Jaką różdżkę otrzymasz od Ollivandera?


15 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 5

Elrond

Elrond

Włos z ogona testrala!
Rzadko można było spotkać ten rdzeń. Ponadto przez to, że uważało się, że zobaczenie testrala przynosiło nieszczęście, czarodzieje obawiali się posiadać różdżkę z włosem z ogona tego zwierzęcia. Jednak różdżki z tym rdzeniem były znakomite dla podróżników i czarodziejów żądnych przygód.

Odpowiedz
1
Arwena_Holly

Arwena_Holly

Włókno z serca bystroducha!

Odpowiedz
1
Zemsta_w_Rozpaczy

Zemsta_w_Rozpaczy

Róg rogatego węża!
Ten rdzeń był używany przez założycieli Szkoły Magii i Czarodziejstwa Ilvermorny. Różdżki wykonane z tego rdzenia miały wyjątkową moc.

Odpowiedz
1
Emma_Stane

Emma_Stane

Kolce białego rzecznego potwora
Używane jako rdzeń przez amerykańskiego twórcę różdżek Thiago Quintana. Quintana był jedynym, który wiedział, jak zwabić to stworzenie. Białe kolce nie były już stosowane jako rdzeń różdżki po śmierci Quintana, który wziął tajemnicę wabienia stwora do grobu.

Odpowiedz
1
Bilbo_Baggins

Bilbo_Baggins

Pióro feniksa!
Był to najrzadszy rodzaj. Do stworzenia różdżki pozyskiwało się pióro feniksa. Różdżki te wykazywały dużo własnej inicjatywy i czasem działały z własnej woli. Były to różdżki najtrudniejsze do oswojenia i personalizacji, a dopasowanie do odpowiedniego czarodzieja nie było łatwe. Były lojalne wobec swoich właścicieli, ale na tę lojalność czarodziej musiał sobie zapracować.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej