Jaką masz nadprzyrodzoną moc?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 7

Bakugo-Kachan

Bakugo-Kachan

Władanie nad demonami
Podkreśle jesteś DOMINUJĄCY ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz
1
TheNightShade

TheNightShade

SZYBKIE CHODZENIE XDD

Odpowiedz
XxKarolQaxX

XxKarolQaxX

Władanie mieczem mądrości
Uważasz, że jesteś osobą, którą warto poznać. Nieważne co mówią inni, masz swój własny świat i jest Ci z tym dobrze. Jesteś, jaki jesteś… inny niż wszyscy… po prostu jesteś sobą. Pierwsze wrażenie nie jest dla Ciebie najważniejsze. Aby polubić daną osobę, trzeba ją poznać. Jesteś komunikatywny i lubiany.
Oprócz ostatniego zdania wszystko się zgadza

Odpowiedz
VegetaThePlayer

VegetaThePlayer

Władanie nad demonami

Potrafisz być bardzo upartą osobą i lubisz dominować. Jeśli wyznaczasz sobie cel, to za wszelką cenę próbujesz go osiągnąć. Chętnie pomagasz innym, jesteś wyrozumiały, starasz się być miłą, przyjacielską i lojalną osobowością. Bardzo nie lubisz nieszczerości. Gdy ktoś jest wobec Ciebie szczery, Ty także taki jesteś, czasem „aż do bólu”. Natomiast, jeżeli kogoś nie lubisz, nie kryjesz tego w sobie. Potrafisz być wtedy bardzo chamski, wredny i ironiczny w stosunku do tej osoby. Masz ogromne poczucie humoru, z czego znajomi wnioskują, że jesteś „zakręconym kosmitą” i uważają to za bardzo pozytywną cechę.

Odpowiedz
lenlusia

lenlusia

Zdolność stania się niewidzialnym

Jak każdy człowiek masz wady i zalety. Masz ciekawą, interesująca i tajemniczą osobowość pozwalasz sobie ubarwiać swoje życie, lecz często myślisz, że nie ma ono najmniejszego sensu. Jesteś osobą ciekawą świata, ambitną, żądną przygód, niezależną. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
roxi227

roxi227

Szybkie chodzenie
Jesteś osobą wrażliwą i strasznie przeczuloną na punkcie obrazy wobec siebie i bliskich. Nie dasz sobą pomiatać i nie ma takiej możliwości, abyś przeszedł obojętnie podczas obelg pod Twoim adresem czy przyjaciół. W takich sytuacjach często dajesz się ponieść nerwom i emocjom, kierujesz się wtedy bezmyślnością i agresją. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadza się<333

Odpowiedz
Dete_Chan

Dete_Chan

Możliwość widzenia bogów
Lubisz podróżować. W każde wakacje staram się gdzieś wyjechać. Nigdy się nie nudzisz, zawsze znajdujesz sobie interesujące zajęcie. Jesteś osobą otwartą, szczerą, masz swoje zdanie. Niektórzy uważają to za pewność siebie i mają rację, bo możesz o sobie powiedzieć, że jesteś pewny siebie i odważny. Podejmujesz się zadań, które innym mogłyby sprawić trudność, nie boisz się ryzykować. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej