Jaką emocję odczuwałbyś w takiej sytuacji? — Edycja fantastyczna!


Witaj, mój najdroższy przybyszu! W tym głosowaniu, będziesz mógł wczuć się w rolę bohatera książki, filmu lub serialu fantastycznego. Przedstawię Ci kilka momentów, które niekiedy pojawiają się w fikcyjnych światach, Ty zaś zdecydujesz, jaką emocję odczuwałbyś w danych sytuacjach. Myślę, że jesteś gotowy, nieprawdaż? Na początku, mój drogi, wyobraź sobie, że pewnego, na pozór zwykłego dnia odkrywasz przejście do niezwykłego świata! Jaką emocję odczuwasz?
Radość — odczuwam ogromne szczęście, w końcu kto nie chciałby odkryć bajkowej krainy pełen tajemnic? Na moją twarz natychmiast wpływa radosny uśmiech.
Zaskoczenie — raptowne odkrycie niezwykłej krainy wprawiła mnie w zdziwienie. Nie codziennie znajduje się przejście do innego świata.
Strach — w końcu kto wie, co skrywa się w odmętach bajkowej krainy! Co jak nieznane nikomu zagrożenie przedostanie się do normalnego świata?
Ciekawość — jestem niezmiernie ciekawy, jakie sekrety ukrywa magiczny wymiar. Z pewnością taki świat posiada wiele tajemnic!
Niedowierzanie — przecież to niemożliwe, że fantastyczne krainy istnieją! Kolejną rzeczą nie do pomyślenia jest to, że właśnie ja odnalazłem przejście do innego świata! Nieprawdopodobne!
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.

Pewnego razu, zostajesz porwany przez owianą tajemnicą, skrytą pod kapturem, postać. Nie masz zielonego pojęcia, dokąd istota zmierza wraz z Twoją osobą u boku. Jaką emocję odczuwasz?
Strach — jestem przerażony powstałą sytuacją. Strach paraliżuje moją osobę. Obawiam się zagrożenia ze strony tajemniczej postaci lub innego niebezpieczeństwa...
Niepokój — z pewnością jestem naprawdę zaniepokojony. Czuję z tego powodu pewien dyskomfort.
Frustrację — nie mam zielonego pojęcia, jak uciec dziwacznemu stworzeniu, co w istocie bardzo mnie frustruje.
Wściekłość — jak porywacz śmie odebrać mi wolność?! Odczuwam ogromny gniew płonący we mnie, z każdym oddechem coraz większy.
Rozpacz — być może za niedługi okres czasu nastanie koniec mojego istnienia... Odkąd zostałem porwany, zdążyłem już wpaść w ciemną otchłań bezkresnego smutku.
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.

Wyobraź sobie, że pewnego ranka budzisz się w nieswoim łóżku. Sypialnia, w której się znajdujesz, wygląda inaczej, niż ta, w której zasnąłeś. Postanawiasz się rozejrzeć. Okazuje się, że znajdujesz się w cudownym pałacu! Jaką emocję odczuwasz?
Radość — moim marzeniem od zawsze było zwiedzanie zamku na własną rękę! Kto by pomyślał, że się ono spełni!
Zachwyt — ah, jak cudownie zdobione jest wnętrze tego pałacu! Nigdy nie wiedziałem czegoś aż tak pięknego...
Ciekawość — interesuje mnie, co znajduje się w innych komnatach... Kto wie, jakie tajemnice skrywa niezwykły budynek.
Strach — a co jeśli nie uda mi się powrócić do domu...? Właściwie; jakim cudem znalazłem się w tym miejscu? Jak do tego doszło?
Niepewność — nie mam zielonego pojęcia, co robię w tym zamku. Tak naprawdę — nie wiem nic i jestem z tego powodu bardzo niepewny.
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.

W tej sytuacji chciałabym nawiązać do powyższej, przedstawionej przeze mnie, chwili. Przechadzając się po komnatach pałacu, raptem znajdujesz ogromną bibliotekę. Po chwili wahania zaczynasz spacerować między regałami pełnymi książek. Nagle Twoją uwagę przykuwa napis, tuż przy wejściu do pomieszczenia: "Radzimy zachować ostrożność! W tej bibliotece skrywają się różnorodne niebezpieczeństwa!". Co odczuwasz w tym momencie?
Ciekawość — ciekawe, o jakie niebezpieczeństwa chodzi... Cóż, może czas zabawić się w odkrywcę i samemu się przekonać!
Przerażenie — muszę natychmiast uciec z tej przeklętej biblioteki! Co jak moje życie jest zagrożone?!
Zaskoczenie — skąd wziął się ten napis? I od kiedy zamkowe biblioteki skrywają w sobie pewne zagrożenia? Jestem zdziwiony tą sytuacją.
Podniecenie — ah, co się może wydarzyć w tej bibliotece! Dawka adrenaliny mi nie zaszkodzi. Jestem niezmiernie podekscytowany!
Rozbawienie — w tej bibliotece skrywają się różnorodne niebezpieczeństwa? Naprawdę? Lepszego żartu nie potrafiono wymyślić? Bawi mnie to.
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.
Reklama

Czas odbiec od tematu tajemniczego zamku. Teraz, mój drogi, wyobraź sobie, że zostaje Tobie powierzone zadanie przejścia Szlaku Nieskończoności. Nie możesz zaprotestować, gdyż skutkowałoby to wieloma konsekwencjami. Szlak Nieskończoności jest pięknym miejscem, jednak droga nie jest bezpieczna. Jaką emocję odczuwasz, rozpoczynając wędrówkę przez Szlak Nieskończoności?
Radość — ile przygód mnie czeka podczas tej podróży! Ba, sam Szlak Nieskończoności zrobił na mojej osobie ogromne wrażenie. Jestem taki szczęśliwy, że powierzono mi taką misję!
Optymizm — z pewnością wyjdę z tej misji bez szwanku. Nie ma się czym przejmować! To tylko najzwyklejszy w świecie Szlak Nieskończoności...
Strach — jakie zagrożenia czyhają na mistycznej ścieżce? Czy uda mi się sprostać wyzwaniu? W tej chwili ogarnia mnie przerażenie.
Wściekłość — zostałem zmuszony do wędrówki Szlakiem Nieskończoności! Gdyby skutki mojej odmowy nie były tak druzgoczące, to nigdy bym się tu nie pojawił!
Zachwyt — Szlak Nieskończoności wygląda niczym ósmy cud świata! Nigdy nie widziałem wspanialszego miejsca...
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.

Teraz wyobraź sobie, że przemierzając niezwykłe krainy, zauważasz płonący, dawniej imponujący zamek, chylący się ku upadkowi. Co czujesz?
Smutek — z pewnością kiedyś budowla była piękna, to okropne, że w tej chwili ogień trawi pozostałości zamku...
Strach — a co jeśli ktoś celowo spowodował pożar? Może być gdzieś w pobliżu, a to oznaczałoby, że jestem w niebezpieczeństwie.
Wściekłość — jak można zniweczyć tak niezwykłą architekturę? Jeśli ktoś, nie coś, spowodował ten pożar, to od razu staje się moim wrogiem numer jeden.
Zdumienie — widok płonącego budynku to zaprawdę zadziwiający widok. Nie spodziewałem się takowego, mimo iż przemierzam magiczne krainy.
Zachwyt — zamek trawiony przez płomienie to imponujący widok! Płomienie ślicznie prezentują się na tle osmalonej budowli.
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.
Reklama

Pewnego dnia przenosisz się do wspaniałej krainy niczym z twoich snów. Na miejscu okazuje się jednak, że z bajkowego świata nie ma powrotu do normalności. Jaką emocję odczuwasz?
Radość — będę mógł zostać w tym miejscu ze snów na wieki! Cóż za cudowna niespodzianka...
Strach — jak to możliwe, że z tego miejsca nie ma już powrotu? Czy to znaczy, że utknąłem tutaj... na zawsze? Ta myśl napawa mnie przerażeniem.
Ciekawość — jestem ciekaw, co kryje się w tej krainie. Jak wiele sekretów do odkrycia! Z pewnością nie będę się tu nudził.
Rozpacz — już nigdy nie powrócę do normalności... Nigdy nie zobaczę bliskich mi osób, nawet nie zdążyłem się z nimi pożegnać... To okropne.
Wściekłość — co to ma znaczyć? Jak to; nie mogę wrócić do domu? To jakieś żarty?!
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.

Podczas pobytu w magicznym świecie, spotykasz smoka. Smok wygląda przepięknie; pokryty jest złoto-ognistymi łuskami, sprawia też wrażenie groźnego. Jaką emocję odczuwasz na jego widok?
Zachwyt — smoki wyglądają tak majestatycznie, są tak pełne gracji... Odczuwam ekstazę na widok tych magicznych zwierząt.
Zaskoczenie — jakim cudem ten smok się tutaj znalazł? Widok tego stworzenia wprawia moją osobę w niezwykłe zdziwienie.
Ciekawość — nie powiem, smoki to naprawdę intrygujące istoty. Chciałbym dowiedzieć się o nich więcej.
Strach — to smok! Smoki to groźne stwory, mogą mnie skrzywdzić! Muszę uciekać... i to natychmiast!
Radość — zawsze marzyłem o spotkaniu smoka! A teraz marzenie się spełniło — cudowne uczucie!
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.

Powolutku zbliżamy się do końca! Wyobraź sobie, że raptem, niespodziewanie, stajesz się elfem. Zyskujesz nową postać jako właśnie elf! Jaką emocję odczuwasz?
Radość — prowadzenie egzystencji jako elf jest z pewnością wspaniałe! To cudownie, że mogę należeć do gatunku tych magicznych istot.
Niedowierzanie — naprawdę jestem elfem? Jak to możliwe? Jakim cudem zmieniłem swą postać? Nie jestem w stanie uwierzyć, w to co właśnie się wydarzyło.
Smutek — wolałbym być zwykłym człowiekiem. Dlaczego musiałem zmienić się w elfa? To takie przygnębiające i okrutne...
Wściekłość — za jakie grzechy stałem się elfem?! Nawet nie miałem wyboru! Nie mogłem zadecydować o swym losie... Okropność!
Zdumienie — nie miałem pojęcia, że zmiana w elfa jest możliwa! To zaskakujące, że teraz będę prowadził egzystencję jako właśnie elf.
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.

Przed Tobą ostatnia sytuacja, przybyszu! Odkrywasz, że każdej nocy możesz przenieść się w wybrany, fantastyczny świat. Co czujesz?
Radość — ah, jak cudownie! Nocą mogę prowadzić żywot w innym świecie! Czyż to nie wspaniałe? Jestem szczęśliwy z powodu tego odkrycia.
Ciekawość — jestem ciekaw, jak działa przemieszczanie się między dwoma światami, realistycznym a fantastycznym. Ba, ciekawi mnie też wiele innych rzeczy.
Strach — a co jeśli jakieś zagrożenie wydostanie się z fantastycznego świata i pojawi się w tym realistycznym? To byłoby przerażające!
Oszołomienie — jestem nieco przytłoczony tą nowiną. Jakim cudem...? Dlaczego ja...? Te i inne pytania krążą po mojej głowie.
Zdumienie — nie miałem zielonego pojęcia, że coś takiego może się wydarzyć! Jestem naprawdę zaskoczony powstałą sytuacją...
Moja odpowiedź jest inna i nie znajduje się w tym głosowaniu.

Reklama
108 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

Shash_

Shash_

Supeeeeeer♡! Mega oryginalny pomysł. A tak btw, to Hogwart jako zniszczony zamek ;) ?

Odpowiedz
2
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@Shash_ dziękuję 🤎
Z tego co pamiętam, to właśnie tak hah

Odpowiedz
Historie-z-zycia

Historie-z-zycia

Proszę więcej tego typu quizów bo są mega ciekawe!😃😃😃

Odpowiedz
1
sadnellie

sadnellie

Wspaniale głosowanie, kocham quizy poświęcone fantastyce ❤️
Leci do ulu 💖

Odpowiedz
1

....8

Fajne ale powinny być opisy krótsze bo nie chce mi się tego tak czytać długo
I nie tylko mi pewnie

Odpowiedz
1
Serenay

Serenay

Mega oryginalne głosowanie. ❤️

Odpowiedz
1
.Missisipi

.Missisipi

Prawie wszystko to jest dla mnie straszne… Jedynie ostatnie bardzo mi się podoba.
Świetne głosowanie!

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@.Missisipi dziękuję <3

Odpowiedz
1
Lovelaxy

Lovelaxy

Cudowne głosowanie! Do ulu ❤️

Odpowiedz
1
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@.LovelyCat. dziękuję bardzo 🩷

Odpowiedz
1

-...-

Cudowny quiz!
Jeden z najlepszych w jakie grałam! Gratulacje za zrobienie takiego!🤩

Odpowiedz
2
.Adellaine

.Adellaine

•  AUTOR

@._.Moonlight._. dziękuję bardzo 😍

Odpowiedz
1
Demon_Akira

Demon_Akira

Genialny quiz🖤🖤🖤

Odpowiedz
Hanowera

Hanowera

Quiz idealny na SG po prostu 🤩

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej