Jaki serialowy facet najbardziej do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Higowa
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 33

_Rielle_

_Rielle_

Killian Gardiner
Twój typ to Killian z serialu „Witches of East End”. Mroczny, tajemniczy i cholernie seksowny. Tacy jak on często zwiastują kłopoty, ale mają w sobie magnetyzm, któremu trudno się oprzeć. Pewne jest, że taki facet na początku nie wzbudzi zaufania u Twoich bliskich, nawet u samej Ciebie, ale przy bliższym poznaniu bardzo zyskuje w oczach i okazuje się, że mimo pozorów to naprawdę wartościowy mężczyzna. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie znam gościa 😂 A tak liczyłam na Mietka Stilinskiego <3

Odpowiedz
Roguuee

Roguuee

Klaus Mikaelson
Gustujesz w facetach takich jak Klaus z serialu „The Vampires Diaries”. Tacy jak on to istna mieszanka osobowości – z jednej strony jest impulsywny, lekkomyślny i rozrywkowy, a z drugiej potrafi być miły i wrażliwy. Kiedy trafi na złych ludzi potrafi stać się bezwzględny, zdystansowany i nieufny. Na pewno trzeba mieć dużo cierpliwości by rozgryźć takiego faceta. Podziel się wynikiem w komentarzu!
❤️❤️❤️

Odpowiedz
malborixx

malborixx

Damon Salvatore
Damon z serialu „The Vampires Diaries” to idealna partia dla Ciebie. Podobają Ci się niebezpieczni faceci, wygadani o sarkastycznym i nieco aroganckim charakterze – istne żywioły energii. Taki mężczyzna często drwi z życia, ludzi traktuje z dystansem, ale potrafi być także zabawny i kochający. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
HinokoKoutai

HinokoKoutai

Tyrion Lanister woooow xd

Odpowiedz

T...n

Lucifer Morningstar

Mogłabyś mieć za partnera faceta takiego jak Lucifer z serialu o tym samym tytule. Gustujesz w eleganckich, pewnych siebie mężczyznach, którzy jednocześnie są szalenie zabawni i pragną doświadczać życia. To także typ buntownika, który sam wybiera sobie dogi, po których chodzi. Jest charyzmatyczny, tajemniczy i pociągający. Choć kreuje się na złego, tak naprawdę jest dobrym facetem z zasadami, których się trzyma. Jest pomocny, rozrywkowy, a kiedy ma gorszy dzień potrafi stać się melancholijny lub mieć napady złości.
Nie oglądałam serialu, więc trudno mi stwierdzić, jak powinnam zareagować na wynik.

Odchodząc od wyniku, czy w quizie był ktoś z Shadowhunters?

Odpowiedz

S...r

Ryan Atwood🙁
Wolałabym Jugheada 😂💘

Odpowiedz
Juliett011

Juliett011

Jughead z Riverdale ♥ xD

Odpowiedz
Czarna_Nimfa

Czarna_Nimfa

Killian Gardiner :) Nie znam, ale chyba spoko 😀

Odpowiedz
Tiger200

Tiger200

A jak większość pytań wogule mnie nie obchodzi w facetach?

Odpowiedz
Mrs.Crazy

Mrs.Crazy

James Cook z serialu „Skins” idealnie do Ciebie pasuje. Nienawidzisz nudy i nie boisz się dominacji. Lubisz brawurowych facetów, którzy żyją pełną parą, nie zważając na nic poza dobrą zabawą, tacy jak on muszą ryzykować by czuć, że żyją – Ty masz tak samo. Imponuje Ci ta odwaga, porywczość i brak zahamowań. Uważaj, bo tacy jak James najczęściej zapowiadają niemałe kłopoty!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej