Jaką radę dostaniesz od poszczególnego członka BTS?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 128

Natalia00111

Oto rada od Jungkooka:
,,Nie przejmuj się tym, co myślą o Tobie inni. Jesteś wyjątkowy i nigdy w to nie wątp. Jesteś idealny i utalentowany w każdym milimetrze." Takie słowa usłyszysz, gdy stracisz wiarę w siebie. Pochwal się wynikiem w komentarzu.
OMG zawsze myślę o opinii innych dobra rada JK

Odpowiedz
1
Kpopiara_skz_bts

Kpopiara_skz_bts

Oto rada od Kookiego:
Nie przejmuj się tym, co myślą o Tobie inni. Jesteś wyjątkowy i nigdy w to nie wątp. Jesteś idealny i utalentowany w każdym milimetrze." Takie słowa usłyszysz, gdy stracisz wiarę w siebie. Pochwal się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1

Oto rada od Jimina:

,,Nigdy nie spoczywaj na laurach. Zawsze dąż do celu, ale nie kosztem innych. Dasz radę.” To usłyszysz, gdy będzie Cię czekało jakieś ważniejsze wydarzenie. Pochwal się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
kpopowe_swiry

kpopowe_swiry

Oto rada od J-Hope’a:
,,Bądź zawsze pozytywnie nastawiony i pełny nadziei. Zobaczysz, inni będą chcieli być tacy, jak Ty”. Takie słowa usłyszysz, gdy będziesz smutny.

Odpowiedz
Yoongi._girl

Yoongi._girl

Oto rada od J-Hope’a:
,,Bądź zawsze pozytywnie nastawiony i pełny nadziei. Zobaczysz, inni będą chcieli być tacy, jak Ty”. Takie słowa usłyszysz, gdy będziesz smutny. Pochwal się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1
Misuna

Misuna

Od V😍

Odpowiedz
1

h...v

Oto rada od Jungkooka:
,,Nie przejmuj się tym, co myślą o Tobie inni. Jesteś wyjątkowy i nigdy w to nie wątp. Jesteś idealny i utalentowany w każdym milimetrze.” Takie słowa usłyszysz, gdy stracisz wiarę w siebie. Pochwal się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
lcvetea-

lcvetea-

Suga:
,,Nie rezygnuj, gdy coś Ci się nie uda. Wstań i próbuj dalej.” To usłyszysz, kiedy coś nie będzie szło po Twojej myśli. Pochwał się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
lovestay

lovestay

Od V: ,,Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Pozostań sobą.” Takie słowa usłyszysz, gdy zaczniesz na siłę zmieniać swój charakter, by przypodobać się komuś. Pochwal się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
gumisiowa

gumisiowa

V

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej