Jesteś bardziej jak Billy Batson czy Shazam?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 7

Hiroshi

Hiroshi

Billy Batson

Odpowiedz
.Mglista.

.Mglista.

Billy Batson
Jesteś bardziej jak Billy Batson. Wydajesz się być nieposkromionym, aroganckim i często sprawiającym problemy innym nastolatkiem. Masz tak naprawdę wszystko gdzieś. Potrafisz ciężko pracować, jednak zostałeś pokrzywdzony przez los i wszystkim wokoło masz to za złe. Nie potrafisz się pogodzić z obecną sytuacją, więc się buntujesz i często chcesz załatwiać sprawy siłą. Posiadasz jednak w środku dobre serce, które pod wpływem odpowiedniej osoby może się ujawnić.

Odpowiedz

Amelka_Cieciwa

Shazam

Odpowiedz
zuzenka

zuzenka

Mała podpowiedź: to jest ta sama postać, więc ten quiz nie ma sensu XD

Odpowiedz
1
Salija

Salija

Billy Batson
Może

Odpowiedz
xRunnerx

xRunnerx

Billy Batson
Jesteś bardziej jak Billy Batson. Wydajesz się być nieposkromionym, aroganckim i często sprawiającym problemy innym nastolatkiem. Masz tak naprawdę wszystko gdzieś. Potrafisz ciężko pracować, jednak zostałeś pokrzywdzony przez los i wszystkim wokoło masz to za złe. Nie potrafisz się pogodzić z obecną sytuacją, więc się buntujesz i często chcesz załatwiać sprawy siłą. Posiadasz jednak w środku dobre serce, które pod wpływem odpowiedniej osoby może się ujawnić. Podziel się wynikiem w komentarzu!
♥♥♥

Odpowiedz
Artysta

Artysta

Jesteś bardziej jak Shazam. Reprezentujesz bardzo silne wartości oraz posiadasz posiadasz kilka cech, które wyróżniają Twoją osobę na tle innych, takie jak: mądrość Salomona, siłę Herkulesa, wytrzymałość Atlasa, moc Zeusa, odwagę Achillesa i szybkość Merkurego. Cechy te pozwalają Ci być prawdziwym bohaterem i ratować świat od złego. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej