Jakie zwierzątko z Creepypasty będzie idealne dla Ciebie?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 35

AlexDragon

AlexDragon

Zostałam nowym pupilkiem Zalgo XDDD. 🤔🤨😅🤣😂

Odpowiedz
Gondor_Gueen.

Gondor_Gueen.

ckbarr Bigelsteine!
Ickbarr to bardzo uczuciowy pupil. Często pyta: "Jak bardzo mnie kochasz?". Dlatego podaruj mu dużo miłości, no i… zębów. Tak, wiem, to brzmi dziwnie, ale Ick wręcz ubóstwia zęby! Nie jest mi do końca wiadome co z nimi robi, ale może kiedyś Ci to zdradzi. W każdym razie w zamian za zęby Ick z chęcią obroni Cię przed wszelkimi potworami! Tak, może nie wygląda, ale w walce z tymi bestiami nic mu nie dorówna! Więc nie martw się, w nocy nic Ci nie grozi. A, zapomniałabym. Mały bardzo nie lubi światła, więc pozasłaniaj wszystkie okna. Jestem pewna, że rozkwitnie między Wami przyjaźń na całe życie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
monokuma_

monokuma_

ZALGO!

Odpowiedz
BabyPuppy

BabyPuppy

Grinny Cat!!

Odpowiedz
ForestinaGAB

ForestinaGAB

Ickbarr Bigelsteine! …………………………….. czy ktoś mógłby mi dać link do creepypasty o nim? (bo nie za bardzo wiem kto to jest)

Odpowiedz
MariiToscikk

MariiToscikk

Smile Dog!
Wow, brawo! Pies podbijający świat trafia właśnie w Twoje ręce! Och, czyż on nie jest uroczy? Ma taki piękny uśmiech! Wielu ludzi skarży się na ból głowy po zobaczeniu zdjęcia tej ślicznej bestyjki, ale wiesz co? Ja myślę, że to zwykli hejterzy! Nie warto się nimi przejmować. Smile jest cudowny i Ty dobrze o tym wiesz! Zaopiekuj się nim dobrze! Dbaj, by uśmiech nigdy nie zszedł mu z pyszczka! Uszanowanko! Podziel się wynikiem w komentarzu!

jestem na niego zkazana ಥ_ಥ może nam się ułoży ? ƪ(˘⌣˘)ʃ

Odpowiedz
1
I_LOVE_CREEPYPASTA

I_LOVE_CREEPYPASTA

Zalgo!
No nie patrz tak na mnie! Um… Wiem, trochę niezręcznie wyszło, ale… Widzisz… Zalgo był u mnie właśnie na cotygodniowym soczku (To dziwne, ale odkąd dowiedział się, że ulubionym napojem Slendermana jest herbata to przestał ją pić) i zauważył jak wchodzisz do sklepu. Od razu się Tobą zachwycił! A, gdy zobaczył wypełniony przez Ciebie formularz (odpowiedzi bardzo mu się spodobały!) to uznał, że… zostaniesz jego nowym pupilkiem. Tak, dokładnie, Zalgo wybrał Ciebie na swoje zwierzątko! Cieszysz się? Cóż, jest ode mnie potężniejszy, więc mam związane ręce. Także pakuj się, bo czas iść do Twojego nowego domu! Powodzenia! Podziel się wynikiem w komentarzu!
252 Super! zostałam pupilką Zalgo TvT

Odpowiedz
JellyJester

JellyJester

Smile dog

Odpowiedz
._marcelina799_.

._marcelina799_.

Pinkamena Diane Pie
Mhmhmhmmmmmm xD

Odpowiedz
1
Hakaru

Hakaru

Missingno!
Missingno jest duchem nawiedzającym gry pokemon. Czasami pokazuje się jako zwykły błąd gry, a czasami… no wiesz… jest ostatnią rzeczą jaką widzi gracz, przed tym jak umrze. Super, prawda? Nie martw się, nie wymaga zbyt wiele zainteresowania, chciałby tylko od czasu do czasu z kimś pograć. Jeśli lubisz gry, a jest ktoś, kogo nie możesz pokonać… To już wiesz co wysłać mu w załączniku. Miłej zabawy!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej