Jesteś podobna do Ateny, Afrodyty czy Hery?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 77

Misia_W

Misia_W

Atena
Bogini mądrości, sztuki, sprawiedliwej wojny oraz opiekunka miast, m.in. Aten. Jej atrybutami są: włócznia i tarcza. Na weselu Tetydy i Peleusa pokłóciła się z Herą i Afrodytą o to, która z nich jest najpiękniejsza. Spór miał rozstrzygnąć Parys. Atena obiecała mu, że jeśli wybierze ją to da mu mądrość. Parys wybrał jednak Afrodytę, która obiecała mu rękę najpiękniejszej kobiety. Cieszysz się z wyniku? Podziel się w komentarzu.
Lubię tę boginię ☺️

Odpowiedz
HermionaGrangerMalfoy

HermionaGrangerMalfoy

Pamiętajcie o tym koniku na rzeź.
Trzymajmy kciuki za niego.Nadzieja gaśnie ostatnia.
Kto nie widział jeszcze tego linku to podam: https://centaurus.org.pl/klepka/?gclid=EAIaIQobChMIn9aWu-ex8AIVArOaCh3erQ0vEAEYASAAEgJ22_D_BwE#historia
Kopiujcie na swoje profile by więcej osób to zobaczyło!
Jak możecie to wpłaćcie ale jak nie to rozsyłacie po SQ i nie tylko.
Prędzej czy później dobro do nas wróci.PROSZE POMAGAJCIE🙏🏻

Odpowiedz
Olianu

Olianu

Atena!
Świetnie!

Odpowiedz
Lady.Dupein-Cheng

Lady.Dupein-Cheng

Afrodyta
Bogini miłości, piękna, kwiatów, pożądania i płodności. Jej atrybutami były: rydwan zaprzężony w gołębie, róża oraz mirt.
Na weselu Tetydy i Peleusa pokłóciła się z Ateną i Herą o to, która z nich jest najpiękniejsza. Spór miał rozstrzygnąć Parys. Afrodyta obiecała mu rękę najpiękniejszej kobiety (Helena – żona króla Sparty). Parys wybrał ją dzięki czemu wygrała konkurs.
Nice😊

Odpowiedz
Natayle

Natayle

Atena

Bogini mądrości, sztuki, sprawiedliwej wojny oraz opiekunka miast, m.in. Aten. Jej atrybutami są: włócznia i tarcza.

Na weselu Tetydy i Peleusa pokłóciła się z Herą i Afrodytą o to, która z nich jest najpiękniejsza. Spór miał rozstrzygnąć Parys. Atena obiecała mu, że jeśli wybierze ją to da mu mądrość. Parys wybrał jednak Afrodytę, która obiecała mu rękę najpiękniejszej kobiety.

Cieszysz się z wyniku? Podziel się w komentarzu.

Odpowiedz
.aquilla.

.aquilla.

Atena
No może…. Fajny quiz 🤗😉😄

Odpowiedz
Alex_Fierro

Alex_Fierro

Hera
Siostra i żona Zeusa, królowa Olimpu, boginia niebios i płodności, patronka macierzyństwa, opiekunka małżeństwa, piękna oraz rodziny.
Na weselu Tetydy i Peleusa pokłóciła się z Ateną i Afrodytą o to, która z nich jest najpiękniejsza. Spór miał rozstrzygnąć Parys. Hera obiecała mu, że jeśli ją wybierze da mu bogactwo. Parys wybrał jednak Afrodytę, która obiecała mu rękę najpiękniejszej kobiety.

Odpowiedz
heaflares

heaflares

Afrodyta

Bogini miłości, piękna, kwiatów, pożądania i płodności. Jej atrybutami były: rydwan zaprzężony w gołębie, róża oraz mirt. Na weselu Tetydy i Peleusa pokłóciła się z Ateną i Herą o to, która z nich jest najpiękniejsza. Spór miał rozstrzygnąć Parys. Afrodyta obiecała mu rękę najpiękniejszej kobiety (Helena – żona króla Sparty). Parys wybrał ją dzięki czemu wygrała konkurs. Cieszysz się z wyniku? Podziel się w komentarzu.

Super❤️
A ona była chyba też boginią wiosny

Odpowiedz
NieWiadomaRysa

NieWiadomaRysa

Afrodyta 😘

Odpowiedz
_distance_

_distance_

Atena
To było do przewidzenia

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej