Jak potoczy się Twoja przygoda wzorowana na trylogii „Dary Anioła”?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 3

__Emilka_

__Emilka_

Gdy dowiadujesz się, że jesteś Nocną Łowczynią, prosisz Luka o napisanie listu do Clave. Gdy dostajesz odpowiedź, szykujesz się do wyjazdu. Jace przekonuje Cię żebyś nie jechała, jednak Ty nie chcesz tego słuchać. W końcu razem z Jace dowiadujecie się, że nie jesteście rodzeństwem. A gdy stoisz już przed bramą do Idrysu, bezradny Jace nie próbuje już Cię nakłaniać do zmiany zdania, podchodzi do Ciebie i Cię całuje. Gdy docierasz do Alicante w Idrysie, przechodzisz szkolenia. Po paru miesiącach wracasz do Nowego Jorku i pojawiasz się w Instytucie.

Odpowiedz

T...y

Zostajesz porwana!
Po oszałamiającej wiadomości, że jesteś Nocną Łowczynią, wracasz w szoku do domu. Po drodze ktoś zasłania Ci ręką usta i zaciąga w zaułek, tracisz przytomność. Gdy się budzisz, leżysz w celi i widzisz stojącego nad tobą Valentina. On lekko się uśmiecha. Pytasz się dlaczego Cię porwał. Opowiada, że dowiedział się, że jesteś Nefillim i chce zrobić z Ciebie swojego wojownika. Gdy odmawiasz, zaczynacie kłótnię. W końcu Valentine nie wytrzymuje i wykrzykuje Ci prosto w twarz, że Ty i Jace nie jesteście rodzeństwem. Wymyślił to tylko po to, by Jace obrócił się przeciwko Clave. Po tygodniu niewoli słyszysz dziwne dźwięki. Okazuje się, że Jace razem ze swoimi przyjaciółmi wrócili, by ocalić cię z rąk Valentina.

Odpowiedz
BooksAreMagic

BooksAreMagic

Ucieczka.
Gdy Twoja matka dowiaduje się o wszystkim, postanawia uciec z Tobą do innego miasta. Idziesz do innej szkoły i poznajesz nową paczkę znajomych. Zapomniałaś już o Jace, Simonie, Isabelle i Alec. Gdy wychodzisz któregoś wieczoru z nowymi przyjaciółmi do klubu, wpadasz na parkiecie na jakiegoś chłopaka. Odwracasz się, on też powoli się odwraca. Widzisz jego złote włosy, ale gdy ujrzałaś jego twarz, byłaś wstrząśnięta. To był Jace! Zapytałaś się co tu robi, a on odpowiedział Ci, że Cię szukał. Zbliżacie się do siebie i wasze wargi się stykają. Po chwili przychodzi jedna z twoich przyjaciółek i poznajesz ją z Jace. Kate patrzy na niego oczarowana, wydaje Ci się, że się w nim zakochała (to dobrze wolę pozostać wieczną dziewicą). Postanawiasz wyjść z Jace’em, łapiesz go za rękę i wyprowadzasz z klubu.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej