Jaki kot drogiej rasy mógłby być Twoim towarzyszem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
RoseDia
RoseDia
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 140

Leanda

Leanda

Savannah
To właśnie ta rasa została stworzona z myślą o Tobie! Koty te są drugą najdroższą rasą na świecie, zaraz po rasie Ashera. Mają te same geny, ale co dziwne – są dużo tańsze. Większość opiekunów zarzeka się, że są one wyjątkowo spokojne i niegroźne. Niektórzy jednak mówią o nich jako o kotach z ognistym charakterem, większość futrzaków o takiej opinii jest kotem F1 lub F2, co oznacza, że jego umysł jest w około 50% dziki. Ich egzotyczny wygląd z pewnością przyciągnie uwagę wielu osób, chciałeś się wyróżniać? To masz kota, który jest jedną z najrzadszych, najpiękniejszych, najdroższych i na pewno starszych ras od Asherów! Wystarczy nauczyć go chodzić na smyczy, co jest bardzo proste – te koty są nad wyraz inteligentne i łatwo się uczą nowych komend. Oprócz tego można też powiedzieć, że są bardzo lojalne, choć mają skłonności do ucieczek to na pewno będę wobec Ciebie pokazywać szczere uczucia!

Odpowiedz
xx_julqa_xx

xx_julqa_xx

maine coon jeeeeeeeeeeeeeeej😍

Odpowiedz

Irysek1231

Savanna jej ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈

Odpowiedz
1
olkq859

olkq859

Maine Coon
Bardzo, bardzo, bardzo lubie ta rase XDDD

Odpowiedz
MAMkociara

MAMkociara

Perski?
Nie wolę zwykłe dachowce albo manie coon (czy jak)

Odpowiedz

.....

kot perski
tak!!! Kocham tą rasę!!! 🐱

Odpowiedz
1

Ignasiox

perski

Odpowiedz
1

N...r

Savannach 💛

Odpowiedz
1
Bookline

Bookline

Kot Perski

To właśnie ta rasa została stworzona z myślą o Tobie! Koty perskie są raczej łagodne, wymagają szczególnej pielęgnacji. Są one niestety średnio odporne na choroby, najbardziej charakterystyczne są dla nich wrodzone problemy z nerkami i łzawiące oczy. Bardzo lubią zabawę, są mile nastawione do dzieci, akceptują inne koty i psy, ale nie nadają się na kota wychodzącego. Podobają Ci się te koty? Napisz w komentarzu!

😍💕 Uwielbiam koty perskie 💕😍

Odpowiedz
1
DogsCats

DogsCats

Ashera
To właśnie ta rasa została stworzona z myślą o Tobie! Koty te są najdroższą rasą na świecie, a dlaczego? Ashera to zupełnie nowa rasa, hodowana przez firmę Lifestyle Pets. Jest hybrydą afrykańskiego serwala, azjatyckiego leoparda i (najprawdopodobniej) kota bengalskiego. Są one bardzo rzadkie i cenne. A oprócz egzotycznego wyglądu posiadają też niezwykle dziki charakter. Co ciekawe na drugim miejscu są koty o tej samej genetyce i usposobieniu. Rasa ta wyróżnia się długimi kłami, cętkami i budową wśród innych kotów. Ich ciało zbudowane tak jak u lamparta, mierzy (na stojąco) 120 cm. Są one oczywiście trochę mniejsze, dziki charakter przemienił się w zdecydowanie bardziej łagodny.

Cieszy Cię wynik? Podziel się nim w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej