Jaka piosenka jest hymnem Twojej duszy?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 58

WiyitkeYT

WiyitkeYT

Hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Shotgun'' autorstwa Georga Ezra!
Każdy z nas kocha muzykę, musisz przyznać, a w ten quiz weszły z pewnością sami fani przeróżnych piosenek! Natomiast zaraz po rozwiązaniu mojego quizu z niecierpliwością mogłeś oczekiwać na swój wynik – a oto i on… Przeanalizowałam dokładnie Twoje odpowiedzi, a na ich podstawie wydedukowałam, że hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Shotgun'' autorstwa Georga Ezra! Gorąco zachęcam do posłuchania tejże piosenki, jeżeli jeszcze jej nie poznałeś… Cóż, jeżeli w tym momencie dysponujesz już wspomnieniami o tej piosence, napisz szybko w komentarzu, czy sądzisz, że faktycznie jest ona hymnem Twojej duszy!

Odpowiedz
isimsiz

isimsiz

Hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Arcade'' autorstwa Duncan'a Laurence!
Każdy z nas kocha muzykę, musisz przyznać, a w ten quiz weszły z pewnością sami fani przeróżnych piosenek! Natomiast zaraz po rozwiązaniu mojego quizu z niecierpliwością mogłeś oczekiwać na swój wynik – a oto i on… Przeanalizowałam dokładnie Twoje odpowiedzi, a na ich podstawie wydedukowałam, że hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Arcade'' autorstwa Duncana Laurence! Gorąco zachęcam do posłuchania tejże piosenki, jeżeli jeszcze jej nie poznałeś… Cóż, jeżeli w tym momencie dysponujesz już wspomnieniami o tej piosence, napisz szybko w komentarzu, czy sądzisz, że faktycznie jest ona hymnem Twojej duszy!

Boże, to niesamowite jak dobrze to wydedukowałaś! To jedna z moich najukochańszych piosenek która była i jest ze mną zawsze w najtrudniejszych momentach. Kocham ją jak i reszte piosenek Duncana i samego Duncana. Świetny quiz kochana leci do ulubionych i oczywiście obserwacja! <333

Odpowiedz
whatsername

whatsername

Tak przeglądam komentarze, i zdałam se sprawę, że nie znam żadnej z tych piosenek. Ups.

Odpowiedz
MeryZielonaKPopiara

MeryZielonaKPopiara

Hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Cool me Down\'\' autorstwa Margaret!

WTF?! Miałam nadzieję że trafię na jakąś fajną piosenkę typu: Happier Than Ever, Heat Waves, Lovesick Girls czy Dynamite. A tutaj dali mi jakieś coś czego nawet nie znam!
Ocena quizy to 2/10 ponieważ powinno być pytanie o ulubiony gatunek muzyki i odpowiedzi powinny być krótsze

Odpowiedz
1
mione_the_firelord

mione_the_firelord

Odpowiedz
PonczekOtaku

PonczekOtaku

Hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Arcade\'\' autorstwa Duncan\'a Laurence!
Omg kocham tą piosenkę <33

Odpowiedz
YuiArt

YuiArt

Hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Shotgun\'\' autorstwa Georga Ezra!
Fajnie ! 💖⭐
Quiz świetny pozdrawiam autora! 😌

Odpowiedz
CZWNL

CZWNL

Srargaret 😱😨✝️🤌

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Cool me Down\'\' autorstwa Margaret!

Każdy z nas kocha muzykę, musisz przyznać, a w ten quiz weszły z pewnością sami fani przeróżnych piosenek! Natomiast zaraz po rozwiązaniu mojego quizu z niecierpliwością mogłeś oczekiwać na swój wynik – a oto i on… Przeanalizowałam dokładnie Twoje odpowiedzi, a na ich podstawie wydedukowałam, że hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Cool me Down'' autorstwa Margaret! Gorąco zachęcam do posłuchania tejże piosenki, jeżeli jeszcze jej nie poznałeś… Cóż, jeżeli w tym momencie dysponujesz już wspomnieniami o tej piosence, napisz szybko w komentarzu, czy sądzisz, że faktycznie jest ona hymnem Twojej duszy!

Lubię

Odpowiedz
Phoenix_Girl

Phoenix_Girl

"cool me down" Margaret. Nawet lubię. Fajny quiz

Odpowiedz
Miss_Basia

Miss_Basia

Hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Unconditionally'' autorstwa Katy Perry!
Każdy z nas kocha muzykę, musisz przyznać, a w ten quiz weszły z pewnością sami fani przeróżnych piosenek! Natomiast zaraz po rozwiązaniu mojego quizu z niecierpliwością mogłeś oczekiwać na swój wynik – a oto i on… Przeanalizowałam dokładnie Twoje odpowiedzi, a na ich podstawie wydedukowałam, że hymnem Twojej duszy jest piosenka ,,Unconditionally'' autorstwa Katy Perry! Gorąco zachęcam do posłuchania tejże piosenki, jeżeli jeszcze jej nie poznałeś… Cóż, jeżeli w tym momencie dysponujesz już wspomnieniami o tej piosence, napisz szybko w komentarzu, czy sądzisz, że faktycznie jest ona hymnem Twojej duszy!

Odpowiedz
Miss_Basia

Miss_Basia

To kiedyś była moja ulubiona piosenka!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej