Jakim połączeniem nauczycieli z Hogwartu jest Twój wychowawca?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 68

jestemdziwna123

jestemdziwna123

Sprout+ Flitwick
Dużo w tym prawdy fajny Quiz

Odpowiedz
Meseczinka

Meseczinka

Mój wychowawca uczy WF i nie ma odpowiedzi, które by pasowały.

Odpowiedz
1
darryforever

darryforever

Sprout i Flitwick

Odpowiedz
1
Layliwia

Layliwia

Profesor McGonagall + Profesor Snape

Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój wychowawca jest połączeniem Minewry McGonagall i Severusa Snape'a! Minerwa to osoba sprawiedliwa i nieco surowa, co sprawia, że wzbudza ogólny szacunek zarówno uczniów, jak i dorosłych czarodziejów. Z drugiej strony jest to persona ciepła i wrażliwa, która zwykła jednak skrywać te uczucia głęboko. Kobieta jest także bardzo odważna. Nie wahała się walczyć przeciwko złu, nawet wtedy, gdy narażała własne życie. Odwagę ukazywała także w inny sposób – potrafiła jawnie sprzeciwić się wrogom (np. Dolores Umbridge). Jako przyjaciel odznacza się wiernością i lojalnością, m.in. mimo niezbyt pochlebnej opinii o wróżbiarstwie wspierała Sybillę Trelawney, gdy Umbridge wyrzuciła ją ze szkoły. Miał skłonności do obrażania uczniów i nie skąpił tych, których nie lubił. Szczególnie pogardzał Gryfonami, uważając ich za aroganckich i wymagających uwagi. Opisy jego interakcji społecznych jako dziecko sugerują, że miał niskie zdolności interpersonalne oraz mógł cierpieć z powodu depresji. Jako dziecko mroczna normalność podmiejskich dzielnic klasy robotniczej, zmieszana z jego ojcem pochodzenia mugolskiego, wywołała u niego pogardę dla zwyczajności. Snape był samotnym mężczyzną bez przyjaciół. W swoim wczesnym życiu był niepewny, bezbronny i pragnął być częścią czegoś ważnego. To pragnienie było powodem, które przyciągnęło go do kręgu popleczników Lorda Voldemorta. Co o tym sądzisz? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
AliszjaM

AliszjaM

https://manage.wix.com/account/sites/fd6ed9b6-51a6-4407-a9d5-c6f3596a455e to szkoła magii w internecie! Aktualnie poszukujemy profesora Czarnej Magii. Dołącz dzisiaj i ciesz się!

Odpowiedz
pierozek912

pierozek912

Sprout i Flitwick
Tak, na pewno tak, moja wychowawczyni uczy matmy, ale jest fajna

Odpowiedz
1
Nothingtoleft10

Nothingtoleft10

Fajny quiz, chociaż nie mogłam odpowiedzieć na większość pytań, bo moja wychowawczyni mnie nie uczy XD

Odpowiedz
ali_love

ali_love

Super !!! bardzo fajny quiz!

Odpowiedz
MiszaZaba

MiszaZaba

Profesor Sprout + Profesor Flitwick
Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twój wychowawca jest połączeniem profesor Sprout i profesor Flitwicka!
Pomona Sprout była bardzo wesoła, pozytywnie nastawiona do życia oraz lojalna wobec przyjaciół, ale także surowa, tak, że jeśli to było konieczne ganiła uczniów za źle wykonane prace im zlecone. Tak więc Sprout idealnie pasowała do Hufflepuffu, do którego w młodości uczęszczała, a po latach stała się jego opiekunem. Była miła dla uczniów, szczególnie dla Neville Longbottoma, kiedy bardzo chciała, aby ten pokazał jej swoją roślinę z gatunku Mimbulus Mimbletonia. Była także wrażliwa co można wywnioskować po jej zachowaniu, kiedy dowiedziała się o tym, że Ginny Weasley została porwana do Komnaty Tajemnic. Sprout miała w sobie także odwagę, którą pokazywała w trudnych dla Hogwartu wydarzeniach – podczas Bitwy o Hogwart, w której walczyła używając wyhodowanych przez siebie niebezpiecznych roślin.
Flitwick był bardzo emocjonalnym człowiekiem. Podczas roku szkolnego 1992–1993, kiedy Ginny Weasley została zamknięta w Komnacie Tajemnic, rozpłakał się. W 1993 roku w Walentynki, kiedy Gilderoy Lockhart nazwał go „starym chytrym psem”, Flitwick ukrył twarz w dłoniach. Trudno było go wyprowadzić z równowagi, o czym może świadczyć fakt, iż na pewnej lekcji zaklęć Neville Longbottom nie panował nad czarami i trafił jednym z nich w Filiusa, który przyjął to z pokorą.
Co o tym sądzisz?
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Patty.Lovegood.

Patty.Lovegood.

@MiszaZaba
Ja tak samo

Odpowiedz

wasiula

Profesor Sprout + Profesor Flitwick

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej