Jakim typem rycerza Jedi jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

im.no.jedi

im.no.jedi

Strażnik Jedi
Jesteś połączeniem mistrzostwa w walce, a spokojem i dyplomacją. Opanowałeś umiejętności bojowe, ale też niezwykłą mądrość i rozumienie Mocy. Posiadasz wachlarz umiejętności, dlatego często zajmujesz się najtrudniejszymi zadaniami.

Exactly!!! <3

Odpowiedz

Dawid_Kamien

Jestem konsulem.😊👍

Odpowiedz
Shadows..

Shadows..

Strażnik Jedi
Jesteś połączeniem mistrzostwa w walce, a spokojem i dyplomacją. Opanowałeś umiejętności bojowe, ale też niezwykłą mądrość i rozumienie Mocy. Posiadasz wachlarz umiejętności, dlatego często zajmujesz się najtrudniejszymi zadaniami. Podziel się wynikiem w komentarzu! super:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz
1
_Cho_Undomiel_

_Cho_Undomiel_

Konsul Jedi
Preferujesz studiować tajemniczą naturę Mocy. Pomimo swoich niezwykłych zdolności bojowych, wolisz trzymać się z daleka od konfliktów. Często zostajesz instruktorem grupy, dążysz do utrzymania porządku. Swoje cele osiągasz za pomocą słów – nie siły.
Super quiz!

Odpowiedz
1
Nikt_vol_7

Nikt_vol_7

Opiekun Jedi

Uwielbiasz walkę i uczucie adrenaliny. Jak każdy Jedi jesteś mistrzem w sztukach walki, jednak Ty trenowałeś ponad możliwości innych, masz wyjątkowe zdolności bojowe. Nadal Twoim celem jest obrona pokoju, tylko że robisz to bardziej aktywnie niż inni. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Świetny quiz!

Odpowiedz
janapisze

janapisze

Strażnik Jedi
Jesteś połączeniem mistrzostwa w walce, a spokojem i dyplomacją. Opanowałeś umiejętności bojowe, ale też niezwykłą mądrość i rozumienie Mocy. Posiadasz wachlarz umiejętności, dlatego często zajmujesz się najtrudniejszymi zadaniami. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Hmmm… Kogoś mi to przypomina….

Odpowiedz
sniper1a2

sniper1a2

Jedi Sentinel, pasuje z klasą jaką wybieram w KotORze

Odpowiedz
elveschild

elveschild

Opiekun! Super!

Odpowiedz

P...g

Strażnik Jedi. Fajny quiz

Odpowiedz
1
Camilizer2

Camilizer2

Opiekun Jedi

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej