Jesteś jak cichy strumyk czy rwący wodospad?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 37

Sunny.uwu.

Sunny.uwu.

Rwący wodospad!
Ludzie pewni siebie nie wierzą w osądy innych. Duże ego prowadzi do sztucznej pewności siebie. Pewni siebie ludzie nie obwiniają innych za swoje niepowodzenia. Pewne siebie osoby nie trzymają się tezy, że sukces można odnieść tylko w pojedynkę. Bardzo łatwo jest się obrazić kiedy ktoś Cię krytykuje, jednak ludzie pewni siebie nie dbają o to, co myślą inni oraz potrafią się przyznać do błędu. Ludzie pewni siebie wiedzą, że nie można przewidzieć przyszłości oraz to, że możesz być przygotowany na przeszkody, które są nieuniknione. Pewni siebie ludzie ciężko pracują, aby osiągnąć sukces.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Rena_Furtive

Rena_Furtive

Cichy strumyk!
Spokojne osoby to niepokojący punkt równowagi w tym rozgorączkowanym świecie. Niektórzy ludzie zakładają, że kryje się za nimi nieśmiałość, ale w rzeczywistości to, co leży u podstaw tych zachowań, to ich pozytywny stosunek do życia i wewnętrzny spokój. Jednak choć te spokojne osoby mogą wydawać nam się interesujące, są wciąż niezrozumiałe w naszym społeczeństwie.

Odpowiedz
mesantilie

mesantilie

Cichy strumyk!

Odpowiedz
Rodzina_Kowalskich

Rodzina_Kowalskich

Rwący wodospad!
Ludzie pewni siebie nie wierzą w osądy innych. Duże ego prowadzi do sztucznej pewności siebie. Pewni siebie ludzie nie obwiniają innych za swoje niepowodzenia. Pewne siebie osoby nie trzymają się tezy, że sukces można odnieść tylko w pojedynkę. Bardzo łatwo jest się obrazić kiedy ktoś Cię krytykuje, jednak ludzie pewni siebie nie dbają o to, co myślą inni oraz potrafią się przyznać do błędu. Ludzie pewni siebie wiedzą, że nie można przewidzieć przyszłości oraz to, że możesz być przygotowany na przeszkody, które są nieuniknione. Pewni siebie ludzie ciężko pracują, aby osiągnąć sukces. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Indyk_debil

Indyk_debil

Rwący wodospad

Odpowiedz
inatiV

inatiV

Cichy strumyk!
Spokojne osoby to niepokojący punkt równowagi w tym rozgorączkowanym świecie.
Niektórzy ludzie zakładają, że kryje się za nimi nieśmiałość, ale w rzeczywistości to, co leży u podstaw tych zachowań, to ich pozytywny stosunek do życia i wewnętrzny spokój.
Jednak choć te spokojne osoby mogą wydawać nam się interesujące, są wciąż niezrozumiałe w naszym społeczeństwie.

Odpowiedz
Elva

Elva

Strumyk

Odpowiedz
Clody

Clody

Rwący wodospad

Odpowiedz
Jagoda_MagiaPotter

Jagoda_MagiaPotter

Cichy strumyk!
Spokojne osoby to niepokojący punkt równowagi w tym rozgorączkowanym świecie. Niektórzy ludzie zakładają, że kryje się za nimi nieśmiałość, ale w rzeczywistości to, co leży u podstaw tych zachowań, to ich pozytywny stosunek do życia i wewnętrzny spokój. Jednak choć te spokojne osoby mogą wydawać nam się interesujące, są wciąż niezrozumiałe w naszym społeczeństwie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Polish_Soldier

Polish_Soldier

Strumyk

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej