Jakiego koloru będzie Twoja miłość?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 255

TheClient

TheClient

Znajdź smutną buźkę :):):):):):):):):):):):):)
:):):(:):):):):):):):):):) jeśli ja znalazłeś/aś to
jutro równo o 12.00 przyjdzie ci
wiadomość ”Kocham Cię””od osoby
którą kochasz żeby się to stało musisz
wklej to do 5 postów

Odpowiedz
Russian_blue

Russian_blue

Czerwony kolor miłości charakteryzuje niezwykle namiętne uczucie, pełne pożądania oraz pasji, która przejawia się i w życiu codziennym. Często jest to miłość gwałtowna, przerywana rozstaniami. Nierzadko jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Wystarczy spojrzenie, czy to spotkanie na żywo, czy rzut oka na ogłoszenie matrymonialne, i już wiemy, że to TA osoba, nasza druga połówka. Niekoniecznie jednak spędzimy z tą konkretną osobą resztę życia. Może się zdarzyć, że czerwona miłość równie gwałtownie się zaczyna i równie szybko kończy. Taki związek często tworzą osoby, które potrzebują ciągłych bodźców, nieustannego dreszczyku emocji. Kiedy więc emocje nieco gasną, partnerzy rozstają się i szukają nowych wrażeń. Podziel się wynikiem

Oj
Nieciekawie

Odpowiedz

FoxisYT

Kolorem Twojej miłości jest niebieski!

W relacji niebieskiego koloru miłości nie ma gwałtownych emocji, jest opanowanie, stabilizacja. Tworzące go osoby często nie lubią wyrażać uczuć i rozmawiać o nich. Nie mylić jednak takiego stanu rzeczy z obojętnością. Osoby tworzące taki związek kochają się, lecz jest to miłość spokojna, bez nagłych wzlotów i upadków. Rozwojowi takiego uczucia mogą sprzyjać randki w Internecie, ale tylko wtedy, gdy dwie osoby długo ze sobą rozmawiają, odkładają spotkanie do chwili, aż dobrze się poznają i będą pewni, że coś je łączy. Niekoniecznie więc liczą na gwałtowne uczucie, które spadnie na nie niczym grom z nieba.

Odpowiedz
LittleStar.

LittleStar.

Niebieski 💙

Odpowiedz

Night_moonka

Zielony 😍😁😁😁💚💚💚

Odpowiedz

FAustynaxd..

Czerwona

Odpowiedz
E.B

E.B

Czemu zielony 💚💚💚

Odpowiedz
Reyla

Reyla

Niebieski

Odpowiedz
Patch

Patch

Czarny

Odpowiedz
Rosalnaa_

Rosalnaa_

Kolorem Twojej miłości jest zielony!
W zielonym kolorze miłości występuje stabilizacja, harmonia, równowaga. Bardzo chętnie okazują sobie uczucia. Partnerzy w zielonym związku są bardzo tolerancyjni wobec swoich wad i niedociągnięć. Nie rozstają się po najmniejszej sprzeczce. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Lubię zielony 😅

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej