Jakie kolory powinny mieć te obrazki? Te wybory powiedzą wiele o Tobie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 157

carmy.

carmy.

Dynamiczny i pełen energii

Kto stoi w miejscu, nigdy niczego nie osiągnie. To zdecydowanie nie dotyczy Ciebie – Ty stale rwiesz ku przodowi! Jesteś żywiołowy, spontaniczny, masz zawsze mnóstwo spraw do załatwienia, planów do zrealizowania, marzeń przechodzących w realne cele. Nie zastanawiasz się, działasz i dajesz z siebie wszystko, nie idziesz na skróty i poprzeczkę umieszczasz sobie wysoko, ale nawet drobne zwycięstwa dają Ci dodatkową motywację i poprawiają samopoczucie. Uśmiechasz się, w cichości ducha sobie gratulujesz… i z kopyta ruszasz dalej! Pochwal się swoim wynikiem w komentarzu!

Zawsze czekam na wyniki twoich quizów. Ten wynik, jak wiele innych zgadza się w 100% . Świetny pomysł i wykonanie quizu.

Odpowiedz
1
Amare

Amare

•  AUTOR

@Ms.White Bardzo dziękuję za tyle miłych słów 💛

Odpowiedz
1
carmy.

carmy.

@Amare nie dziękuj. Wiesz że to prawda ❤

Odpowiedz
1
kasiunia584

kasiunia584

Szczery wrazliwiec

Odpowiedz
1
QuynhAnh

QuynhAnh

Nieuleczalny optymista
Uśmiechasz się do świata, a świat uśmiecha się do Ciebie – a przynajmniej zawsze do takiej interpretacji się przychylasz. We wszystkim starasz się dostrzegać jasne barwy, pozytywne strony, możliwość rozwinięcia pozytywnego scenariusza. Nawet pozorna porażka może w konsekwencji okazać się szansą na coś dobrego. Twoja pogoda ducha jest po równi wrodzoną cechą Twojej osobowości, jak i aktem woli – decydujesz się patrzeć na życie z optymizmem i trwasz przy tym postanowieniu, nie pozwalając, by ponuractwo innych zakłócało Twoją radość.

Odpowiedz
2
polanikYT

polanikYT

Skłonny do pesymizmu… zgadzam się z tym

Odpowiedz
2
Alesxa

Alesxa

Nieuleczalny optimista..
Raczej nie jestem optymistą

Odpowiedz
1
Natelx

Natelx

Nieulaczalny optymista
Uśmiechasz się do świata, a świat uśmiecha się do Ciebie – a przynajmniej zawsze do takiej interpretacji się przychylasz. We wszystkim starasz się dostrzegać jasne barwy, pozytywne strony, możliwość rozwinięcia pozytywnego scenariusza. Nawet pozorna porażka może w konsekwencji okazać się szansą na coś dobrego. Twoja pogoda ducha jest po równi wrodzoną cechą Twojej osobowości, jak i aktem woli – decydujesz się patrzeć na życie z optymizmem i trwasz przy tym postanowieniu, nie pozwalając, by ponuractwo innych zakłócało Twoją radość. Pochwal się swoim wynikiem w komentarzu!

Super quiz💞🤤

Odpowiedz
2
Natalka987

Natalka987

Skłonny do pesymizmu
Masz racje, tak jest. Myślę że ma na to wpływ moich rówieśników których mam nie wielu oraz niespełniona miłość. Ale nie mam na co narzekać, bo chociaż mam paru zaufanych ludzi.

Odpowiedz
1
KlotwekEMS.2

KlotwekEMS.2

Fajny quiz

Odpowiedz
1
Natalka987

Natalka987

Masz na prawdę znakomite pomysły na quizy. Ten też jest jedyny w swoim rodzaju. Masz wielki talent.☺

Odpowiedz
1
...Annabel...

...Annabel...

Należysz do osób, które patrząc na pogodne niebo nie mogą opędzić się od nieufności – czy, aby na pewno pogoda się zaraz nie zepsuje? Dotychczasowe życiowe doświadczenia nie nastroiły Cię najlepiej. Dostrzegasz wokół wiele ciemnych barw, wiele powodów do smutku. Wolisz pozytywne zaskoczenie niż bolesne rozczarowanie wynikające z nadmiernych oczekiwań. Jednak, czy Twoja skłonność do konstruowania negatywnych scenariuszy nie przeradza się w samospełniającą się przepowiednię, ponieważ przyciągasz i otrzymujesz dokładnie to, czego się spodziewasz? Pochwal się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej