a raczej ich shipową wersje
BRAK ARGUMENTÓW DOES BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Odpowiedz

komentuje.poprostu

@AnonFriknobFarnetez brak argumentów bahahahahahaha, do niektórych się zgodzę a mój komentarz też polecam przeczytać XD

Odpowiedz
1

komentuje.poprostu

@AnonFriknobFarnetez brak argumentów bahahahahahaha, do niektórych się zgodzę a mój komentarz też polecam przeczytać XD
I tY tAk zAwSzE pÓł pOlSkA pÓł aNgIeLsKi?

Odpowiedz

_..._

W końcu ktoś kto mnie rozumie ಡ ͜ ʖ ಡ

Odpowiedz
1

_..._

Odpowiedz

komentuje.poprostu

@aleks123456 ojć no nie XD, ja sama jakoś w normalnych ship ach z tego nie znajduje „lemonków” Czy jak to teraz nazywają

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Towarzysz.

Towarzysz.

chodzi o countryhumas

Odpowiedz
aleks123456

aleks123456

•  AUTOR

@Dyktator wiem
Toczę wojnę z kidosami od contryhumans

Odpowiedz
Towarzysz.

Towarzysz.

to gówno

Odpowiedz

komentuje.poprostu

Nie ma to jak wkładanie wszystkich do jednego worka, co nie?
A tak btw, napisałeś tu o dosłownie pojedyńczych przypadkach w większości. Jestem w tym fandomie już około rok i się nie spotkałam z nikim który by napisał albo jak kolwiek powiedział że chce zostać nazistą/komunistą, no chyba że chodzi ci o rp, no to powinieneś wiedzieć że jest to tylko aby poudawać sobie z kimś że jesteśmy np. Polską a nasz kolega dajmy że ron’em, aby se kürwa popisać a nie nim że czy w iście kiedyś zostać, i strzelam że tak samo było w przypadku tej dziewczyny ;).

Jeżeli chodzi o shipy no to sam musiałeś wpisać coś takiego bo sama przeglądam czasem to i nie natrafiłam na jakieś „lemonki”

A i jeszcze jedna rzecz. Prawda, często historia jest przekręcana ale shipy nie są wymyślane przez Polaków, ponieważ polskie shipy to zaledwie 0,00000001% shipów, a są one nie popularne i znane przez tylko osoby wewnętrzne danych kont ch jak już.
Więc, Polska się wzoruje na Amerykanach którzy robią większość shipów, na co wychodzi że Polacy poprostu napisać ich dzieła tyle że w swoim stylu i swoją historią ;)
BO k**** TO JEST FANDOM A NIE ŚWIAT REALNY, JAK MASZ NP SANS’A, KTÓRY JEST KOŚCIOTRÓPEM TO TEŻ SIĘ ZASTANAWIASZ JAK ON MOŻE ISTNIEĆ, ALBO NP JAK KOLWIEK FUNKCJONOWAĆ?
BO MYŚLE ŻE NIE

Odpowiedz
3
Lolbit2020

Lolbit2020

jest bardzo źle

Odpowiedz

.....

Po pierwsze:
W każdym fandomie, czy nawet życiu realnym, natkniesz się na, jak to ,,pięknie” ująłeś, ,,zboczeńców i pedałów” i to nie powód, aby od razu wyzywać całą społeczność, do której taka osoba przynależy, bo jest tylko jednostką. Poza tym, jednym podobają się właśnie takie rzeczy, a innym nie i to w zupełności normalne, o czym powinieneś wiedzieć. Zdanie każdego powinno się szanować, niezależnie od tego w jak ogromnym błędzie jest. Najwyraźniej Twoja wiedza (a naprawdę nie trzeba mieć jej wiele, aby to zrozumieć) jest tak mała, że jeszcze tego nie pojąłeś.
Po drugie:
Owszem, Niemcy mordowali Polaków w tamtych czasach i nic w tym nowego. Przeszłości nie zmienimy. Sam jestem przeciwnikiem shipu Polska x III Rzesza, bo faktycznie nie ma on za bardzo sensu, patrząc na historię, ale co kto uważa. Rozumiem dlaczego wydaje Ci się to złym shipem, ale mimo tego, że countryhumans łączy się w jakiś sposób z historią, powinniśmy pamiętać, iż trzeba umieć odróżnić świat realny od świata countryhumans. Poza tym ludzie mogą shipować co chcą, jest to ich własny wybór.
Po trzecie:
Okej, żarty może i są podwalone od countryballs. Ale nie cały fandom, a znowu JEDNOSTKI to robią. Nie obwiniajmy wszystkich za czyny pojedynczych. I cóż, może niektóre żarty są nie na miejscu, ale kto normalny, swojemu dziadkowi/pradziadkowi, który przeżył II wojnę światową pokazywałby takie rzeczy?! KTO NORMALNY JA SIĘ PYTAM?!
Po czwarte:
Ich poglądy, ich sprawa. Jeśli nie zmienią sposobu myślenia, pozostaną tacy, jacy są. Może po prostu myślenie jednej z tych grup jest zbliżone do czyjegoś? Ale jeżeli takie osoby są komunistami i nazistami tylko i wyłącznie z powodu countryhumans, to kiedyś w końcu przestaną popierać ich działania.
Po piąte:
Skoro natrafiłeś na takie coś, wolę nie wiedzieć na co Ty patrzysz, bo samo by się to nie znalazło.

Odpowiedz
4
CreepermasterTheBaba

CreepermasterTheBaba

Takie dowody to se wsadź w du pe mamy wszyscy gdzies ze nie lubisz shipow BO TO KURVA INNYCH OSOB SHIPY TE SHIPY CO TY NIE LUBISZ TO SIE CZEPIAJ TAMTYCH OSOB …naprawde jedyne co jest cringem to ty czepiasz sie doslownie kazdego ze countryhumans to cringe wszystkiego co tam istnieje jesli ci nie pasuje to miej w dup ie ch a nie rozpętujesz wojne jak cos sie nie podoba to wypier dalaj nikt cie tu nie chce twoje zycie to jeden wielki cringe tak samo jak twoje konto tak wiec spier dalaj na drzewo pedale zje bany h uj wszystkich obchodzi co myslisz o ch wszyscy mamy to gdzies oprocz twojege przyjaciela czyli samego siebie bo kto by sie z tobą przyjaźnił? i myślisz że tymi słowami wytłumaczysz że ch to cringe? nie bo wlasnie te dowody to cringe twoje cale konto cringe tak wiec wypie rdalaj z stąd i przestan obrazac countryhumans jesli cos sie nie podoba miej to w gdzies jak my ciebie serio…nienawidze ludzi jak ty hejterzy ktorzy czepiają się dosłownie każdego kawałka i countryhumans moze byc podróbką countryballs rozumiem ze cb powstalo 2009 roku a ch 2017 ale po hu j sie czepiasz? nie lubisz fandomu to pier dol sie i nie czepiaj sie go ….mam nadzieje ze rozumiesz ze to co robisz jest szmaciarskie i tylko idiota to by zrobil taki jak ty
nie pozdrawiam
doczekałeś się ataku
jeszcze raz nie pozdrawiam skur wysynie

Odpowiedz
3
AnonFriknobFarnetez

AnonFriknobFarnetez

@Creepermaster_Countryhuman noob me is big chain

Odpowiedz
AnonFriknobFarnetez

AnonFriknobFarnetez

https://www.youtube.com/watch?v=eBeKf8iE26M

Pizdy Macie tutaj dlaczego Komuniści BYLI GORSI OD NAZISTÓW

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej