Jaki jest twój znak zodiaku w chińskim horoskopie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 44

gacha_Pati556821

gacha_Pati556821

Królik🐰

Odpowiedz
ShinyStar

ShinyStar

Bawół!

Odpowiedz
1
Jazzowybeagle

Jazzowybeagle

Tygrys!

Odpowiedz
1
ZjawA2007

ZjawA2007

Świnia
To osoba łatwowierna, ma bardzo dobre serce i duszę. Bardzo wierzy w ludzi, którym z reguły daje drugą szansę. Bardzo pogodnym usposobienie przyciąga do ciebie wielu znajomych, wobec przyjaciół jest bardzo lojalna. Kroczy przez życie z szerokim uśmiechem i wielkim sprytem. Cokolwiek robi, robi to z całą swą siłą. Nie lubi się kłócić, zależy jej na rozwiązywaniu sytuacji pokojowo, chociaż czasami robi to zbyt impulsywnie. Dobry i oddany przyjaciel. Ma wyczucie zdrowego rozsądku, potrafi tłumaczyć i dawać rady. Dobrze odnajduje się w pracy w grupie. Panuje z pełną troską zarówno nad własnym budżetem, jak i pomaga innym. Jest dobra dla swej ukochanej połówki. Ceni wartości rodzinne, lubi poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Nikt tak jak ona nie stworzy prawdziwej, domowej atmosfery. Świetnie wychowuje i pielęgnuje dzieci. Jest doskonałą matką. Dobrym partnerem będzie dla niej Królik. Najbardziej zgodna jest z Zającem i Kozą. Czy opis się zgadza? A może to kompletnie nie ty? Daj znać w komentarzu!

Świnka🐷🐖🐷🐖 yea

Odpowiedz
1
BialutkiTygrys2010

BialutkiTygrys2010

Tygrys
To osoba energiczna, nieprzewidywalna, pewna siebie i odważna, nie boi się trudnych wyzwań, a nawet ryzykownych zachowań. Uwielbia być w centrum zainteresowania. To najbardziej uparty znak zodiaku – nie znosi podporządkowywać się nierozsądnym rozkazom i mało inteligentnym szefom. Sprawdza się zarówno jako przywódca, jak i w pracy wymagającej kreatywności. Ze względu na swój charakter, ciężko mu znaleźć osobę bliską, która zaakceptuje jego postępowanie. Jest wrażliwy, zdolny do głębokich przemyśleń. Jest też z natury niepewny i często czuje się niekochany. Tygrys najbardziej jest zgodny z Koniem, Smokiem i Psem. Czy opis się zgadza? A może to kompletnie nie ty? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
BialutkiTygrys2010

BialutkiTygrys2010

Yea

Odpowiedz
1
xXDyniowy_ZmierzchXx

xXDyniowy_ZmierzchXx

Tygrys 🐅🐯 Rawr! XD

Odpowiedz
1
Amisu

Amisu

Szczur
Jest miły, sympatyczny, obdarzony wdziękiem i urokiem osobistym. Perfekcjonista, bardzo dobry obserwator, niestety przyjemność sprawia mu krytykowanie innych. Łatwo się złości. Jest inteligentny, sprytny i potrafi każdą sytuację obrócić na swoją korzyść. Potrafi obmyślać strategie, dlatego jest bardzo cennym pracownikiem. Sprawdza się na stanowiskach kierowniczych i w międzynarodowych korporacjach. Ciężko pracuje, dochodząc często do zamożności. Jest bardzo oszczędny. Lubi towarzystwo innych osób i ma wielu przyjaciół, którzy mogą liczyć na jego pomoc. Atrakcyjny dla płci przeciwnej. Jest namiętny i bardzo sentymentalny. Rodzina jest dla niego najważniejsza, jest wobec niej lojalny i potrafi o nią walczyć w razie potrzeby. Najlepsze związki tworzy z ludźmi urodzonymi w latach Smoka, Małpy i Wołu. Czy opis się zgadza? A może to kompletnie nie ty? Daj znać w komentarzu

To mi pasuje? Nie wiem xd

Odpowiedz
1
.extrovert.

.extrovert.

Bawół.
W moim życiu zachodzą różnego rodzaju zmiany, szczególnie wpływają one na mój charakter, więc opis zgadza się lecz bardziej pasuje do tej mnie sprzed lat, niż do tej dzisiejszej.
Chciałam jeszcze pochwalić Cię, ponieważ quiz wyszedł świetnie. Widać, że miałaś Swój pomysł, a nie ukradziony, to co robi większość użytkowników – po prostu kopiuje. Przykładowo wchodząc na SG zauważą jakiś quiz: Hm. Nie mam żadnego pomysłu, a mój profil świeci pustką. Skopiuję pomysł, nie zaszkodzi.
Otóż nie. Po co to robić? Jaki jest tego sens? Żaden. No właśnie. Ty jesteś przykładem osoby kreatywnej, wkladajacej serce w swoją pracę, co widać po jej wynikach. Takich ludzi dziś jest mało i trzeba ich szanować.
My heart for you. 💗

Odpowiedz
LeafyHeart

LeafyHeart

•  AUTOR

@.extrovert. Oj, bardzo dziękuję za takie cudowne słowa💖

Odpowiedz
1
.extrovert.

.extrovert.

@LeafyHeart Naprawdę. Nie musisz dziękować ❤️ W tym komentarzu wyraziłam tylko moje zdanie o Tobie.💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

Odpowiedz
1
LeafyHeart

LeafyHeart

•  AUTOR
Odpowiedz
1
laura.laura

laura.laura

Wszystko się zgadza
Super quiz

Odpowiedz
1
LeafyHeart

LeafyHeart

•  AUTOR

@laura.laura Dzięki!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej