Jaki polski kwiat najlepiej do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 23

Wera1u1

Wera1u1

Fiołek! Do mnie pasuje

Odpowiedz
2
Zoelie

Zoelie

Irys jest pięknym kwiatem, który podstępem przywołuje owady do siebie. Jesteś sprytny i przebiegły, znajdziesz wyjście z każdej sytuacji. Nie ma dla Ciebie problemu bez rozwiązania. Wszyscy lubią z Tobą przebywać ze względu na Twoją błyskotliwość

Odpowiedz
1
Enigmatka

Enigmatka

Lilia!
Lilia jest znana z symbolu czystości i delikatności. Jesteś wrażliwy, ale przez to piękny. Masz w sobie dużo empatii i współczucia, nie lubisz zła. Zawsze chcesz pomagać, jesteś wyczulony na krzywdę innych. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!

Odpowiedz
1

MarekS19XD

lila

Odpowiedz
1
LUNNAA

LUNNAA

Róża!
Róża jest kwiatem pięknym i szlachetnym. Jesteś osobą obdarzoną wielką urodą, ale także prawym charakterem. Wszyscy widzą w Tobie bratnią duszę i mogą na Tobie polegać. Na pewno wiele osób uważa, że jesteś piękny. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!

Odpowiedz
1
brenia123

brenia123

Nasturcja!
Nasturcja jest kolorowym, ekscentrycznym kwiatkiem. Jesteś wesoły, szalony i jedyny w swoim rodzaju. Lubisz odstawać od grupy, nie przejmujesz się opinią innych. Nie przeszkadzają Ci złe opinie. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!

Prawda, super quiz!

Odpowiedz
1
JulciaRoza

JulciaRoza

Goździk!
Goździk jest pięknym kwiatem rosnącym w dużych grupkach. Jesteś osobą towarzyską, nie lubisz być sam. Uwielbiasz chodzić na imprezy, do kina i na różne wypady. Cech**ą Cię przyjacielskość i radość z życia. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!
W sumie…. Chyba się zgadza!

Odpowiedz
1
SempaiDS

SempaiDS

Bratek!
Bratek wygląda na ciekawskiego obserwatora. Jesteś ciekawy świata, wesoły, trochę dziecięcy, ale również potrafisz spoważnieć. Twoją cechą jest dociekliwość, masz dużo pasji i zainteresowań. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!
W sumie… chyba masz rację!

Odpowiedz
2

t...2

Lilia!
Lilia jest znana z symbolu czystości i delikatności. Jesteś wrażliwy, ale przez to piękny. Masz w sobie dużo empatii i współczucia, nie lubisz zła. Zawsze chcesz pomagać, jesteś wyczulony na krzywdę innych. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko! to mój ulubiony kwiatek, zgadza się, wspaniały quiz,

polecam odwiedzić i zaobserwować -Foxilka… ma ciekawe quizy i bardzo jej zależy na dobiciu do 100obs, a naprawdę niewiele brakuje

Odpowiedz
2
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

Bratek!
Bratek wygląda na ciekawskiego obserwatora. Jesteś ciekawy świata, wesoły, trochę dziecięcy, ale również potrafisz spoważnieć. Twoją cechą jest dociekliwość, masz dużo pasji i zainteresowań.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej