Jaki kolor gwizdka miałbyś w anime Made in Abyss?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

P...a

Omggg mam czerwony gwizdek ^^ spodziewałam się dzwonka więc się cieszę xD
*Czerwone gwizdki łączymy się* ❤️♥️✌️

Odpowiedz

Psiki

ja mam kecela!

Odpowiedz
1
carlito727

carlito727

@Psiki ja tez

Odpowiedz

BrUhStoP

Czarny Gwizdek

Czarne Gwizdki są ekspertami. Są wyjątkowo utalentowanymi osobami, które opanowały techniki dystrybucji. Czarne Gwizdki mogą sięgać aż do czwartej warstwy otchłani, w której napięcia wznoszenia mogą naprawdę wywołać szaleństwo. Czasami pracują pod białymi gwizdami jako podwładni i pomagają im w ich wyprawach.

Odpowiedz
StrawberryDevil

StrawberryDevil

Fioletowy Gwizdek 💜

Odpowiedz
1
Ourkynna

Ourkynna

W świecie Made in Abyss miałbyś czarny gwizdek! Czarne Gwizdki są ekspertami. Są wyjątkowo utalentowanymi osobami, które opanowały techniki dystrybucji. Czarne Gwizdki mogą sięgać aż do czwartej warstwy otchłani, w której napięcia wznoszenia mogą naprawdę wywołać szaleństwo. Czasami pracują pod białymi gwizdami jako podwładni i pomagają im w ich wyprawach. Bohaterami z Made in Abyss, którzy mają taki gwizdek są na przykład Habolg, Torka, Tsumuredo i Guiera.

Odpowiedz
2

Bart_Pol

Biały Gwizdek
W świecie Made in Abyss miałbyś biały gwizdek! Białe Gwizdki to legendy. Są uważani za największych zjadaczy wszystkich. Ich osiągnięcia zmieniły świat, a ich odkrycia zaskoczyły wszystkich, zmieniając ich w spektakularne postacie historyczne. Białe Gwizdki są zatytułowane po ich unikalnej osobowości (zwanej „suwerenem” lub „panem”) i osiągają zupełnie nowy poziom nieporównywalny do poziomu innych narkomanów. Są uzbrojeni po zęby w Artefakty Otchłani i stanowią potężną siłę. Ze względu na swój status wszelkie informacje oficjalnie przez nich przekazywane są uważane za fakt, niezależnie od tego, jak absurdalne. Bohaterami z Made in Abyss, którzy mają taki gwizdek są na przykład Riko, Lyza, Ozen, Bondrewd, s***o i Wakuna.

Odpowiedz
2
BlackNight

BlackNight

Fioletowy Gwizdek!
W świecie Made in Abyss miałbyś fioletowy gwizdek!

Księżycowe Gwizdki są nauczycielami. Są to wysoce sprawne narzędzia, które posiadają rozległą wiedzę o otchłani. Gwizdki Księżyca mogą bezpiecznie zagłębić się w trzecią warstwę, więc ich umiejętność zagłębiania się znajduje się na zupełnie innym poziomie niż Niebieskie Gwizdki. Uważa się, że są wystarczająco doświadczeni, aby służyć jako nauczyciele dla nowszych generacji.

Bohaterami z Made in Abyss, którzy mają taki gwizdek są na przykład Jiruo, Zepo i Lerume.

Daj mi znać w komentarzu, co sądzisz o wyniku.
Noooo… Nie oglądałam anime ale tym mnie zainteresowałaś/eś :D

Odpowiedz
1
Novern

Novern

Biały

Odpowiedz
1
Unicorn.cia

Unicorn.cia

Fioletowy.
Nie oglądałam (lecz dzięki tobie chyba to zrobie), ale nie sądzę abym mogła mieć ten gwizdek bo strasznie byłabym się zejść, a mój poziom przetrwania to napewno 1 na 6.

Odpowiedz
2
Ardnaska

Ardnaska

Niebieski. Mi tam pasi XD Niżej nie chciałabym schodzić … ;D

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej