Jaka postać z creepypast obleje cię wodą w Lany Poniedziałek?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 4

UciekinierkizPsychiatryka

UciekinierkizPsychiatryka

Bloody Painter
Chciałeś pożyczyć parę pędzli od Helena. W tym celu udałeś się do jego pokoju. Zapukałeś do drzwi, a gdy usłyszałeś ciche ,,proszę”, otworzyłeś je, by wejść. Niestety już w progu zostałeś oblany przez malarza wiadrem zimnej wody. Byłeś nieco zły, ale także trochę ci ulżyło, iż Helen nie wpadł na pomysł, by oblać cię krwią.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Amelia333333

Amelia333333

Odpowiedz
Mr_Alone888

Mr_Alone888

Dr_Smiley
Ostatnio trochę nie najlepiej się czułeś, więc postanowiłeś odwiedzić gabinet Dr. Smiley’a. Jednak zważywszy, że niedawno się z nim pokłóciłeś, w ramach zemsty, gdy wszedłeś do jego gabinetu, zostałeś oblany kubłem zimnej wody. Teraz oprócz wcześniejszych dolegliwości, złapał cię katar. Jednak nie martw się, Smiley na pewno dopilnuje byś wyzdrowiał. 😏😜😂

Odpowiedz
Mrs_BlackShadow

Mrs_BlackShadow

Laughing Jack :
Spałeś sobie w swoim cieplutkim łóżku. Chciałeś wykorzystać dzień wolny nad dłuższą drzemkę. Twoje plany, jednak zostały pokrzyżowane przez pewną osobę. Najpierw zostałeś brutalnie zepchnięty z łóżka, po czym bezczelnie niczym worek ziemniaków przerzucony przez ramię. Nawet nie zdążyłeś zareagować, gdy zostałeś wrzucony do jeziora. Kiedy już wynurzyłeś się z wody, ujrzałeś śmiejącego się Laughing Jacka. Obiecałeś sobie, że w przyszłym roku to on będzie pływać w jeziorze.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej