Jakim połączeniem postaci z „Harry’ego Pottera” i księżniczki Disneya jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 125

._Natik_.

._Natik_.

Ariel i Ron!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że jesteś połączeniem Ariel i Rona! Ta dwójka jest szalona, uparta i zabawna. To raczej zdecydowani ekstrawertycy. Są odważni, mają rodzeństwo, z którym nieustannie się kłócą oraz są na swój sposób delikatni. Uważają na swoich przyjaciół, chcąc by nie stało się im nic złego. Pomijając fakt, że oboje są rudzi, uwielbiają się śmiać oraz są żądni przygód, jest między nimi kilka różnic. A Ty uważasz, że są do siebie podobni? Jesteś zadowolona z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
Roxie_is_my_life

Roxie_is_my_life

Luna👓 i Roszpunka🦎

Odpowiedz
1
niuchniuch_niuchacz

niuchniuch_niuchacz

Bella i hermiona
Lubię obydwie ale nie jakoś bardzo
Super quiz
💛🖤💛😀

Odpowiedz
2
_Waleczna_Gwiazda_

_Waleczna_Gwiazda_

Ariel i Ron!

Odpowiedz
1
Headgirl

Headgirl

Luna i Roszpunka. Kocham obydwie.💜💗🌈🥰 Genialny quiz.

Odpowiedz
2

J...a

Harry i Merida ( moją ulubienica ❤)

Odpowiedz
1
Fenixolik

Fenixolik

Kopciuszek i Ginny!

Odpowiedz
1
myszenka123

myszenka123

Kopciuszek i Ginny lubię tylko Ginny!!!!!!!!! fajny Quiz

Odpowiedz
1
Fenixolik

Fenixolik

Luna i Roszpunka!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że jesteś połączeniem Luny i Roszpunki! To dwie marzycielki głęboko wierzące w swoje teorie. Stąpają po trupach do celu omijając liczne przeszkody. Rwą się do pomocy innym, zawsze stając się dla przyjaciół jak najlepiej. Są też odważne, mądre i mają ciekawe charaktery. Nie przejmują się zbytnio opinią innych. Dla nich zawsze liczy się wnętrze. Nawet we dwie są blondynkami. Jest między nimi kilka drobnych różnic, ale i tak do siebie psują. A Ty uważasz, że są do siebie podobne? Jesteś zadowolona z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
ShiraSwan-Wood

ShiraSwan-Wood

Harry i Merida!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że jesteś połączeniem Harry'ego i Meridy! Tę dwójkę łączy zarówno odwaga, jak i szlachetność. Zawsze próbują odkręcić to co złego zrobili. Stąpają po trupach do celu, omijając wszelkie przeszkody. Są również lojalni, wrażliwi i uparci. Zarówno Merida jak i Harry są waleczni. Jest kilka różnic między nimi, ale i tak są do siebie podobni. We dwójkę marzą o wielu rzeczach, które niekoniecznie są możliwe. Jest do duet wprost idealny! A Ty uważasz, że są do siebie podobni? Jesteś zadowolona z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej