Jaka planeta przypisana jest do Twojego znaku zodiaku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 90

Anna244

Anna244

Byk – Wenus
Wenus rządzi pięknem, miłością i finansami. Sprawia, że Byki to wygodne stworzenia, które lubują się w rzeczach materialnych. Możesz podziękować jej za swój dobry gust oraz zdolność do szybkiego wydawania pieniędzy. Ta zmysłowa, czuła bogini powoduje, że masz słabość do wyśmienitego jedzenia oraz wyszukanego wina. Reprezentuje romans, a także silne poczucie własnej wartości.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Zacmiona_Gwiazda

Zacmiona_Gwiazda

Ryby
O nieźle, mam Neptuna
Moja ulubiona planeta, i cały opis dokładnie mnie odzwierciedla

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Skorpion – Pluton i Mars
Tajemnicze Skorpiony są rządzone przez dwie planety. Pierwszą z nich jest Pluton, bóg świata podziemnego w mitologii rzymskiej, który symbolizuje mroczną stronę życia, sekrety, przemianę i ponowne narodzenie się poprzez śmierć. To on sprawia, że Twoje życie jest pełne transformacji, a każdy nowy rozdział rozpoczyna się po doszczętnym zniszczeniu poprzedniego. Mars rządzi wojną oraz pożądaniem, budząc w Tobie najśmielsze fantazje seksualne. W miłości kierujesz się instynktem cielesnym. Sprzeciw budzi w Tobie pokłady agresji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.zelek.

.zelek.

Merkury

Odpowiedz
AkitaGirl

AkitaGirl

słońce

Odpowiedz
LiliowaGwiazda100

LiliowaGwiazda100

Panna – Merkury
Panną rządzi komunikacyjny Merkury, lecz włada nią inaczej niż Bliźniętami. Ta planeta obdarzyła Cię analitycznym umysłem i logicznym podejściem do życia. Dążysz do doskonałości w każdej dziedzinie. Ciągle ulepszasz swoje systemy działania. Cieszysz się dużym uznaniem w towarzystwie. W pracy jesteś uważany za eksperta. Masz dar do przekonywania innych – sprawiasz, że zawsze przyznają Ci rację. Twoja postawa nie godzi się na sprzeciw. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tak nie do końca

Odpowiedz
KotkaKaja

KotkaKaja

Ryby – Neptun
Ryby są rządzone przez Neptuna, planetę fantazji, kreatywności, wrażliwości, iluzji oraz zamieszania. Masz wielką intuicję, dzięki której wyczytujesz niewypowiedziane słowa z cudzych gestów i emanującej energii. Większość czasu spędzasz w swojej głowie, dryfując po oceanie marzeń. Twój wzrok jest nieobecny, wpatrzony gdzieś w dal. Masz w sobie wrodzone talenty artystyczne oraz wielki potencjał. Nie zmarnuj go ciągłym życiem w umyśle i brakiem realnej inicjatywy.
Podziel się wynikiem w komentarzu!
Cały opis o mnie!

Odpowiedz
patryk2098

patryk2098

Koziorożec – Saturn

Ambitny i pracowity Koziorożec zawdzięcza swoje cechy charakteru Saturnowi. W astrologii ta planeta włada dyscypliną, odpowiedzialnością, zaangażowaniem oraz ograniczeniami. Uczy stawiać czoła trudnym obowiązkom. Kiedy jej dzieci raz podejmą wyzwanie, nie wycofają się z niego, dopóki nie doprowadzą go do końca. W przeciwieństwie do innych znaków zodiaku chętnie pracujesz na swoją przyszłość. Samodyscyplina nie jest Ci obca. Naturalnie osiągasz wszystkie swoje sukcesy.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Bogini_Rostfu_Daiyamondostar

Bogini_Rostfu_Daiyamondostar

Jowisz
Interesujące

Odpowiedz
1

C...S

Uran i Saturn

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej