Jaką postacią z książki „Krocząc w ciemności” Leonie Swann jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 8

Bachantka

Bachantka

Profesor Isaac Fawkes!

Odpowiedz
1
reinedelavie_

reinedelavie_

Rose Dawn!
Rose – „starsza pani z przeszłością”. To właśnie tę postać przypominasz! Jako staruszka ma już dużą wiedzę i bagaż doświadczeń życiowych, a mimo to wciąż krzepka z niej kobieta! Podobnie jak Ty ma nieco luźne podejście do życia, jednak nie lekceważące. To czyni ją silną, pewną siebie i swoich racji. Można by nawet rzec, że pomimo realistycznego spojrzenia na świat ma w sobie dużo werwy i optymizmu. Po prostu wie, że pewnych rzeczy człowiek nie przewidzi ani nic na nie nie poradzi. Nie jest zamknięta na innych – jest szczera i konkretna, tylko niezbyt wylewna. Pomimo swojej bezinteresowności nie jest jakoś bardzo empatyczna. Nie lubi, gdy ktoś ją wytrąca z rytmu, bywa porywcza. Czy ta postać choć trochę przypomina Ciebie?
Tak.

Odpowiedz
1
Marisanna

Marisanna

Frank Green!
„Prywatny detektyw z przeszłością” to właśnie Frank Green… ale czy aby na pewno? Hmm… no właśnie… Niepozorny Ty! Nie do końca znasz siebie, wobec tego wolisz kierować się rozsądkiem. Masz analityczny umysł, dużo rozmyślasz i masz do tego smykałkę. Tak naprawdę cenisz sobie prostotę. Nie przeszkadzają Ci przygody. Skrywasz w sobie odwagę, której sam nie jesteś świadom, lecz mimo wszystko wolisz stabilizację i spokój. Jak już coś Ci się spodoba, to na amen, będziesz temu wierny i już. Tak poza tym jesteś osobą o dobrym sercu, mimo, że zdarza Ci się popełniać życiowe błędy – starasz się być sprawiedliwy. Kiedy trzeba, potrafisz być też stanowczy, czasem zaskakujesz sam siebie.
Już wyczuwam bratnią duszę… Piękny quiz, powinnam skombinować sobie książkę.

Odpowiedz
1
Oemicual

Oemicual

•  AUTOR

@AnnaKot dziękuję za miłe słowa :)

Odpowiedz
IziScar

IziScar

Julius – „złotnik i treser pcheł”. To właśnie tę główną postać przypominasz najbardziej! Julius jest postacią bardzo specyficzną – artystyczną duszą; trochę ekscentryczny, zawsze niewymuszenie elegancki. Inteligentny i przez dużą część swojego życia dość bojaźliwy. Czasami bywa roztrzepany, lecz jako esteta przywiązuje dużą uwagę do szczegółów. Posiada cyrk pcheł w pudełku, którym jest bardzo wierny – i wzajemnie. Najprawdopodobniej to jedyny człowiek na świecie umiejący porozumiewać się z pchłami bez użycia złotych drucików, a jedynie przy pomocy dobrych intencji! Potrafi stworzyć najpiękniejszą biżuterię, zna się na zaklętych kamieniach i potrafi poskromić nieufną rusałkę. To prawie tak jak Ty! Żyjesz we własnym świecie, ale w pozytywnym sensie. Masz swój naturalny urok – co prawda nie każdy jest Cię przez to w stanie zrozumieć, ale to sprawia, że jesteś intrygującą osobą. Wolisz ufać swojemu instynktowi i sercu niż rozumowi. Bywasz melancholijny i powściągliwy. Masz w sobie nutkę szaleństwa, którego tak każdy pragnie. Co o tym myślisz? Opis się zgadza? Daj znać w komentarzu!

💀- Bardzo fajny quiz , nigdy nie czytałam tej książki i trochę mnie to zaciekawiło. Szczerze się zgadzam z tą nutką szaleństwa choć nigdy nie tresowałam żadnej pchły. :)

Odpowiedz
1
Oemicual

Oemicual

•  AUTOR

@IziScar dziękuję i polecam książkę, nietypowa, ale w pozytywnym sensie-
przyjemnie się czyta ;P

Odpowiedz
Baca32

Baca32

Rose Dawn!

Rose -„Starsza pani Z pszyszłoscią”To właśnie tą postać przypominasz !Jako staruszka ma już dużą wiedzę i bagaż doświadczeń życiowych a mimo to wciąż krzepka z niej kobieta !Podobnie jak ty ma luzńe podejście do życia jednak nie lekceważące .To czyni ją silną pewną siebie i swojej racji .Można by rzec że mimo realistycznego spojrzenia na świat ma w sobie dużo wyrwy i optymizmu.Po poprostu wie że pewnych rzeczy człowiek nie przewidzi ani nic na nie poradzi .Nie jest zbyt zamknięta na innych- jest szczera i kokretna tylko niezbyt wylewna .Po mimo swojej bezinteresowności nie jest jakoś bardzo empatyczna Nie lubi gdy ktoś ją wytrąca z rytmu bywa porywcza
Czy postać choć trochę przypomina Ciebie? Tak
Fajny quiz

Odpowiedz
1
Oemicual

Oemicual

•  AUTOR

@Baca32 dziękuję :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej