Jaki kraj z „League of Legends” pasuje do Ciebie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Vivien7 Vivien7
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 13

MeKociara12

MeKociara12

Ionia
Ogółem wolę Demacie (nie wiem czy dobrze napisałam) bo pochodzi tam mój main Lux =^.^= Ale Ahri to akurat mój drugi main więc czemu nie Ionia? :)))

Odpowiedz

Franek_Waga

Shadow Isles / The Void

Odpowiedz
Sumii

Sumii

Wyspy Cienia/Pustka

Jak dla mnie ideolo

Odpowiedz
1
Sandrunkaa

Sandrunkaa

Fajne, super pomysł! :D Zapraszam do mnie: https://samequizy.pl/author/sandrunkaa/ :) Tu macie linka do mojego najpopularniejszego quizu: https://samequizy.pl/jaka-rasa-psa-jestes-164/

Odpowiedz
reinedelavie_

reinedelavie_

Demecia
Jest silnym i praworządnym państwem z prestiżową historią wojskową. Dominują w nim ideały sprawiedliwości, honoru i obowiązku, a mieszkańców cech*** wyjątkowa duma. Demacia jest samowystarczalnym i rolniczym krajem z licznymi żyznymi terenami, gęstymi lasami, z których pozyskuje się drewno oraz górami bogatymi w surowce. Demecia była głównym inicjatorem wojny przeciwko Noxusowi. Niestety przez to, że magia wyrządziła im wiele szkód, zaczęli ją tępić i jej nie uznają. Najwidoczniej jesteś osobą, która podziela ich zdanie.

Odpowiedz
Lotusiewicz

Lotusiewicz

Freljord

Odpowiedz
Klaudiusz95

Klaudiusz95

Oczywiście najwspanialszy i jedyny Noxus. Chwała Noxusowi, Chwała wielkiemu generałowi Swainowi. ŚMIERĆ DEMACI !

Odpowiedz

ahah

Demacia, szczerze wolałbym Shurimę bądź Ionię, nie mogłem zdecydować przy pytaniu kogoś byś wolał poznać między Azirem, a Yasuo.

Odpowiedz
iomatix

iomatix

Kraina znana teraz jako Wyspy Cienia, była niegdyś pięknym miejscem, ale została zniszczona przez magiczną katastrofę. Czarna Mgła stale spowija wyspy, a sam teren jest spaczony i zepsuty przez złowrogą magię. Istoty żywe, które zawitają na Wyspy Cienia, są pozbawiane siły życiowej, co z kolei przyciąga nienasycone i drapieżne duchy zmarłych. Ci, którzy zginą w odmętach Czarnej Mgły, są skazani na wieczne potępienie w tej przeklętej krainie. Co gorsze, moc Wysp Cienia rośnie z każdym rokiem, przez co nieumarli sięgają coraz dalej i zagrażają wszystkim duszom na Runeterze.

Odpowiedz

A...a

Ionia
Jest to magiczna kraina, która przez wieki nie była tknięta przez liczne wojny. Istnieje w niej niesamowita magia i stare wierzenia. Roi się tam od zakonów i sekt. Jest jedną z tych planet, których nie wyniszczyła magia, przez co kraina ta jest naturalna.
Oh, mój ulubiony! I nareszcie jakiś quiz z Lol’a na głównej!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej