Jaką nadprzyrodzoną istotą byłbyś w Teen Wolf?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 48

Graba1

Graba1

Wilkołak Alfa

Odpowiedz
1
wiktorynaa

wiktorynaa

Omega

Odpowiedz
2
ToAnia16

ToAnia16

Kojotołak♥️♥️♥️
Taak, chciałabym

Odpowiedz
1
Cora_Hale

Cora_Hale

Jaguarołak 😍

Odpowiedz
1
TheTrueAlpha_

TheTrueAlpha_

Chimera!
Chimera jest człowiekiem, któremu naukowo zostały przekazane moce innych istot nadprzyrodzonych przez Potwornych Doktorów. Według Alana Deatona, te stworzenia nie ograniczają się do tych samych zasad, co prawdziwe nadprzyrodzone stworzenia, ponieważ zostały stworzone przez operację, a nie ugryzienie, co czyni je tylko ulepszonymi ludźmi. Chimery mogą posługiwać się Popiołem górskim jak każdy inny człowiek, podczas, gdy prawdziwy nadprzyrodzony nie byłby w stanie go dotknąć. Mimo to wciąż są związani z pewnymi zasadami, które trudno złamać, tak jak niezdolność do kradzieży mocy Prawdziwego Alfy.

Jesteś osobą przebiegłą i arogancką.

Podziel się wynikiem w komentarzu!
Super!! Mi pasuje :) Serducho zostawione.

Odpowiedz
1
Anastazja1312

Anastazja1312

Banshee!

Banshee to kobieta, która wyczuwa kiedy ktoś umiera, poprzez odbieranie nadprzyrodzonej częstotliwości, którą tylko ona potrafi usłyszeć. W mitologi irlandzkiej banshee to zjawa w kobiecej postaci, zwiastująca śmierć w rodzinie. Są znane ze swojego żałosnego płaczu lub zawodzenia. Usłyszenie lamentu banshee prorokuje śmierć w rodzinie, ujrzenie jej zapowiada śmierć osoby, która ją widziała. Jesteś osobą samowystarczalną i dumną. Umiesz wykorzystywać już swoje moce? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajnie fajnie 🤣❤❤

Odpowiedz
1
Dominika8

Dominika8

Wilkołak alfa❤️❤️❤️

Odpowiedz
2
Papamiss

Papamiss

Wendigo🥴

Odpowiedz
1

Hajijajio

Nogitsune 😂 nice

Odpowiedz
2
rasowyrudylis

rasowyrudylis

Wilkołak omega
*poprawka, niebieskie oczy mają wilkołaki (i prawdopodobnie ogólnie zmiennkształtni) którzy odebrali życie niewinnej osobie (jak np. Peter który zabił m.in. Laurę) normalnie wilkołaki beta/omega mają żółte oczy

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej