Jaką egzotyczną roślinę powinieneś zasadzić u siebie w domu?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

Nominkowa_Madzia

Nominkowa_Madzia

Aloes

Super quiz! :)

Odpowiedz
MargaxX

MargaxX

Storczyk
Kolorowe kwiaty storczyka położone na długiej łodydze wyglądają cudownie i barwnie. Storczyki to epifity, czyli rośliny rosnące na innych roślinach, w celu, na przykład dostania się do źródła światła. W naturalnych warunkach, czyli w lasach równikowych storczyk tak właśnie postępuje, ponieważ jest raczej mniejszy od innych roślin zamieszkujących te tereny. Tam, inne drzewa i krzewy są bardzo wysokie, a prawdziwe storczyki osiągają tam od 30 do 40 metrów wysokości! Takich raczej nie posadzimy w doniczce, ale możemy zadowolić się tym właśnie storczykiem miniaturką! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Odpowiedz
1
Saskia31

Saskia31

storczyk ❤❤❤
mam 😃

Odpowiedz
1
Crystal.Girl

Crystal.Girl

Storczyk
Kolorowe kwiaty storczyka położone na długiej łodydze wyglądają cudownie i barwnie. Storczyki to epifity, czyli rośliny rosnące na innych roślinach, w celu, na przykład dostania się do źródła światła. W naturalnych warunkach, czyli w lasach równikowych storczyk tak właśnie postępuje, ponieważ jest raczej mniejszy od innych roślin zamieszkujących te tereny. Tam, inne drzewa i krzewy są bardzo wysokie, a prawdziwe storczyki osiągają tam od 30 do 40 metrów wysokości! Takich raczej nie posadzimy w doniczce, ale możemy zadowolić się tym właśnie storczykiem miniaturką! Podoba Ci się ten kwiat?Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajny quiz👍💖🌸

Odpowiedz
2
Silver_Tiger

Silver_Tiger

Eszeweria.
Mam już dwie.
A w wolnej chwili zapraszam do zetknięcia na mój profil.

Odpowiedz
1
martoni10

martoni10

Storczyk
mam to :D

Odpowiedz
1
diaabliczkaa

diaabliczkaa

Muchołówka :) mam ją

Odpowiedz
1
Sugar_Skull1998

Sugar_Skull1998

Storczyk
uwielbiam

Odpowiedz
1
Riplay

Riplay

Anturium :)

Odpowiedz
1
Pagetta

Pagetta

Storczyk
Kolorowe kwiaty storczyka położone na długiej łodydze wyglądają cudownie i barwnie. Storczyki to epifity, czyli rośliny rosnące na innych roślinach, w celu, na przykład dostania się do źródła światła. W naturalnych warunkach, czyli w lasach równikowych storczyk tak właśnie postępuje, ponieważ jest raczej mniejszy od innych roślin zamieszkujących te tereny. Tam, inne drzewa i krzewy są bardzo wysokie, a prawdziwe storczyki osiągają tam od 30 do 40 metrów wysokości! Takich raczej nie posadzimy w doniczce, ale możemy zadowolić się tym właśnie storczykiem miniaturką! Podoba Ci się ten kwiat? Wolałabym opuncje (kaktuska ;p)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej