Jaką aplikację na telefon powinieneś zainstalować?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

lubierobicquizy123

lubierobicquizy123

atomas
pierwsze słyszę

Odpowiedz
SuperMalina

SuperMalina

Naturę Sound

Odpowiedz

Misq69

Jakieś chińskie znaczki xd

Odpowiedz
_m.ar.ta_

_m.ar.ta_

Topsoil

Odpowiedz
Zuzia12390123

Zuzia12390123

MediBang Paint

Odpowiedz

W...z

Odpowiedz
Rony

Rony

„Lista zadań”
Cóż, mnie wystarczą zwyczajne notatki i kalendarz.

Odpowiedz

W...z

@AlmaBrasileira mam tą aplikację polecam to przypomina o obowiązkach

Odpowiedz
Rony

Rony

@Fankastarwars *tę aplikację
Nie potrzebuję. Dla mnie to zapychacz miejsca.

Odpowiedz
YukineLove

YukineLove

MediBang Paint to aplikacja służąca do tworzenia swoich własnych grafik. To akurat wersja na telefon, natomiast jest możliwa do pobrania również na komputerze i tworzenia digital artów np. z użyciem specjalnych graficznych tabletów. Jeśli ktoś chce mieć okazję do tworzenia zawsze pod ręką, warto zainstalować sobie właśnie taką aplikację!

Odpowiedz
mariszja2000

mariszja2000

wow chcę to szkoda że u mnie nie dziala
Pixture
Pixture to gra w języku angielskim. Jest naprawdę urocza, stworzona w stylu pixel art. Opowiada historię pewnego stworka, który zgubił się i chce wrócić do domu. Najpierw jednak przechodzi przez różne etapy, na których poznaje życie ludzi. Przechodząc do sedna – jako gracz jesteś przenoszony w różne miejsca, w których masz za zadanie stworzyć słowo z dwóch innych (np. do stworzenia słowa „sandwich” musisz znaleźć na obrazku wiedźmę i piasek). Jako, iż wszystko jest w języku angielskim, w zależności od Twoich umiejętności językowych, może być Ci trochę trudniej. Gra ta może nauczyć Cię wielu angielskich słówek, poza tym jej klimat jest naprawdę cudowny!

Odpowiedz
hope.loki

hope.loki

Aplikacja, którą chcę Ci przedstawić to „Level Up Life”. Jest to aplikacja, w której tworzysz profil samego siebie oraz masz do wykonania konkretne zadania (w prawdziwym życiu) za określoną ilość punktów. Pomaga to motywować się do korzystania z każdego dnia i traktowania życia jako pewnego rodzaju grę. Aplikacja zajmuje mało miejsca i jest po angielsku, ale jeśli ktoś zna podstawy języka, to spokojnie da sobie radę. Oprócz tego można dzielić się swoimi wynikami oraz poznawać ludzi z całego świata!
Ekstra na pewno w nią zagram 😀

Odpowiedz
1
Momota

Momota

Picross Luna to naprawdę świetna gra, choć na początku wydaje się skomplikowana. Nazwałabym to połączeniem puzzli, sudoku i gry w statki. Gra polega mniej więcej na tym, że aby poznać opowiadaną historię, trzeba tworzyć do niej obrazki. Każdy obrazek z historyjki to zbiór malutkich pikseli, a każdy taki piksel to osobny poziom (są też wyjątki, ale o tym musisz przekonać się sam). Gra jest logiczna i aby ją skończyć, potrzeba naprawdę dużo czasu. Naprawdę polecam, warto!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej