Jeśli nosisz okulary, koniecznie weź udział w tym głosowaniu!


Czy nosisz okulary cały czas, czy zdejmujesz je w ciągu dnia?
Noszę je od rana do nocy.
Noszę okulary prawie cały dzień, ale czasami je ściągam/Korzystam z okularów bardzo rzadko.

Czy zasypiasz czasem w okularach?
Tak
Nie

Gdybyś musiał wybrać jedno:
Idealny wzrok.
Swoje obecne okulary na zawsze.

Co jest gorsze?
Zaparowane szkła
Krople deszczu na okularach
Brudne szkła
Odciski na nosie
Reklama

Czy potrafisz rozpoznać siebie w lustrze bez okularów?
Tak
Nie

Co jest bardziej irytujące?
Spadające okulary
Krzywe oprawki
Tłuste szkła
Odbicia światła
Reklama

Czy bez okularów machasz do obcych ludzi myśląc, że ich znasz?
Tak
Nie

Czy umiesz znaleźć okulary bez okularów?
Tak
Nie

Czy czasem zapominasz, że masz okulary na nosie?
Tak
Nie

Czy ktoś kiedyś przymierzył Twoje okulary i powiedział „o matko”?
Tak
Nie

Reklama
51 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 8

fp_piwo.giselle

fp_piwo.giselle

nie nosze, wiec nie wezme udzialu

Odpowiedz
1
Styczniowka

Styczniowka

Potrafię przespać całą noc w okularach….

Odpowiedz
1
Basica

Basica

To ostatnie jest takie rel…
Superowe glosowanko

Odpowiedz
1
...Pink...Flower...

...Pink...Flower...

nie noszę, ale powinnam, nie widzę połowy rzeczy na tablic z 7 ławki w szkole

Odpowiedz
3
ILoveDottore

ILoveDottore

pozdrawiam z wadą -7,5

Odpowiedz
2
Morderca_Sophie

Morderca_Sophie

Często zapominam o okularach. Kiedyś poszłam w nich na zjeżdżalnie wodną i trzeba było wyławiać je z basenu i sklejać

Odpowiedz
3
mlody_rastafari

mlody_rastafari

nie noszę

Odpowiedz
1
-Porzeczka-

-Porzeczka-

Tak, niestety noszę okulary. Świetne głosowanie!

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej