Jakie zwierzątko z Creepypasty będzie idealne dla Ciebie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 13

FNAFSL_z_TFM

FNAFSL_z_TFM

Animatronik z Five Nights at Freddy’s!
Gratuluję, możesz zabrać jednego z tych przeuroczych, wielkich, robo-misiów! Albo wiesz co? Specjalnie dla Ciebie zrobię wyjątek. Możesz wziąć wszystkie! No już, zabieraj je i do domu. Pamiętaj tylko, by pilnować ich w nocy! Wiesz, w dzień są grzeczne, ale nocą… Lubią urządzać sobie wszelkiego rodzaju spacery i znoszą do domu dziwne rzeczy. Ludzkie zwłoki i takie tam. No, w każdym razie, jestem pewna, że się polubicie! Miłej zabawy! Podziel się wynikiem w komentarzu!
CO?! marzyłam o tym! animatrony z FNAFa! Wow!!!

Odpowiedz
BIANKA_WHITE

BIANKA_WHITE

Mr. Widemouth!
Ta mała istota, której usta często rozciągają się w przerażającym uśmiechu wprost uwielbia bawić się z dziećmi! Wielu z nich Mr.Widemouth przypomina z wyglądu Furby’ego. To zabawne, czyż nie? Jednak ten uroczy zwierzak ma naprawdę wiele zainteresowań! Uwielbia czytać i posiada kolekcję noży. Ponadto posiada również bardzo rozwiniętą wyobraźnię! Widzę, że już nie możesz się doczekać, kiedy wrócicie razem do domu. Bawcie się dobrze! 😊 Fajnie akurat idealnie pasuje do mnie 😁

Odpowiedz
Zangle_the_fox

Zangle_the_fox

Smile Dog

Odpowiedz
GalaxyChan

GalaxyChan

Zalgo…O jeju będą problemy aby wyjaśnić sąsiadom ;-;

Odpowiedz
____AnalY____

____AnalY____

Zalgo xD Realy?! Nie no spoko, tylko, że ja będę jego „pupilkiem” ;-;

Odpowiedz
x_Angel_x

x_Angel_x

Ickbarr Bigelsteine!❤❤❤❤

Odpowiedz
foxowiczka

foxowiczka

Smile Dog koffam tego psa😍

Odpowiedz
BlackShadowOryginal

BlackShadowOryginal

Mr. Widemouth!
Ta mała istota, której usta często rozciągają się w przerażającym uśmiechu wprost uwielbia bawić się z dziećmi! Wielu z nich Mr.Widemouth przypomina z wyglądu Furby’ego. To zabawne, czyż nie? Jednak ten uroczy zwierzak ma naprawdę wiele zainteresowań! Uwielbia czytać i posiada kolekcję noży. Ponadto posiada również bardzo rozwiniętą wyobraźnię! Widzę, że już nie możesz się doczekać, kiedy wrócicie razem do domu. Bawcie się dobrze! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
chomiczka123443

chomiczka123443

smile dog

Odpowiedz
Navii

Navii

Smile Dog!
Wow, brawo! Pies podbijający świat trafia właśnie w Twoje ręce! Och, czyż on nie jest uroczy? Ma taki piękny uśmiech! Wielu ludzi skarży się na ból głowy po zobaczeniu zdjęcia tej ślicznej bestyjki, ale wiesz co? Ja myślę, że to zwykli hejterzy! Nie warto się nimi przejmować. Smile jest cudowny i Ty dobrze o tym wiesz! Zaopiekuj się nim dobrze! Dbaj, by uśmiech nigdy nie zszedł mu z pyszczka! Uszanowanko! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Skarżę się na ból głowy! ( Ale to od okresu xDDD )

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej