Jakie typy samochodów do Ciebie pasują?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 22

Rozjebator_Yorkow_30000

Rozjebator_Yorkow_30000

Coupe
Najbardziej pasuje do Ciebie ten typ nadwozia! Takie auta charakteryzuje bardzo opływowa linia nadwozia. Samochody coupé często wybierają młodzi kierowcy, ze względu na sportowe właściwości tych aut. Taki pojazd z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania! to się zgadza.

Odpowiedz
autoczlowiek_01

autoczlowiek_01

Coupe
Najbardziej pasuje do Ciebie ten typ nadwozia! Takie auta charakteryzuje bardzo opływowa linia nadwozia. Samochody coupé często wybierają młodzi kierowcy, ze względu na sportowe właściwości tych aut. Taki pojazd z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Uwielbiam coupe. Lubię też suvy, muscle cary, shooting brake'i, liftbacki, limuzyny i roadstery. Fajny quiz zapraszam do moich😄

Odpowiedz
Seba965

Seba965

Sedan. Zgadliście. Bardzo lubię sedany.

Odpowiedz
CuteTripleP

CuteTripleP

SUV

Najbardziej pasuje do Ciebie ten typ nadwozia! To rodzaj samochodu, który łączy cechy luksusowego samochodu osobowego i terenowego. SUV od samochodu terenowego różni się tym, że może, ale nie musi, radzić sobie w terenie i zawsze zapewnia wysoki komfort podróżowania.

Odpowiedz
a.wojenska

a.wojenska

SUV ❤️❤️❤️❤️

Odpowiedz
marilyn_

marilyn_

coupe
dokładnie xd

Odpowiedz
BenRuf

BenRuf

coupe ale napewno nie ten mclaren na obrazku :)

Odpowiedz
Madison__

Madison__

Coupe
Najbardziej pasuje do Ciebie ten typ nadwozia! Takie auta charakteryzuje bardzo opływowa linia nadwozia. Samochody coupé często wybierają młodzi kierowcy, ze względu na sportowe właściwości tych aut. Taki pojazd z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Odpowiedz
LEONpl

LEONpl

coupe

Odpowiedz
Lilyanne

Lilyanne

Najbardziej pasuje do Ciebie ten typ nadwozia! To rodzaj trójbryłowego, zamkniętego nadwozia samochodu osobowego, z wyraźnie oddzielonym przedziałem silnikowym i bagażowym. Najbardziej powszechny rodzaj samochodów osobowych. Z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej