Który filmowy nauczyciel powinien Cię uczyć?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 7

Mokosh

Mokosh

Stanford Strickland (Powrót do przyszłości)
Twoim nauczycielem powinien zostać profesor Strickland! Jest on bardzo wredny, powściągliwy i pilnuje dyscypliny. Będzie podpatrywał każdy Twój krok, za najmniejszy błąd dostaniesz karę, a za dobre wyniki w nauce – pochwałę. Choć Strickland słynie z agresywności, to bywa czasem i miły. Szczegółowo przestrzega prawa i dba o swoje wartości, jako nauczyciel stawia słabe stopnie, więc pora zabrać się do nauki!

Odpowiedz
1
Van__Black

Van__Black

Albus Dumbledore

Odpowiedz
Azzurri

Azzurri

Dunbledore

Odpowiedz
sygnalka

sygnalka

Albus Dumbledore

Odpowiedz
Koteczqa

Koteczqa

Elizabeth Halsey (Zła Kobieta)
Twoją nauczycielką powinna zostać Elizabeth z filmu „Zła kobieta”. Ciekawie trafiłeś, chyba już nie będziesz musiał się uczyć. Pani Halsey nie jest nauczycielką z powołania – to tylko jej praca, konieczność. Tak naprawdę jej jedyną motywacją jest znalezienie sposobu na to, aby nigdy już nie musieć uczyć. Jest wulgarna, bezwzględna i zupełnie nieodpowiednia na to stanowisko, jednak lekcje z nią to sama przyjemność.

Po tym jej opisie to, to ostatnie zdanie to chyba nie prawda jest 😂

Odpowiedz
1
Bunniest

Bunniest

Profesor Dumbledore, dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie powinien być Twoim nauczycielem! Coś niesamowitego, koniec nudy – pora na naukę magii. Jako czarodziej przekazuje uczniom wszystko, czego sam dowiedział się – dzięki nauce i doświadczeniu w posługiwaniu się magią – o czarowaniu, nie skąpiąc dzieciom swojej życiowej mądrości, otwarty na ich problemy, gotowy zrobić bardzo wiele, czasem nawet wszystko, by im pomóc i ocalić ich od niemądrych decyzji.
249 Super! 3437 Obserwujesz Udostępnij wynik
TAKIEGO WYNIKU OCZEKIWAŁAM 😀

Odpowiedz
1
marylin

marylin

@Bunniest Ja też. Ale czemu SNape nie może mnie uczyć???

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej