Jaką postacią z hetalii jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 9

Kirinia

Kirinia

Anglia!
Anglia jest raczej wybuchowy i szybko się denerwuje. Za wszelką cenę chce być lepszy od Francji, co prowadzi do wielu zabawnych (a czasami bardzo dziwnych) sytuacji. Często chcąc pozbyć się swojego przeciwnika, rzuca na niego klątwę. Jesteś zadowolony z wyniku? Napisz w komentarzu!

Ogólnie to prawda xD
Według innych jestem zbyt energiczna i do tego nie umiem gotować xD
Przypadek? Niw sądzę xDD

Odpowiedz
KiciaWercia

KiciaWercia

Litwa!
Jest najstarszy z trzech państw bałtyckich. Litwa, razem ze swym partnerem Polską, kontrolował środkową i wschodnią Europę w czasach średniowiecza. Był rzeczywiście wyjątkowym narodem, który pokonał Prusy, dopóki nie został zabrany przez Rosję. Choć udawało mu się uciec na chwilę, zawsze wracał z powrotem pod jego kontrolę. Po upadku Związku Radzieckiego w pełni odzyskał swoją niezależność i udał się odbudowywać z Polską. LithuanianJest introwertykiem, czasami łatwym do wykorzystania przez drugą osobę i typem, który otworzy się na daną osobę dopiero wtedy, gdy ją bliżej pozna. Miewa depresję czasami tak silną, że dostaje bólu brzucha. Kocha sztuki walki i literaturę. Prowadzi używany samochód. Jesteś zadowolony z wyniku? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz

R...P

Francja……. XD

Odpowiedz
Felcia-Polska

Felcia-Polska

Jestem Polską!!! Ale fajnie 😘🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Odpowiedz

JestemZjebem

Polska!

W przeszłości, w czasach średniowiecza, razem ze swym partnerem Litwą, stanowił potęgę, której wpływy obejmowały środkową i wschodnią Europę, dopóki Rosja ich nie rozdzielił. Jednak, pomimo tego Polska wciąż odradzał się z popiołów („jak feniks”), ponieważ tak naprawdę jest bardzo silnym państwem. Ciężko jest się z nim zaprzyjaźnić, ponieważ jest bardzo nieśmiały w stosunku do obcych. Kiedy już kogoś bliżej pozna, bardzo się do tej osoby przywiązuje, jednak ciężko z nim wytrzymać. Jest wesoły, nieco samolubny i często bardzo przekonany co do swoich decyzji. Bywa dziecinny. Najpierw działa potem myśli. Sprawia wrażenie nie interesującym się wydarzeniami z serii. Jesteś zadowolony z wyniku? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
EMKKAGACHA

EMKKAGACHA

Ameryka za pierwszym razem i za drugim!

I’m hero! xD

Odpowiedz

F...3

tak miałaś rację wyglądam jak on zachowuję się jak on ale jestem dziewczyną

Odpowiedz
Dekus_San

Dekus_San

Polska
…hm… no nie sądzę xD
Ale spoko quiz

Odpowiedz
1
Keiruni

Keiruni

Włochy!
Włochy to przyjacielski, wesoły, energiczny, choć dość niezręczny chłopak. Zdaje się mieć „lekką” obsesję na punkcie jedzenia, zwłaszcza makaronu, pizzy i sera. Lubi gotowanie, malowanie, śpiew i projektowanie ubrań, żywi też upodobanie do kontaktów skórnych (co stawiało niektóre kraje w dość niezręcznej sytuacji). Jesteś zadowolony z wyniku? Napisz w komentarzu!
Po części się zgadza, super!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej