Jesteś bardziej tolerancyjny czy bardziej uległy wpływom?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 39

DeszczMetalKobyla

DeszczMetalKobyla

Coz, jeśli nie ulegasz lewicy nie znaczy ze ulegasz prawict…

Odpowiedz
_haukeland_

_haukeland_

Uległy?!?!? Że co? Mogł*ś pytania t dać na górę, a pytania na u na dół, to bym zrozumia,ła chyba wiesz o co mi chodzi :)

Odpowiedz
Nanami_ravenclow

Nanami_ravenclow

tolerancja

Odpowiedz
MaTlen

MaTlen

•  AUTOR

Ten quiz był dla mnie bardziej eksperymentem psychologicznym, niż ciekawostką. Każde pytanie kładło nacisk na pierwszą reakcję osobistą, a niekoniecznie na utarte poglądy.
Nie chodziło o to, by pokazać kto jest z lewicy, a kto z prawicy – to nieistotne. W tym zadaniu chodzi stricte o pojmowanie tolerancji w dobie tych czasów. To pojęcie bardzo ewoluowało, więc badanie ludzkich reakcji jest niemal wymogiem 🙂🤓
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wypełnili quiz. Jestem wdzięczna każdemu. Pokazaliście swoje zdanie i to jest bardzo ważne ❤

Odpowiedz
groznyrusek

groznyrusek

Quiz totalnie beznadziejny i nielogiczny. Po pierwsze tolerancja nie zależy od poglądów politycznych (ani żadnych innych), tylko od tego, jaki ma się stosunek do ludzi, którzy myślą inaczej. Jeśli uważam homoseksualizm za normalny to nie znaczy, ze uleglem jakiejs okropnej lewicowej propagandzie i daje soba manipulowac XDD. Toleruje osoby o poglądach innych niz moje, czyli jestem w stanie zaakceptowac, że ktoś myśli inaczej ode mnie – na tym polega tolerancja.
Poza tym, do wyboru mamy tylko dwie opcje (ktore nijak nie mają się do moich faktycznych poglądów). Z tego quizy wynika, że mogę być albo tolerancyjnym prawicowcem albo ogłupionym przez media (skrajnym) lewakiem, który najchętniej rozstrzelałby każdego, kto ma inne zdanie XDD

Odpowiedz
3
...DarknessFear...

...DarknessFear...

@groznyrusek Potwierdzam

Odpowiedz
Mikolaaj

Mikolaaj

@groznyrusek Dobrze gada, polać mu.

Odpowiedz
Scept

Scept

Mam rozumieć że wynik tolerancja sprowadza się do słynnego już cytatu ”Jestem tolerancyjny jak mogę”. Nie żeby coś ale quizy powinny być obiektywne bo jak widać ten wyraźnie znajduje się po stronie prawej. W ten sposób narodowcy, których wszelka ksenofobia jest ich główną domeną będą otrzymywać wynik ”tolerancyjny”. Sam fakt zaliczania odpowiedzi o homoseksualistach do uległości wiele mówi o autorze tego quizy oraz wyraźnym zaostrzeniu wszystkich możliwych odpowiedzi niezgadzającymi się z jego poglądami. Podsumowując quiz sprowadza się do pochwalania postaw nacjonalistycznych oraz negatywnego wyolbrzymiania wszelkich postaw lewicowych oraz również w pewnej mierze prawicowych bo istnieją osoby z prawicy popierające związki homoseksualne oraz, którym bardziej odpowiadał rząd Platformy niż PiSu. Chcę na koniec dodać, że nie wiem jak takie quizy trafiają na stronę główną.

Odpowiedz

S...t

Bardziej uległy
Niestety… Powinieneś popracować nad spostrzegawczością i nie ufać wszystkim, którzy wydają się „spoko”… Uważaj na manipulatorów, bo jeszcze przypadkiem stracisz własne zdanie, a to nic przyjemnego. Podziel się wynikiem w komentarzu!

A może mam swoje zdanie i większość moich odpowiedzi (choć nie wszystkie, po tak marnym quizie widać co jest do czego) była na Twoje złe spostrzeżenie? Nie każdy jest chrześcijaninem, polakiem, nie każdy jest zdrowy psychicznie lub nie posiada takiej osoby w domu… Nie znaczy, że ulega wszystkiemu. Po prostu większość ludzi tak uważa i tyle.

Odpowiedz
1
TrioBFF

TrioBFF

bardziej tolerancyjny … raczej prawda

Odpowiedz
1
Mariseida

Mariseida

Bardziej uległy
Niestety… Powinieneś popracować nad spostrzegawczością i nie ufać wszystkim, którzy wydają się „spoko”… Uważaj na manipulatorów, bo jeszcze przypadkiem stracisz własne zdanie, a to nic przyjemnego.
No nie… W połowie odpowiedzi na wpół strzelałam, bo mam zupełnie inne zdanie niż w obu wersjach odpowiedzi, w dodatku obie odpowiedzi w wielu przypadkach wydają się mi podszyte agresją i niechęcią wobec ludzi sądzących inaczej, czyli właśnie nietolerancją…

Odpowiedz
3
Rasputin

Rasputin

Trochę stronniczy ten quzi.Jest też źle zrobiony bo według tego tekstu możesz być albo nacjonalistą albo lewicowcem.

Odpowiedz
3

S...t

@Rasputin zgadzam się. Nie wiem jakim cudem to trafiło na główną.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej