Jakie nadzienie z pączka masz w środku swojej osobowości?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

xVolfiex_yt

Różane nadzienie
Masz w sobie różane nadzienie. Jesteś typem osoby, która czaruje swoich urokiem osobistym. W Twoim przypadku pierwsze wrażenie bywa złudne. Szybko można się w Tobie zakochać, a jeszcze szybciej odkochać. Potrafisz pokazać swoje kolce.

Odpowiedz
KiciaPysioLatka

KiciaPysioLatka

Nie masz w sobie nadzienia

Nie masz w sobie nadzienia, ale to zupełnie nie oznacza, że nie masz osobowości… Po prostu przeżywasz w tym momencie pewne trudności życiowe i próbujesz z tym walczyć. W tym czasie masz w sobie sporo sprzecznych emocji, jesteś rozdarty emocjonalnie.

Prawda

Odpowiedz
1

sweetka22118

Nie mam

Odpowiedz
Iwcia_Rokita

Iwcia_Rokita

Masz w sobie waniliowe nadzienie. Jesteś uważany za niezłego marzyciela. Często bujasz w obłokach, ale często też schodzisz na ziemię i realizujesz swoje pomysły. Potrafisz dokonać nawet niemożliwego. Uważasz, że jeśli ktoś czegoś bardzo pragnie – może to osiągnąć

Odpowiedz
Ami482

Ami482

Niemam nadzienia 😥😥

Odpowiedz
1
A.n.a

A.n.a

Nie masz w sobie nadzienia
Nie masz w sobie nadzienia, ale to zupełnie nie oznacza, że nie masz osobowości… Po prostu przeżywasz w tym momencie pewne trudności życiowe i próbujesz z tym walczyć. W tym czasie masz w sobie sporo sprzecznych emocji, jesteś rozdarty emocjonalnie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
PotterFanka339

PotterFanka339

Nie mam nadzienia
Czemu? Ani razu nawet nie zaznaczyłam że wolę standardowe… No nwm ale quiz spoko ❤️

Odpowiedz
1

_..._

Nie mam nadzienia…

Odpowiedz
1
AmciaMis

AmciaMis

Wiśniowe nadzienie

Masz w sobie wiśniowe nadzienie. Często narzekasz i jesteś dość kapryśny w relacjach z drugą osobą. Trzeba Cię naprawdę dobrze poznać, aby móc Cię polubić. Tak naprawdę nie jesteś taki zły, ale po prostu potrafisz nieźle kogoś zgasić jakimś tekstem. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
finlandiidinla

finlandiidinla

Z wiśniowym nadzieniem fuuu

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej