Jak nazywa się ten znany gadżet?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 7

SweetLena

SweetLena

100%

Odpowiedz
2
.Roseis

.Roseis

TO – JEST – ŚWIE-TNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SG gwarantowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Masz ulubioneeeeee ten quiz bym jeszcze bardziej oznaczyła by było widać że go uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
1
Archies

Archies

•  AUTOR

@Sweet_Foxy ja czytając ten komentarz – mam fatamorganę * 😲🤑
Jeśli to prawdziwe odpowiem równie energicznie – DZIĘ – KU – JĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz zapisanie się w mojej pamięci gwarantowane! To będzie moje ulubione wspomnienie, napisałabym coś więcej, żeby pokazać, że to prawda, ale nie pozwala mi na to nie za pokaźny dobór słownictwa 😂😍

Odpowiedz
1
Ashavia

Ashavia

100%

Odpowiedz
1
Ametryn

Ametryn

Ten quiz musi trafić na SG!

Odpowiedz
2
Archies

Archies

•  AUTOR

@Jubi dziękuję 😚 Miejmy nadzieję!

Odpowiedz
2
Artistina

Artistina

Super quiz😁 bardzo pomysłowy😊

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej