Jaki rodzaj inteligencji spośród 7 posiadasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 47

ewing

ewing

Inteligencja logiczno-matematyczna
Najbardziej masz rozwiniętą inteligencję logiczno-matematyczną. Doskonale rozumiesz zależność przyczyny i skutku. We wszystkim wyszukujesz ukryte schematy. Dla Ciebie wszystko musi być mierzalne i uporządkowane. Masz lub miałeś najlepsze oceny z matematyki, gdyż liczenie nie sprawia Ci żadnej trudność, a nawet wręcz przeciwnie – sprawia Ci to wielką przyjemność. Ze swymi umiejętnościami nadawałbyś się na księgowego lub programistę. Pochwal się wynikiem w komentarzu! Zgadzam się w 100%, kocham obliczać dosłownie wszystko jak również zapamiętywać.

Odpowiedz
1
WiktoriaSameQuizy

WiktoriaSameQuizy

Inteligencja szczegółowa
Najbardziej jesteś rozwinięty w kierunku zapamiętywania. Z łatwością uczysz się języków obcych. Sport piłka nożna ręczna to nie twój świat. Ty wolisz liczenie dzielenie i mnożenie.

Ja bym tak nie powiedziała. Trenuję sport nienawidzę matmy.

Odpowiedz
1
ToNattka

ToNattka

•  AUTOR

@WiktoriaSameQuizy MIAŁAŚ taki wynik czy go jakby przekręciałaś?

Odpowiedz
1
WiktoriaSameQuizy

WiktoriaSameQuizy

@ToNattka wymyśliłam xd

Odpowiedz
ToNattka

ToNattka

•  AUTOR
Odpowiedz

A...i

Inteligencja interpersonalna
Najbardziej masz rozwiniętą inteligencję interpersonalną. Posiadasz zdolność do wczuwania się w sytuację innych. Rozumiesz emocje, potrzeby i myśli drugiej osoby, co pozwala Ci oczywiście odpowiednio na nie reagować, a to ma wiele zalet. Zapewne jesteś duszą towarzystwa. Potrafisz współczuć innym, ale również bez problemu mógłbyś manipulować innymi. Ze swymi umiejętnościami mógłbyś zostać psychologiem, pedagogiem czy nauczycielem.

Odpowiedz
ElikiTiki

ElikiTiki

Inteligencja przestrzenna
Najbardziej masz rozwiniętą inteligencję przestrzenną. Dostrzegasz w realnym świecie oraz swoim umyśle rzeczy, na które inni nie zwracają uwagi. Myślisz raczej w kategoriach obrazów, bez problemu radzisz sobie z przekształcaniem, obracaniem i przesuwaniem różnych przedmiotów w wyobraźni, jak i również na kartce papieru. Masz doskonałą zdolność postrzegania, jesteś również wyczulony na detale. Świetnie orientujesz się w przestrzeni trójwymiarowej. Zapewne masz lub miałeś dobre oceny z plastyki i techniki. Ze swymi umiejętnościami mógłbyś zostać fotografem, artystą lub architektem. Pochwal się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
marikakalina

marikakalina

Inteligencja logiczno-matematyczna
Najbardziej masz rozwiniętą inteligencję logiczno-matematyczną. Doskonale rozumiesz zależność przyczyny i skutku. We wszystkim wyszukujesz ukryte schematy. Dla Ciebie wszystko musi być mierzalne i uporządkowane. Masz lub miałeś najlepsze oceny z matematyki, gdyż liczenie nie sprawia Ci żadnej trudność, a nawet wręcz przeciwnie – sprawia Ci to wielką przyjemność. Ze swymi umiejętnościami nadawałbyś się na księgowego lub programistę. AAAAAAAHA?

Odpowiedz
ToNattka

ToNattka

•  AUTOR

@marikakalina Co@marikakalina Hmm…co ę stało nie do końca rozumiem to „aaaaaaaaaha?”

Odpowiedz
JussvKidrauhl

JussvKidrauhl

Najbardziej masz rozwiniętą inteligencję interpersonalną. Posiadasz zdolność do wczuwania się w sytuację innych. Rozumiesz emocje, potrzeby i myśli drugiej osoby, co pozwala Ci oczywiście odpowiednio na nie reagować, a to ma wiele zalet. Zapewne jesteś duszą towarzystwa. Potrafisz współczuć innym, ale również bez problemu mógłbyś manipulować innymi. Ze swymi umiejętnościami mógłbyś zostać psychologiem, pedagogiem czy nauczycielem. Pochwal się wynikiem w komentarzu!

Zgadzam się wynikiem♥

Odpowiedz
1

Lorenzo.

Inteligencja językowa
Najbardziej rozwiniętą masz inteligencję językową. Łatwo zapamiętujesz różne fakty. Potrafisz także dobrze się wysławiać i sensownie argumentować swoje zdania. Doskonale rozumiesz to, co zostało napisane i również sam potrafisz pisać precyzyjnie oraz bezbłędnie. Zabawa słowem sprawia Ci przyjemność. Mógłbyś zostać pisarzem, poetą, dziennikarzem lub prawnikiem.

Dokladnie tak, zgadzam się :D

Odpowiedz
LUNNAA

LUNNAA

Inteligencja językowa
Najbardziej rozwiniętą masz inteligencję językową. Łatwo zapamiętujesz różne fakty. Potrafisz także dobrze się wysławiać i sensownie argumentować swoje zdania. Doskonale rozumiesz to, co zostało napisane i również sam potrafisz pisać precyzyjnie oraz bezbłędnie. Zabawa słowem sprawia Ci przyjemność. Mógłbyś zostać pisarzem, poetą, dziennikarzem lub prawnikiem. Pochwal się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_TrapGangsta_

_TrapGangsta_

Intelingencja interpersonalna

Odpowiedz
1
nukleopatra

nukleopatra

Inteligencja logiczno-matematyczna
No tak, trzeba tylko teraz kłuć i kłuć na mat-infie, lub studiach z fizyki kwantowej, hehe

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej