Jesteś bardziej jak Veronica Lodge czy Betty Cooper z „Riverdale”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 31

DDorra2251

Veronica Lodge

Odpowiedz
little_thing

little_thing

Veronica Lodge
Zdecydowanie jesteś bardziej jak Veronica Lodge. Podobnie jak ona posiadasz temperamentny charakter i bardzo silną osobowość. Bije od Ciebie duża pewność siebie, bez trudu dajesz sobie radę z przekonywaniem ludzi do swoich racji. W przeszłości nie zawsze zachowywałaś się poprawnie, ale walczysz o to, by się zmieniać na lepsze. Czarujesz swoją postawą i świetnym wyglądem zewnętrznym, o który bardzo dobrze dbasz. Elegancja i wyrafinowanie to słowa, które mogą się z Tobą kojarzyć. Jesteś również bardzo oczytana i inteligentna, można prowadzić z Tobą rozmowy na wiele tematów. Czy zgadzasz się ze swoim opisem powyżej?

Odpowiedz

LeonWalewski

Dlaczego będąc chłopakiem robię ten quiz.
Btw. wyszła Betty

Odpowiedz
FubukiYoshida

FubukiYoshida

Betty😁

Odpowiedz
Chloe2006

Chloe2006

Betty ❤❤❤

Odpowiedz
BeautyAngelWithAShotgun

BeautyAngelWithAShotgun

Betty Cooper
Zdecydowanie jesteś bardziej jak Betty Cooper! Podobnie jak ona jesteś wspaniałym przyjacielem, potrafisz być niezwykle troskliwa i pomocna. Z pewnością nie jeden raz stanęłabyś w obronie swoich bliskich, a ich sekrety zabierzesz do grobu. Czasem wydajesz się być nieco nieśmiała i wycofana, ale wciąż uczysz się otwierać na innych. Coraz bardziej starasz się być pewna siebie. Podczas pracy bije od Ciebie pomysłowość i kreatywność, a wrodzona ciekawość tylko to pogłębia. Pomimo względnie idealnego wizerunku grzecznej osoby, czasem potrafisz pokazać ‚pazur’. Czy zgadzasz się ze swoim opisem powyżej?

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Betty
__________________________________________________________
Dzieki bogu, nie lubię veronici

Odpowiedz
Betty__Cooper__Riverdale

Betty__Cooper__Riverdale

BArdzo lubie betty 💗💕

Odpowiedz
Betty__Cooper__Riverdale

Betty__Cooper__Riverdale

Betty cooper super quiz. KOcham Riverdale 😀🦄💓💕💜💞💙💖💗

Odpowiedz
xLoserForevax

xLoserForevax

Veronica Lodge
Zdecydowanie jesteś bardziej jak Veronica Lodge. Podobnie jak ona posiadasz temperamentny charakter i bardzo silną osobowość. Bije od Ciebie duża pewność siebie, bez trudu dajesz sobie radę z przekonywaniem ludzi do swoich racji. W przeszłości nie zawsze zachowywałaś się poprawnie, ale walczysz o to, by się zmieniać na lepsze. Czarujesz swoją postawą i świetnym wyglądem zewnętrznym, o który bardzo dobrze dbasz. Elegancja i wyrafinowanie to słowa, które mogą się z Tobą kojarzyć. Jesteś również bardzo oczytana i inteligentna, można prowadzić z Tobą rozmowy na wiele tematów.

Czy zgadzasz się ze swoim opisem powyżej?
nie za bardzo tak, ale mam na imie Weronika, więc maybe

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej