Jaki stereotyp do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 193

SukeSasuke

SukeSasuke

"Nie jestem taka jak inne"
Błagam tylko nie to😭 "nieśmiała" plis gdzie

Odpowiedz
perelkahi

perelkahi

Skater Girl
Najbardziej pasuje do Ciebie stereotyp "skater girl"! Jesteś osobą radosną, odważną i towarzyską. Wyróżnia Cię duża pewność siebie, luźny styl oraz wrodzona charyzma. Pomimo, że rzadko się malujesz i nosisz za duże ciuchy – jesteś urocza! Stereotyp odnosi się konkretnie do dziewczyn, które kochają sport i są chłopczycami. Podziel się wynikiem w komentarzu! Dosłownie jak by mnie ktoś opisał tylko trzeba dodać ,że jestem strasznie kochliwa mam często z 5 crashów na raz

Odpowiedz
Lowczynia_Artemidy10

Lowczynia_Artemidy10

"Nie jestem taka jak inne"
Najbardziej pasuje do Ciebie stereotyp dziewczyny, która twierdzi, że "nie jest taka jak inne". Jesteś wysportowana, inteligentna i zuchwała. Lubisz wyróżniać się w tłumie i jesteś marzycielką. Być może słuchasz rocka i kochasz fantasy i uważasz, że jesteś jedna na milion. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Z.K.

Z.K.

"Nie jestem taka jak inne"
Najbardziej pasuje do Ciebie stereotyp dziewczyny, która twierdzi, że "nie jest taka jak inne", podczas gdy jest dokładnie taka, jak większość. Jesteś nieśmiała, inteligentna i zuchwała. Lubisz wyróżniać się w tłumie i jesteś marzycielką. Być może słuchasz rocka i kochasz fantasy i uważasz, że jesteś jedna na milion. Podziel się wynikiem w komentarzu!

No wynik się zgadza ale opisu nie rozumiem.
Poprostu jestem obserwatorką która wie jak odróżniać przygłupy (prawie całe społeczeństwo) od ofiar i dziwaków (czyli wyjątkowych osób)

Odpowiedz
Dorekmorek

Dorekmorek

Tumblr girl
Eee, nie. To moje totalne przeciwieństwo.

Odpowiedz
Neymar_Jr

Neymar_Jr

Skater Girl

Odpowiedz
Hanamanama

Hanamanama

Kochasz modę
XDDDDD Przeciwnie.

Odpowiedz
Hanamanama

Hanamanama

Jaki stereotyp do ciebie pasuje? Żaden

Odpowiedz
veanalfaxine

veanalfaxine

Skater Girl
Najbardziej pasuje do Ciebie stereotyp "skater girl"! Jesteś osobą radosną, odważną i towarzyską. Wyróżnia Cię duża pewność siebie, luźny styl oraz wrodzona charyzma. Pomimo, że rzadko się malujesz i nosisz za duże ciuchy – jesteś urocza! Stereotyp odnosi się konkretnie do dziewczyn, które kochają sport i są chłopczycami. Podziel się wynikiem w komentarzu!

hohoh, wszystko się zgadza poza faktem, że nie jeżdżę na desce tylko się boksuję

Odpowiedz
Z.K.

Z.K.

Najbardziej pasuje do Ciebie stereotyp "Tumblr girl"! Jesteś osobą otwartą, ciekawską i marudną. Uwielbiasz spędzać czas na przeglądaniu trendów w internecie. Kochasz modę i marzysz o byciu influencerką. Stereotyp odnosi się konkretnie do typów VSCO girl, soft girl i miłośniczek portalu Tumblr. Podziel się wynikiem w komentarzu!\

WTF

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej