Które bóstwo jest Twoją bratnią duszą?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 39

hemoglobina

hemoglobina

Kiedy mu się nudzi sprowadza na losowych ludzi nieszczęśliwe sytuacje życiowe lub po prostu rzuca w nich oszczepem. Wcale nie ma złych intencji po prostu nie lubi nudy, więc musi szybko improwizować – dokładnie tak samo jak Ty!

Tak tak tak

Odpowiedz
Eisou

Eisou

Cthulhu
Cthulhu – najbardziej znane bóstwo z kręgu mitów stworzonych przez H.P. Lovecrafta.
Ten wspaniały przedwieczny wije się w swym śnie na dnie oceanu, aby pewnego dnia powrócić i znów przejąć władzę nad światem. Ukrywanie potencjału to rzecz, która Was łączy. Nie dajesz po sobie poznać do czego jesteś zdolny. Twoje ambicje są wielkie, ale nie spieszysz się z ich realizacją. Raz na jakiś czas zarzucisz w gronie znajomych jakimś imponującym, tajemniczym cytatem, aby zaintrygować i zaniepokoić. Jak coś robić, to byle nie na maksa! Przynajmniej na razie…

Zgadzam się! Świetny quiz:)

Odpowiedz
habibi.

habibi.

Slaanesh
oh o h
nie no, świetny quiz :))

Odpowiedz
the.WinterSolider

the.WinterSolider

Slaanesh
Slaanesh – dwupłciowy bóg wszelkich cielesnych rozkoszy.
Jeżeli Twoimi priorytetami są czysta rozrywka i brak moralnych zahamowań dogadałbyś się z Księciem Pożądania. Oboje wiecie jak urozmaicić każdą drętwą imprezę. Szalone pomysły i kontrowersyjne metody ich osiągania są Waszą najmocniejszą stroną. A więc kielich w dłoń i do dzieła!

haha

Odpowiedz
Skuter

Skuter

Fukurokuju
Fukurokuju – w mitologii japońskiej jeden z siedmiu bogów szczęścia; bóg długowieczności, mądrości oraz szczęścia. Radosny staruch z dziwnym czołem, który niczym się nie przejmuje. To idealny kandydat na Twojego przyjaciela! Też nigdy niczym się nie przejmowałeś, wiedziałeś, że dobrze jest jak jest, a jeżeli jest troszkę gorzej to znaczy, że kiedyś będzie lepiej. Rozsypane cukierki można pozbierać! Przypadkowo rozdarte ubranie jest dużo bardziej stylowe i przewiewne! A od dna można się tylko odbić! :)

Odpowiedz
Paulynn

Paulynn

Fukurokuju – w mitologii japońskiej jeden z siedmiu bogów szczęścia; bóg długowieczności, mądrości oraz szczęścia.
Radosny staruch z dziwnym czołem, który niczym się nie przejmuje. To idealny kandydat na Twojego przyjaciela! Też nigdy niczym się nie przejmowałeś, wiedziałeś, że dobrze jest jak jest, a jeżeli jest troszkę gorzej to znaczy, że kiedyś będzie lepiej. Rozsypane cukierki można pozbierać! Przypadkowo rozdarte ubranie jest dużo bardziej stylowe i przewiewne! A od dna można się tylko odbić!

Nwm czm ale jest uroczy🤗❤

Odpowiedz
CallMeMaddock

CallMeMaddock

Czy serio tylko mi on wyszedł? Xd

Odpowiedz
CallMeMaddock

CallMeMaddock

Tlahuizcalpantecutli , nie mogę z długości tego wyrazu, ale opis mi się podoba i nawet dość się zgadza 😅

Odpowiedz
1
PIWNICASM

PIWNICASM

Cthulhu

Cthulhu – najbardziej znane bóstwo z kręgu mitów stworzonych przez H.P. Lovecrafta. Ten wspaniały przedwieczny wije się w swym śnie na dnie oceanu, aby pewnego dnia powrócić i znów przejąć władzę nad światem. Ukrywanie potencjału to rzecz, która Was łączy. Nie dajesz po sobie poznać do czego jesteś zdolny. Twoje ambicje są wielkie, ale nie spieszysz się z ich realizacją. Raz na jakiś czas zarzucisz w gronie znajomych jakimś imponującym, tajemniczym cytatem, aby zaintrygować i zaniepokoić. Jak coś robić, to byle nie na maksa! Przynajmniej na razie…

Świetny quiz 💕

Odpowiedz

SuvLiv

Slaanesh – dwupłciowy bóg wszelkich cielesnych rozkoszy. Jeżeli Twoimi priorytetami są czysta rozrywka i brak moralnych zahamowań dogadałbyś się z Księciem Pożądania. Oboje wiecie jak urozmaicić każdą drętwą imprezę. Szalone pomysły i kontrowersyjne metody ich osiągania są Waszą najmocniejszą stroną. A więc kielich w dłoń i do dzieła!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej