Jesteś bardziej jak Billy Batson czy Shazam?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 7

Hiroshi

Hiroshi

Billy Batson

Odpowiedz
.Aloe.

.Aloe.

Billy Batson
Jesteś bardziej jak Billy Batson. Wydajesz się być nieposkromionym, aroganckim i często sprawiającym problemy innym nastolatkiem. Masz tak naprawdę wszystko gdzieś. Potrafisz ciężko pracować, jednak zostałeś pokrzywdzony przez los i wszystkim wokoło masz to za złe. Nie potrafisz się pogodzić z obecną sytuacją, więc się buntujesz i często chcesz załatwiać sprawy siłą. Posiadasz jednak w środku dobre serce, które pod wpływem odpowiedniej osoby może się ujawnić.

Odpowiedz

Amelka_Cieciwa

Shazam

Odpowiedz
zuzenka

zuzenka

Mała podpowiedź: to jest ta sama postać, więc ten quiz nie ma sensu XD

Odpowiedz
2
Salija

Salija

Billy Batson
Może

Odpowiedz
xRunnerx

xRunnerx

Billy Batson
Jesteś bardziej jak Billy Batson. Wydajesz się być nieposkromionym, aroganckim i często sprawiającym problemy innym nastolatkiem. Masz tak naprawdę wszystko gdzieś. Potrafisz ciężko pracować, jednak zostałeś pokrzywdzony przez los i wszystkim wokoło masz to za złe. Nie potrafisz się pogodzić z obecną sytuacją, więc się buntujesz i często chcesz załatwiać sprawy siłą. Posiadasz jednak w środku dobre serce, które pod wpływem odpowiedniej osoby może się ujawnić. Podziel się wynikiem w komentarzu!
♥♥♥

Odpowiedz
.Molik.

.Molik.

Jesteś bardziej jak Shazam. Reprezentujesz bardzo silne wartości oraz posiadasz posiadasz kilka cech, które wyróżniają Twoją osobę na tle innych, takie jak: mądrość Salomona, siłę Herkulesa, wytrzymałość Atlasa, moc Zeusa, odwagę Achillesa i szybkość Merkurego. Cechy te pozwalają Ci być prawdziwym bohaterem i ratować świat od złego. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej