Jesteś ścisłowcem czy humanistą?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

Dussia

Zabawna sytuacja, odpowiedziałam na quiz i wyszło humanistka-kompletna nieprawda :) Z ciekawości zrobiłam quiz drugi raz zaznaczając te same odpiwiedzi, ale tym razem podszywając się pod mężczynę, zgadnijcie co wyszło ;) I te zabawne stwierdzenie na końcu quizu "pamiętaj, żadna kategoria nie definiuje tego z czego jesteśmy dobrzy", jak rozumiem każda oprócz płci, autorze? Pewnie już się nie dowiem, za stary quiz :p

Odpowiedz
Optimisst

Optimisst

Humanista!
Jesteś dobry z historii, polskiego i języków obcych? Jeżeli tak, to jesteś stuprocentowym humanistą! Jako humanista uczysz się szybciej nauk humanistycznych. Pamiętaj, że będąc humanistą, równie dobrze możesz radzić sobie z matematyką, fizyką, chemią bądź biologią, ponieważ żadna określona przez ludzi kategoria nie wpływa na naszą naukę. Powodzenia!

Odpowiedz
Rui_

Rui_

W jaki sposób płeć ma określić, czy ktoś jest humanistą czy ścisłowcem? A gdzie opcja dla osób, które nie identyfikują się ani jako kobiety, ani jako mężczyźni?

Odpowiedz

Lesner

Czy tylko mnie wydaje się głupie stwierdzenie, że „większość dziewczyn to humanistki, a większośc chłopców to ścisłowcy”?
Jeśli mam rację, to nie wiem po co w ogóle pytanie: „Jesteś kobietą, czy mężczyzną?”

Odpowiedz
2

Dussia

@Lesner Stwierdzenie "większość" nie jest głupie, jeżeli jest oparte na statystyce. Idiotyczne jest natomiast stereotypowe myślenie na temat tego kto może być humanistą czy ścisłowcem, a kto nie, na podstawie np płci.

Odpowiedz
1

Lesner

@Dussia No wsm racja

Odpowiedz
olivvw

olivvw

Humanista takkk

Odpowiedz
SlytherinRobotGirl

SlytherinRobotGirl

Humanista
Że ja? Dobra z historii? Z tego przedmiotu mam jedne z najgorszych ocen. Z angielskiego może i mam tą 5, a z polskiego 6, ale tylko nasz ojczysty język należy do przedmiotów szkolnych, które lubię.

Odpowiedz

x...o

Scislowiec
To by sie zgadzalo

Odpowiedz
Charcik_z_Sahary

Charcik_z_Sahary

Humanista.

Odpowiedz
dig01wax

dig01wax

Ścisłowiec
Jesteś dobry z matematyki, fizyki, chemii i biologii? Jeżeli tak, to jesteś stuprocentowym ścisłowcem! Szybciej uczysz się nauk ścisłych. Pamiętaj jednak, że czasem ścisłowiec może być również dobry z nauk humanistycznych, ponieważ żadna kategoria nie może i nigdy nie określa tego, z czego jesteśmy dobrzy, a z czego źli. Określamy to jedynie my sami. Jeśli masz problemy z takimi przedmiotami jak historia, polski i języki obce, to wystarczy, że poświęcisz więcej czasu na ich naukę. Powodzenia!
No nwm 🙄

Odpowiedz
bookie_life

bookie_life

Ścisłowiec. To prawda, chociaż:
1. Nie lubię fizyki i chemii (teoria).
2. Jestem słaba z geografii.
3. To prawda, że mam problemy z historią i angielskim (2 znienawidzone przedmioty), ale jestem dobra z Polaka, chociaż nie cierpię pisać wypracowań, ale jestem molem książkowym i lubię pisać własne opowiadania, ale te na SQ nie wychodzą mi najlepiej.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej