Który pokemon powinien być Twoim pierwszym, aby dać Ci tytuł Mistrza Pokemon? Sprawdź!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 100

Bluza_jana

gastly mój ulubiony pokemon

i teraz takie hello darknes my old friend

Odpowiedz
1
plastere11g

plastere11g

Machop! ok ! koks Qiz!

Odpowiedz
1
Quiz_master99

Quiz_master99

Eeve !!!!😀😀
tak
Tak
Tak
Marzę o umbreonie i jest eeve juchuuuu
Gdyby to była prawda…..
Supcio chrupcio quiz

Odpowiedz
1
CrystalChrystin

CrystalChrystin

Growlithe!
Growlithe jest pokemonem, który zaczynając razem z Tobą podróż w świecie pokemonów, dałby Ci same zwycięstwa i zrobiłby z Ciebie mistrza pokemon. Oczywiście zostałby także Twoim najlepszym przyjacielem! Growlithe za pomocą ognistego kamienia ewolucji wyewoluuje w Arcanina! Super :)

Odpowiedz
1
staszek2504

staszek2504

Eevee!
Eevee jest pokemonem, który zaczynając razem z Tobą podróż w świecie pokemonów, dałby Ci same zwycięstwa i zrobiłby z Ciebie mistrza pokemon. Oczywiście zostałby także Twoim najlepszym przyjacielem! Jesteś osobą oryginalną i wybierasz rzeczy inne niż wszyscy, dlatego Eevee jest pokemonem idealnym dla Twojego charakteru! Sam zdecydujesz w jaki typ pokemona wyewoluujesz Eevee, który może ewoluować poprzez różne sposoby w: Vaporeona, Jolteona, Flareona, Umbreona, Glaceona, Leafeona, Espeona i Sylveona!
super quiz❤️

Odpowiedz
1

musicsi582

Electrike!
Electrike jest pokemonem, który zaczynając razem z Tobą podróż w świecie pokemonów, dałby Ci same zwycięstwa i zrobiłby z Ciebie mistrza pokemon. Oczywiście zostałby także Twoim najlepszym przyjacielem! Przy odpowiednim trening i opiece, Electrike wyewoluuje w Manectrica, który jest potężnym elektrycznym psem!
to jeden z niewielu pokemonów elektrycznych które lubię chyba oprócz Jolteona, Pikachu, chinchu, lanterna, Mareepa, blitzla, zebstrika, emolga, helioptail, heliolisk, dedene, togedemaru, yamper, boltund, moropeko

Odpowiedz
Teddy_bear_UwU

Teddy_bear_UwU

Squirtle

Squirtle jest pokemonem, który zaczynając razem z Tobą podróż w świecie pokemonów, dałby Ci same zwycięstwa i zrobiłby z Ciebie mistrza pokemon. Oczywiście zostałby także Twoim najlepszym przyjacielem! Przy odpowiednim treningu i opiece, Squirtle z czasem wyewoluuje w Wartotle'a, a później w Blastoise'a, czyli wielkiego wodnego żółwia z ogromną, twardą skorupą, z której wysuwa dwa kanony, z których może strzelać potężnymi wodnymi atakami!

Ooooooo jak ja kocham tego pokemona 💙🌊( bardziej niż Pikachu) i w ogóle lubie wodę jest uspakajająca (jest takie słowo?xd) i zawsze czuje się tak magicznie w jej otoczeniu 🌟

Odpowiedz
2
Tohru_Kobayashi

Tohru_Kobayashi

Charmander!

ohhhh, chciałam Evee, no ale cóż

Odpowiedz
Shiba_inu

Shiba_inu

eevee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
Pikapix._.UwU

Pikapix._.UwU

Electirke w sumie nie jest tak źle nawet trenowałam go w pokemon sapphire ,ale i tak wolę eevee

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej