Jaki świąteczny prezent byłby idealny dla tej postaci z Marvela? – Głosowanie!

Iron Man to jeden z najbardziej znanych bohaterów Marvela. Tony Stark, który kryje się pod stworzoną przez siebie zbroją, to geniusz, biznesmen i superbohater. Jego codzienne zajęcia to tworzenie wynalazków i nadzorowanie swojej firmy, oczywiście w przerwach między poszczególnymi etapami ratowania świata. Jaki prezent będzie najlepszy dla tego ciekawego bohatera?
Narzędzia. Skoro lubi tworzyć wynalazki, to takiego sprzętu nigdy za wiele, a Tony ucieszy się z prezentu od serca, z którego może korzystać na co dzień.
Długopis. Prowadzenie firmy i kontakty z agencją SHIELD wymagają podpisywania ogromnej ilości dokumentów, a co nada się do tego lepiej niż długopis z Iron Manem dla Iron Mana?
Ciepły sweter. Wszyscy na pewno dadzą Tony'emu coś związanego z jego pracą lub byciem Iron Manem i będzie mu brakowało kreatywnego prezentu, który ogrzeje go w długie, zimowe wieczory. I to we wzorek z zespołem, który tak lubi!
Romantyczne wakacje z Pepper. Prezent wydaje się nieco drogi, ale partnerka Tony'ego na pewno się dorzuci. Będzie mógł wybrać się na relaksujący wyjazd z ukochaną kobietą, który zapewni mu zasłużony odpoczynek od pracy.

Kapitan Ameryka ma bardzo długi staż, jeśli chodzi o bycie bohaterem. Już od eksperymentu w czasie wojny poświęca się walce ze złem, z przerwą na sen w lodzie. Steve jest odważny, inteligentny i gotowy do poświęceń za innych. Co tak nieprzeciętny bohater powinien dostać na Święta?
Buty do biegania. Dzięki nim będzie mógł wyprzedzać Sama Wilsona z lewej strony przez jeszcze więcej czasu. W dodatku, te buty można też kupić w kolorach kostiumu Steve'a!
Kolekcję klasycznych filmów od 1950 do 2010. W końcu musi zobaczyć, co go ominęło, jeśli chodzi o kinematografię, przez te wszystkie lata, gdy spał pod warstwą lodu. Pewnie nie będzie się mógł od nich oderwać!
Nowe ołówki i szkicownik. Przydadzą mu się, w końcu przed wojną był studentem sztuki. Może nadal lubi rysować, a nawet Kapitan Ameryka musi mieć jakieś hobby.
Elegancki garnitur w stylu vintage. Skoro ,,walczyć należy w mundurze", to może tańczyć należy w garniturze? W tym szykownym ubraniu będzie mógł w końcu pójść na umówioną randkę z Peggy, nie nosząc wojskowego munduru.

Bruce Banner, znany również jako Hulk, jest genialnym naukowcem i członkiem Avengers. Pod wpływem silnych emocji zamienia się w dużego zielonego stwora, którego dość ciężko kontrolować. Banner często pomaga Tony'emu Starkowi w bardziej skomplikowanych eksperymentach i prowadzi własne badania. Co sprezentujesz temu bohaterowi?
Matę do jogi. To bardzo relaksujące praktyki, które polubi i Bruce Banner i Hulk. Będą mogli odnaleźć więcej spokoju i zaprzyjaźnić się ze sobą. Ich wspólne zaangażowanie wpadnie na jeszcze większy poziom!
Karnet na krav magę. Ta izraelska sztuka walki sprawi, że nasz naukowiec będzie mógł rozładować ciągle męczący go stres. Tylko w sparingach będzie musiał uważać na wypuszczanie Hulka!
Książki, ale nie naukowe. W końcu Bruce jest naukowcem, pewnie wszyscy dadzą mu książki o tematyce związanej z nauką. Może potrzebuje trochę odmiany, a relaksująca lektura bardzo umili mu czas.
Opaskę do mierzenia pulsu. Pomoże mu kontrolować swoją złość i zauważyć moment, w którym musi się uspokoić, aby nie wypuścić Hulka. Będzie stanowiła też stylowy dodatek.

Thor jest superbohaterem wzorowanym na nordyckim bóstwie piorunów. Jako Avenger jest silny, zabawny i świetnie dogadujący się z resztą grupy. Pochodzi z królestwa Asgard, a jego bronią jest znany młot Mjolnir. Co nadaje się na właściwy prezent dla boga piorunów?
Zestaw do pielęgnacji włosów. Thor uwielbia swoje długie włosy i na pewno będzie chciał je upiększyć za pomocą szczotek do włosów i ekologicznych szamponów.
Stojak na młot. Thor bardzo lubi walczyć swoim magicznym młotem i musi o niego dbać, aby się nie zniszczył. Stojak pozwoli trzymać go w odpowiednim miejscu i nie zgubić.
Gry komputerowe. W filmie ,,Avengers. Endgame" bóg piorunów zainteresował się ziemskimi grami. Na razie zagrał tylko w jedną z nich i powinien zapoznać się też z innymi.
Płyta ze wszystkimi ziemskimi piosenkami o piorunach. Thor jest bogiem piorunów, które inspirują twórców muzyki. Wyobrażacie sobie Thora walczącego w rytm piosenki ,,Thunderstruck"?
Reklama

Czarna Wdowa to pierwsza dama w składzie filmowych Avengers. Natasha to doskonale wyszkolona agentka, która pracuje w agencji SHIELD. Jej nieprzeciętne umiejętności czynią ją niezwykle niebezpieczną kobietą, której wrogowie aż drżą ze strachu. Co dasz Natashy, aby umilić jej Święta?
Baletki. W Czerwonej Komórce, jako rosyjska agentka, uczyła się tańca baletowego. Może odłączyła taniec od trudnej przeszłości i powróciła do dawnego hobby.
Eleganckie buty. Czarna Wdowa dużo walczy i podeszwy jej butów mogą tego nie wytrzymywać. Kupię Natashy nowe ładne buty w jej ulubionym kolorze.
Podręczny power bank. Natasha korzysta z dużej ilości elektronicznego sprzętu. W jej wypadku są to nie tylko telefon i komputer, ale też rażący wrogów sprzęt do walki.
Porządną szczotkę do włosów. Czarna Wdowa bardzo często zmienia fryzurę, a jej zawód nie należy do najbezpieczniejszych. W tym wypadku porządna szczotka do włosów będzie stanowiła kolejną potężną broń w jej arsenale.

Ostatnim z podstawowego zespołu Avengers jest agent Clint Barton, znany również jako Hawkeye. Jest on niezrównanym strzelcem, jeśli chodzi o łuk i strzały. Pracuje w SHIELD już od dawna i w duecie z Natashą Romanoff przeprowadza bardzo trudne misje. Gdy nie realizuje się w pracy agenta, spędza czas ze swoją rodziną i dokonuje przeróbek w ich domu. Co nadaje się na idealny prezent dla Clinta?
Młotek. Potrzebuje go do wykonywania remontu w swoim domu, a Thor nie chce mu pożyczyć swojego, tłumacząc to jego nieprzeciętnym ciężarem.
Łuk stylizowany na Robin Hooda. Uważam, że Clint powinien dodać trochę finezji do swojej pracy i strzelać z misternie zdobionego łuku, wzorowanego na znanym bohaterze.
Wycieczka na paintball z Natashą. Skoro Hawkeye lubi strzelać z łuku, to na pewno ucieszy się z zabawy związanej ze strzelaniem razem ze swoją najlepszą przyjaciółką.
Ochraniacz na ramię. Dobremu łucznikowi nigdy za wiele specjalistycznego sprzętu. Ten ochraniacz będzie więc bardzo praktycznym prezentem dla Cilnta.
Reklama

Loki jest adoptowanym bratem Thora, który również wychowywał się w Asgardzie. Wpadł na ciekawy pomysł najechania Ziemi razem z kosmicznymi stworami, ale poniósł klęskę ze strony Avengers. Potem odnalazł swoje powołanie i pomagał Thorowi w ratowaniu Asgardu przed swoją przybraną siostrą. Co będzie odpowiednim prezentem dla tak interesującego bohatera?
Lokówka. W końcu samo jego imię wskazuje, że lubi pielęgnację swoich włosów, a z lokówką stanie się to jeszcze przyjemniejsze.
Paralizator. W konfrontacji z władającym piorunami bratem iluzje nie są aż tak dobrą linią obrony. W niektórych przypadkach trzeba po prostu zwalczać ogień ogniem.
Duża przytulanka. Loki bardzo dużo przeżył i potrzebuje generatora radości, który pocieszy go w szczególnie smutne dni.
Książki. Kiedy Loki siedział w asgardzkiej celi, jego przybrana matka kazała służbie zanieść mu coś do czytania. Może nadal lubi to robić?

Zarówno na boisku, jak i polu bitwy Bucky Barnes i Kapitan Ameryka byli dla siebie przyjaciółmi. Podczas wykonywania jednej z misji Barnes został złapany przez HYDRĘ i przerobiony na Zimowego Żołnierza. Teraz wyrwał się spod ich wpływu i chce spędzić przyjemne Święta, tak jak większość ludzi. Co mu podarujesz z tej okazji?
Stylowe rękawiczki. Pomogą mu zakryć metalową rękę i dodadzą wiele klasy do jego codziennych stylizacji. Bucky może wykreować nowy nurt w modzie!
Książkę kucharską z przepisami na potrawy ze śliwek. Skoro właśnie te owoce kupował podczas swojego pobytu w Bukareszcie, to musi naprawdę je lubić, a z książką kucharską może odkryć nowe hobby.
Paralotnię. Prezent może być trochę drogi, ale Sam Wilson na pewno zgodzi się dorzucić, żeby jego przyjaciel mógł razem z nim cieszyć się lataniem.
Buty do tańca. Przed rozpoczęciem kariery jako Zimowy Żołnierz Bucky często chodził na tańce i lubił to robić. Może to niewinne hobby przerodzi się w prawdziwą pasję.

Scarlet Witch to niezwykle potężna superbohaterka władająca mocą manipulacji rzeczywistością. Na początku była nieco zagubiona, ale odnalazła swoją drogę razem z ukochanym Visionem. Jej moc czyni ją jedną z bardziej niezwykłych bohaterek Marvela. Jaki prezent jej podarujesz?
Buty do biegania. Co prawda, nie dogoni swojego brata, ale może trzymać formę w sposób, który oboje lubią.
Czerwoną sukienkę. Mimo, że Scarlet Witch przerzuciła się na płaszcz, w takim eleganckim stroju będzie mogła pójść na randkę z Visionem.
Nowy garnek i pasującą łyżkę. Wanda uczy Visiona gotowania, a to nie wyjdzie bez specjalistycznego sprzętu. W dodatku w czerwonym kolorze!
Płytę z piosenkami z lat 70. W najnowszym zwiastunie nowego serialu z Wandą było widać, jak tańczy w stroju z tej dekady. Ja będę tym, który załatwi jej do tego muzykę!

Jednym z najnowszych superbohaterów jest stworzony przez Tony'ego Starka i Bruce'a Bannera Vision. Jest on robotem obdarzonym niezwykłymi umiejętnościami, dzięki tkwiącemu w jego czole kamieniowi nieskończoności. Pokochał Wandę Maximoff i razem z nią spędza większość swojego czasu. Co znajdzie w tym roku pod choinką?
Książkę kucharską. Jeśli chodzi o gotowanie, jego umiejętności są na niezadowalającym poziomie. Z nową książką będzie mógł odbyć podróż po kulinarnym świecie marzeń.
Ładowarkę. W końcu Vision jest robotem! Dla kogoś takiego prądu nigdy za wiele.
Nowe ubrania. W ciągu tylu filmów widzieliśmy Visiona tylko w paru stylizacjach. Niezbyt długo chodzi po świecie, więc musi się jeszcze wiele dowiedzieć, a ja wprowadzę go w tajniki mody.
Opaskę na czoło. Przez całe życie Vision nosi w czole pomarańczowy kamień. Może czasami chciałby go zakryć? Opaska na pewno w tym pomoże.

Spider-Man to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Marvela. Jest obrońca Nowego Jorku, który działa dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom otrzymanym od zmodyfikowanego pająka. Teraz Peter próbuje pogodzić intensywną naukę z ratowaniem świata, co nie jest proste. Co otrzyma od Ciebie na Święta?
Serię filmów ,,Star Wars". W pierwszym filmie, w którym występuje, wspomina, że lubi te filmy, więc to właśnie je powinien dostać na Święta.
Długoterminowy bilet do kina. Dla takiego kinomaniaka, jak Peter będzie to perfekcyjny prezent.
Dyplom dla prawdziwego Avengera. Peter często wątpi w swoje kwalifikacje, jako prawdziwy bohater. Mam nadzieję, że ten dyplom przywróci mu wiarę w swoje możliwości.
Wyjście na pizzę z Tonym Starkiem. Tony jest idolem Petera, jako superbohater i naukowiec. Z tego powodu kolacja z ulubionym bohaterem będzie dla niego idealnym prezentem.

Czarna Pantera to nie tylko superbohater, ale również król niezwykłego państwa - Wakandy. Tytuł Pantery jest dziedziczny i T'Challa otrzymał go od swojego ojca. Jednak godzenie ratowania świata z rządzeniem państwem mocno odbija się na bohaterze, przyprawiając go o wiele stresu. Jaki prezent przyprawi go o uśmiech na twarzy?
Korona. Każdy król zasługuje na koronę, a tradycja nie jest tu najważniejsza. Dzięki mojemu prezentowi T'Challa będzie mógł poczuć się jak prawdziwy monarcha.
Książki naukowe. Życie z genialnymi ludźmi, takimi jak Shuri, na dłuższą metę musi być męczące. Posługują się specjalistycznym słownictwem, które T'Challa może poznać przez lekturę!
Konewka. W Wakandzie hodowane są niezwykłe rośliny zapewniające wielką siłę kolejnym Czarnym Panterom. Może nawet król włączy się w ich pielęgnowanie?
Koszulka ,,Wakanda Forever". T'Challa czuje się bardzo związany ze swoim krajem i potrzebuje okazywać to innym. Ta koszulka będzie dla niego idealna!

Carol Danvers, znana również jako Kapitan Marvel, to silna, niezależna kobita obdarzona niezwykłymi mocami, dzięki którym jest obrończynią całej galaktyki. Zaczynała od kariery oblatywacza nowych statków w pewnej ziemskiej agencji i z czasem, dzięki kamieniowi Tesseract, stała się znaną superbohaterką. Jaki prezent byłby idealny dla Carol?
Telefon bezpośredni do Nicka Fury'ego. On ma taki do niej, zarezerwowany na najgorsze wypadki. Uważam, że powinno to działać w obie strony.
Karma dla kotów. Carol zaprzyjaźniła się z niezwykłym zwierzakiem, flerkenem Gossem, który wygląda jak puchate ziemskie stworzonko. Może lubi też kocie jedzenie?
Gogle lotnicze. Przed zostaniem bohaterką Kapitan Marvel pracowała w lotnictwie. Teraz do poruszania się w ten sposób nie potrzebuje samolotu, ale ten atrybut lotnika może być źródłem wielu wspomnień.
Płyta Nirvany. Historia Carol jako Kapitan Marvel ma miejsce w czasach, gdy ten zespół był bardzo popularny, a Najwyższy Intelekt w kontakcie z nią puścił właśnie ich piosenkę. Carol musi naprawdę lubić ich muzykę.

Reklama
146 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 42

WrednaSlizgonka07

WrednaSlizgonka07

lokiemu dałabym sztylety, a thorowi jakiś dobry trunek. Iron man dostałby ode mnie uspokajające nagrania i misia

Odpowiedz
1
Kocham_.Marvela

Kocham_.Marvela

Cudowne

Odpowiedz
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@Kocham_.Marvela dziękuję!

Odpowiedz
1
Jejak

Jejak

Świetny quiz! Jak wszystkie twoje quizy w sumie

Odpowiedz
1
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@Jejak dziękuję bardzo❤️

Odpowiedz

A....

Cudowne głosowanie🎸

To z lokówką mnie rozwaliło😅

Odpowiedz
1
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@.Astral Dziękuję🤍

Odpowiedz
1
Hero--

Hero--

fajny quiz

Odpowiedz
1
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@Hero– dziękuję!

Odpowiedz
michala103

michala103

Świetny quiz

Ps:(sorki ze się czepiam) vision jesto pół robotem a do tego ma jeden z kamieni nieskonczoności co moznacza nazwać swego rodzaju baterią😉

Odpowiedz
1
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@michala103 @michala103 Dziękuję! Nie czepiasz się (-;

Odpowiedz
Ksiazko_maniak

Ksiazko_maniak

🐕😶🍌

Odpowiedz
Ewcia..3

Ewcia..3

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@Ewcia..3 Proszę, nie wklejaj łańcuszków pod moimi quizami

Odpowiedz
1
Sweetusia

Sweetusia

Wiesz jeszcze nigdy nie robiłam żadnego quizu bo dopiero wczoraj się zalogowałam

Odpowiedz
1
Honey_Lemon

Honey_Lemon

•  AUTOR

@_lena_swir_lama_ Rozumiem, jakbyś miała jakieś pytania, to możesz pisać

Odpowiedz
2
Sweetusia

Sweetusia

💖

Odpowiedz
ZofiaQ

ZofiaQ

Nie rozumiem tych 673 osob ktore chca dac Bannerowi pulsometr, przecież w filmie „Niesamowity Hulk” ma taką na ręce.

Odpowiedz
8

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej