Jakie jeździeckie wyzwanie powinieneś podjąć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 23

jebac-policje-zero-tolerancji

jebac-policje-zero-tolerancji

k**** jestem prawdziwym koniarzem

Odpowiedz
Liliana_Animal_Love

Liliana_Animal_Love

Teren Natural

Często mam w quizach o koniach wyniki typu jazda bez siodła i ogłowia albo jazda w terenie. Niestety nie mam możliwości takiej jazdy ale może w przyszłości… Kto wie! Mam nadzieję że tak, jak na razie całkiem dobrze mi idzie jazda konna 🐴❤️

Odpowiedz
CoolQueen

CoolQueen

Siemano zaobserwójcie mnie :)

Odpowiedz
1
Atlantic

Atlantic

•  AUTOR

@CoolQueen Po pierwsze, proszę nie reklamować się pod moimi quizami. Po drugie, jeśli już musisz, to zadbaj o minimum poprawności ortograficznej.

Odpowiedz
1
Mintika

Mintika

@CoolQueen NIE ZAOBSERWUJE CIĘ !!! Nie reklamój się w czyjiś Quizach 😠😠😠.

Odpowiedz
1
CoolQueen

CoolQueen

@Mintika nie reklamuje się chciałam mieć osiągnięcie komentatora a nie wiedziałam co mam napisać dlaczego
Nie musicie mnie obserwować

Odpowiedz
1
Mintika

Mintika

@CoolQueen Ok przepraszam za to 😁😁😁

Odpowiedz
1
CoolQueen

CoolQueen

@Mintika spoko nie ma problemi

Odpowiedz
1
B.glogowska

B.glogowska

Teren natural!🌿
Jest zawsze chciałam tak pojechać!🥰 W sumie chyba bym mogła🤔 mój koń jest bardzo spokojny jak ja to mówie to „Święty Koń”😇, ale jest jeden mały problemik Huragan uwielbia jeść🥕 więc jazda była by dość ciekawa😂

Odpowiedz
2
Asiabyk

Asiabyk

Jazda tyłem!
No, to już wyższa szkoła jazdy! W stępie nie ma w tym nic trudnego, ale kłus czy galop? To dopiero wyzwanie! Przede wszystkim wybierz spokojnego, wygodnego i posłusznego wierzchowca oraz zadbaj o obecność innej osoby na ujeżdżalni, która w razie potrzeby pomoże Ci zapanować nad koniem lub poprowadzi go za Ciebie. Lonża także jest dobrym rozwiązaniem. Podejmiesz się wyzwania? A może masz już za sobą podobną przygodę? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Nie ma mowy! Aż dwa razy miałam okazję jechać tyłem. Raz było to w siodle i oprócz tego, że najadłam się strachu, nic mi się nie stało. Za drugim razem wsadzili mnie na oklep i już przy samym wsiadaniu spadłam dwa razy, a potem tak się bałam, że się rozpłakałam. I nie, nie było to lata temu, kiedy byłam jeszcze małą dzidzią, a jakiś miesiąc temu, na obozie. Kiedy już trochę opanowałam emocje zaczęły się ćwiczenia. No i kazali mi jechać tyłem. Nic z tego. Nie wiem jakim cudem udało mi się w końcu wykonać ćwiczenie, ale było to okropne. Teraz już nie zamierzam w ogóle wsiadać na koński grzbiet. To koniec z jazdą konną.

Odpowiedz
1
Mintika

Mintika

@Asiabyk Konie są najlepszą rzeczą w życiu a raczej zwierzętami i nie możesz rezygnować z jazdy konnej …

Odpowiedz
1
Asiabyk

Asiabyk

@Mintika już zrezygnowałam z jazdy konnej. Konie to cudowne stworzenia i nie zasługują na to, aby męczyć się, wożąc na swoim grzbiecie takiego boidudka jakim jestem ja. W wakacje miałam ostatnią jazdę i skończyłam z tym. Teraz mi smutno. Tęsknię za końmi i chce mi się płakać, że już tyle czasu wytrzymałam nie dotykając tak pięknej istoty. Nic z tego. Nie wrócę do jazdy konnej. Mogę sobie o tym tylko pomarzyć i właśnie dlatego w tej chwili zalogowałam się na to konto. Tak bardzo tęsknię za końmi, że postanowiłam spisać swoje marzenia dotyczące ich. Marzenia, pozbawione moich lęków, strachu. W rzeczywistości jednak lepiej dla wszystkich, abym nie zbliżała się do koni. Są to duże, silne, potężne stworzenia, które przez mój błąd mogą zrobić sobie, mi i innym krzywdę. Owszem i na prostej drodze można się przewrócić, jednak wtedy krzywdę zrobię tylko sobie, a nie innym, nie koniom.

Odpowiedz
1
Mintika

Mintika

@Asiabyk Ja to rozumiem kiedyś bałam się konia o 150 cm a mam podobny wzrost . Ale rozumiem nie będę tobą dowodzić . Odkąd zaczęłam jeździć chcę jeździć na fryzach a mogą one mieć nawet 2 metry! To twoja decyzja i dzięki za obsa !

Odpowiedz
1
M.Horse

M.Horse

Jazda tyłem!
Haha, no nie wiem 😂 niedawno wsiadałam na konia z prawej strony to może i będę jeździć tyłem xD fajny quiz 😄

Odpowiedz
2
mania538

mania538

Tor przeszkód dla konia!

Nie będzie on jednak składał się wyłącznie z tradycyjnych przeszkód – niech przypomina raczej trail lub pony games. Możesz dodać slalom między pachołkami, przechodzenie przez bramki ze stojaków do przeszkód, poustawiane pod różnymi kątami cavaletti… Co tylko zapragniesz! Taki tor możesz ustawić również w terenie, gdzie do wykorzystania nadadzą się kłody, strumyki, drzewa, krzaki, pagórki i wszystko inne, co okolica ma do zaoferowania! Uruchom wyobraźnię! Taki niecodzienny trening pozwoli wyzwolić się z rutyny, zainteresuje Twojego konia i przyzwyczai go do różnych dziwnych przedmiotów. Podejmiesz się wyzwania? A może masz już za sobą podobną przygodę? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajnie by było

Odpowiedz
2
Ashavia

Ashavia

W 7 pytaniu pozmieniały się literki, napisane jest „chyab”, a nie „chyba”

Odpowiedz
1
Ashavia

Ashavia

Teren natural!

Odpowiedz
2
Protege

Protege

Teren natural.
Najlepsze co może być.

Odpowiedz
2
Atlantic

Atlantic

•  AUTOR

@Protege Zgadzam się😁

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej