Jaki polski kwiat najlepiej do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 23

Wera1u1

Wera1u1

Fiołek! Do mnie pasuje

Odpowiedz
2
Zoelie

Zoelie

Irys jest pięknym kwiatem, który podstępem przywołuje owady do siebie. Jesteś sprytny i przebiegły, znajdziesz wyjście z każdej sytuacji. Nie ma dla Ciebie problemu bez rozwiązania. Wszyscy lubią z Tobą przebywać ze względu na Twoją błyskotliwość

Odpowiedz
1
Enigmatka

Enigmatka

Lilia!
Lilia jest znana z symbolu czystości i delikatności. Jesteś wrażliwy, ale przez to piękny. Masz w sobie dużo empatii i współczucia, nie lubisz zła. Zawsze chcesz pomagać, jesteś wyczulony na krzywdę innych. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!

Odpowiedz
1

MarekS19XD

lila

Odpowiedz
1
LUNNAA

LUNNAA

Róża!
Róża jest kwiatem pięknym i szlachetnym. Jesteś osobą obdarzoną wielką urodą, ale także prawym charakterem. Wszyscy widzą w Tobie bratnią duszę i mogą na Tobie polegać. Na pewno wiele osób uważa, że jesteś piękny. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!

Odpowiedz
1
brenia123

brenia123

Nasturcja!
Nasturcja jest kolorowym, ekscentrycznym kwiatkiem. Jesteś wesoły, szalony i jedyny w swoim rodzaju. Lubisz odstawać od grupy, nie przejmujesz się opinią innych. Nie przeszkadzają Ci złe opinie. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!

Prawda, super quiz!

Odpowiedz
1
JulciaRoza

JulciaRoza

Goździk!
Goździk jest pięknym kwiatem rosnącym w dużych grupkach. Jesteś osobą towarzyską, nie lubisz być sam. Uwielbiasz chodzić na imprezy, do kina i na różne wypady. Cech**ą Cię przyjacielskość i radość z życia. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!
W sumie…. Chyba się zgadza!

Odpowiedz
1
SempaiDS

SempaiDS

Bratek!
Bratek wygląda na ciekawskiego obserwatora. Jesteś ciekawy świata, wesoły, trochę dziecięcy, ale również potrafisz spoważnieć. Twoją cechą jest dociekliwość, masz dużo pasji i zainteresowań. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko!
W sumie… chyba masz rację!

Odpowiedz
2
tygrysica12

tygrysica12

Lilia!
Lilia jest znana z symbolu czystości i delikatności. Jesteś wrażliwy, ale przez to piękny. Masz w sobie dużo empatii i współczucia, nie lubisz zła. Zawsze chcesz pomagać, jesteś wyczulony na krzywdę innych. Podoba Ci się wynik? Napisz w komentarzu i koniecznie zostaw serduszko! to mój ulubiony kwiatek, zgadza się, wspaniały quiz,

polecam odwiedzić i zaobserwować -Foxilka… ma ciekawe quizy i bardzo jej zależy na dobiciu do 100obs, a naprawdę niewiele brakuje

Odpowiedz
2
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

Bratek!
Bratek wygląda na ciekawskiego obserwatora. Jesteś ciekawy świata, wesoły, trochę dziecięcy, ale również potrafisz spoważnieć. Twoją cechą jest dociekliwość, masz dużo pasji i zainteresowań.

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej